Отговори
# 45
  • Мнения: 2 857
Уфффф, пак понеделник ...
Да ви е добро!

# 46
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Rolling Eyes
Не, нали... Не! Не! Прекалено ми е рано сутрин...

Роки Hug

# 47
  • Мнения: 19 885
Пред приказлив мъж приказлива жена бледнее.
Аз щото не обичам да приказвам, ми се падна мъж дето не спира да говори. Едвам го отучих като се събуди нощем да не ми говори. А той се събужда нон стоп.

# 48
  • Мнения: 1 304
Имали ли сте скандали с интимната половинка заради ранобудност?
Мен почти са ме били.

# 49
  • София
  • Мнения: 35 107
Имам си лични покой федно с баня и гардеробна. Никой не мож ме бутне, освен котката от умиление по всяко време на денонощието.

# 50
  • София
  • Мнения: 38 515
Не точно ранобудност, но за краткото време, в което се събрахме отново заедно, ме дразнеше много сутрин. Пуска телевизор, кафе, говори....
Аз просто не говоря сутрин.
Затова се разделихме. 🤣🤣🤣
Днес цял ден съм по срещи и кафета и вече превъртам от толкова кафе!

# 51
  • Мнения: 1 304
Диша! Цапа!

# 52
  • София
  • Мнения: 6 308
Вие па, кви жени познавате. Simple Smile
Чак толкоз сюриозно, не съм се замислял. Simple Smile
Но в самото начало, години наред, думите с ченгел трябваше да й теглиш. Сега взе да не млъква, явно е узряла и станала жена. Simple Smile

Днес, преди малко:
Хубаво време, взимам дребчо от даскало. Отиваме да купим 2-3 неща. Обаче, взехме малко повече, отколкото трябваше. Натикваме всичко криво ляво... Simple Smile На паркинга, кола с ченгета. Товарим се - на багажника раницата, продуктите, отстрани в чантите. Минавам покрай тях, един отваря вратата, поспирам леко и се лензя. Гледа ни - бастун, дребосък, отзад раница, отсрани стърчат пликчета, хляб и някоя бира. Закиска се. Ухилих му се и кой, откъде е. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 451
Флиртуваш нещо ... Joy

# 54
  • Мнения: 10 704
Вече ми е петъчно !

# 55
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Трета седмица нямам ни един почивен ден. Искам да ми е съботно, неделно...

# 56
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз тази седмица съм рехаво - почивка, работа, пак почивка. Но след средата на месеца.....ще си бачкам до края.

# 57
  • Мнения: 6 591

Тоа плакат е тука, до мене. От 10 години виси на калкана на един затворен сиърс, кръстовището уилфрид лорие с дръмонд. Важи.

# 58
  • София
  • Мнения: 35 107

Тоа плакат е тука, до мене. От 10 години виси на калкана на един затворен сиърс, кръстовището уилфрид лорие с дръмонд. Важи.
И не си написал някой коментар с дребен гневен почерк? Ти, какъв българин си, бре?

Кмета ме разблокира, любезничи ми Joy

# 59
  • Мнения: 10 704

Тоа плакат е тука, до мене. От 10 години виси на калкана на един затворен сиърс, кръстовището уилфрид лорие с дръмонд. Важи.
И не си написал някой коментар с дребен гневен почерк? Ти, какъв българин си, бре?

Кмета ме разблокира, любезничи ми Joy
Как няма да те разблокира ?!?!?!? Идат избори Wink

Общи условия

Активация на акаунт