💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 109

  • 30 201
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 658
Мине Кълъч се присъединява към актьорския състав.


Източник Бирсен
https://www.birsenaltuntas.com/dizi/ya-cok-seversenin-yildizi-ai … oldu/32637/?amp=1
Hands Plus1
статията
https://www.birsenaltuntas.com/dizi/ya-cok-seversenin-yildizi-ai … nsfer-oldu/32637/
не казват като каква ще играе..."Разбра се, че успешната актриса ще играе доста изненадваща роля."
идва от сериала на Керем Бюрсин, който свърши.

Момичета, страхотни неща/снимки сте донесли!! Hands Plus1
Благодаря за превода на озета и откъса. Flowers Tulip
Мави няма да ни разконцентрирват днес, а на 6 септ ще е рекламата.
Добре, че все пак ще има онлайн озвучка на серията!

Wink


Heart

Последна редакция: вт, 03 окт 2023, 15:17 от Airra

# 16
  • Мнения: 3 200
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Айре, благодаря ❤️😍



Нова тема, нов сезон.



Момичета, благодаря за всички новини и нови снимки.
Но изненадата от продукцията ми напълни душата.



Много оригинално, много. Хареса ми много.
Довечера очаквам всеки, който намери линк да качи. Сега прочетох, че от 20 ч.  започва озет, а от 21 сериала.

# 17
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Оу има усмивки след разправията с таблата 😄


# 18
  • Мнения: 1 987
Радвам се за нашата "Мерием", че идва във фемилито.🌼

Прочетох, че рекламата ще излезе в петък.

# 19
  • Мнения: 18 582
Както винаги, появи се още един превод Smile Този ми се струва по-пълен.
Цитат
- Ако нещо се случи на някой от това семейство, ще мисля за теб. Но първо ще трябва да ме убиеш. Но това е невъзможно. Разбра ли ?
- Момче, смъртта е подарък за вас. Няма да се измъкнете толкова лесно. Няма да умрете. Ще доживеете да останете без власт. Ясно? Всеки ден ще имате все по-малко сила и власт. Защото тази жена не може да съществува без власт, а не без теб. Да.
- Ние ... Ти ... аз. Двама братя. За два дни станахме врагове, така ли? Това... Това е много лошо.
- Лошо. Лошо?
- Ако някой ден ми се наложи да те убия ... искам предварително да ти се извиня за това. Става ли, братко?
- Няма вече никакви братя, братко. Няма никакви братя.
- Добре, братко.
Ванче, благодаря ти! Kiss Но, виж какво пише :
Цитат
Преводът на новия епизод на сериала Дивия ще бъде публично достояние, а преводът на новите епизоди на сериала Семейство и Три сестри ще бъде в затворен достъп
Т. е срещу заплащане.
Мире, нямам идея тази актриса коя е, добра ли е ?
Пепи, и на мен много ми хареса изненадата, много оригинално решение. И все пак си искам нов постер Smile
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Доста нови актьори влизат, да видим Thinking
Камилита, благодаря, прекрасни са! Kiss

не се и съмнявам в нашия чаровник Аслан , че ще успее да си върне Девин, но докога ли ? Thinking
Значи ни чакат и хубави моменти, супер!

Кога ще стане 20. 00 ...

# 20
  • Мнения: 1 987
Фенче, за мен е много добра. Голям смях падна с нея в дизито на Керем и Хафса. Интересно ми ще бъде да я видя и в драма.

# 21
  • Мнения: 881
Горчиво-сладко ми е очакването, защото днес е Денят, но реално няма да мога да гледам онлайна, нито епизода, който вероятно веднага след това турците ще си качат в Ютуб...защото няма превод.
Много ме отчаяхте с тази новина, че дамата, която е превеждала досега, вече нямало да го прави... Не разбрах и защо са я заплашвали от продукцията? Та нали те си излъчват епизода по телевизията и оттам-нататък се превежда на сумати езици, с какво баш тя им е попречила?

Джихан ужасно започна да ме дразни още в 12-13 епизод, когато започна да се държи толкова неуравновесено, сякаш само той има травма и е най-голямата жертва.
Без да знае цялата истина, без да отчита кой виновен, кой невинен, кой реално му помага и подкрепя досега, изведнъж започна да чупи и хвърля, да се тръшка като тийнейджър!

Ибо и той - хлъзгава змиорка такава! Фурнаджийска лопата. Интересно ми е имали ли са наистина нещо с Хюлия или просто тя е била наясно, че и той е влюбен в нея преди да се омъжи за Юсуф? И това колие, което непрекъснато държи в ръцете си в разни напрегнати моменти, и което Ибо намери и поправи след последния инцидент с избухването на бомбата в колата - кой ли ѝ го е подарил, и защо има такава голяма сантиментална стойност за нея, че се уповава на него в трудни моменти?

Не искам Девин да е болна от нищо, това с болестта вече не го ли направиха достатъчно в Лейля, достатъчно драма си има и без такива неща!

Актрисата, която играе адвокатката - малко ми е антипатична, прилича ми на една позната от реалния живот и отсега не ми харесва.

Дано има повече от онези малки комични моменти, които разтоварват напрежението между по-съществените сцени!

# 22
  • Мнения: 3 200
Охо, и последната снимка много ми хареса.

Досега само сериозни ги гледахме, браво на продукцията.



Довечера ще има важен мач, Манчестър Юнайтед - Галатасарай от 22.00 ч. Пиша само за сведение.

# 23
  • Мнения: 18 582
Мире, благодаря! Kiss Ще я видим, Бирсен уверява, че ще играе доста неочаквана роля, само дано е положителен образ, че вече ще ми дойде в повече.
От последната снимка изглежда, че играта не е свършила Smile

Беа, със сигурност ще има. Чакаме Тугули влюбен Stuck Out Tongue Closed Eyes
Цитат
Дано има повече от онези малки комични моменти, които разтоварват напрежението между по-съществените сцени!
Пепи, ехааа, страхотно! Ти ли го направи ? Hands Clap

Оф, с тези мачове ... не ни стига другата конкуренция Smile

# 24
  • Мнения: 3 200
https://turkplay.tv/serial-semya-m?utm_source=TopTuerkDizi_ZHar_ … n=SEMYA_2#smotret

На тази страница пише, че ще има превод, безплатно на 14 серия. Качвам да не го изгубя после.

Фени, сетих се този път, че може и снимки да се камбинират 😂

# 25
  • Мнения: 2 458
Аз ролята на новата актриса, която влиза изобщо не я харесах в сериала на Керем, но тя се справи много добре. Просто сценария беше тъп. Изобщо не мога да си я представя в драматична роля. Адвокатката и тя не ми е от симпатичните.
Но снимката с вулкана и образите от постера на АсДев са ми много на сърце.
Дано да превеждат, ако не, утре ще има с руски субтитри съм убедена. Не остана!

# 26
  • AMS
  • Мнения: 6 439


Благодаря за наплива, дружки!!!
Семейството избухва!!!


# 27
  • Мнения: 3 200


Туги, днес е рожденик.



Жив и здрав да е.





Сладури

# 28
  • Мнения: 3 634
Честит рожден ден на Туги. Balloon

Хубавото е, че изобщо ще има превод, аз не бързам.

Фенче, благодаря за превода/преводите на откъса.
Джихан насочва атаката си към Аслан, но в тази цел той вижда и Хюлия, майката, за която беше готов да си даде живота, сега нарича „тази жена“.
Свали Юсуф от стената, счупи му масата, воюва с Аслан и Хюлия.
От всички герои Джихан е в най-тежка ситуация: всички болни – няма здрави, ако са загубили едното си семейство, имат ново. Докато Джихан в един момент разбра, че семейството му е било убито от бащата в единственото семейство, което той досега е знаел. Как може да се чувства такъв човек? Джихан е в безтегловно състояние, защото няма дори една съвсем малка опора. Всичко, върху което се е крепил неговият живот дотук, е рухнало. Това, което Джихан говори на Аслан, това, което прави, не са неща, които той осъзнава, той е едно гневно, ядосано и готово за бой дете. Той е като един сух лист, носен от вятъра.
Девин пита Джихан защо пет години не може да се справи със смъртта на баща си - Юсуф, а колко ли време ще му трябва, за да изстрада всичко това, което му се струпа в един миг на главата?
Пропуснах смъртта на Айсел и нероденото му дете.
Нямам мнение за Серап, защото нищо не знам за нея. Много ми се иска да помогне на Джихан, но враговете, които сега ще му бъдат съдружници, ми се струва, че няма да позволят това. Каква ирония, че ще работи с Иляс срещу брат си и Хюлия. Някой ден Джихан може да страда не само от това какво се е случило със семейството му, което той не познава, но и от това, което сам ще причини на единственото семейство, което е имал.

За мен Хюлия не е еднозначен образ и клони много повече към силно положителен. Ние виждаме как Девин страда от поведението на Аслан, но не знаем как Хюлия се е справила след първото убийство на Юсуф, което е двойно, и как е живяла под един покрив с детето на това унищожено семейство. Видях една достойна Хюлия пред Иляс. Искам да разбирам Девин, но искам да разбера и Хюлия. А за да я разбера, трябва да разбера началото на историята и как Хюлия се е променяла с времето.

Дизайнът на тоалета на Девин на райе може би не е случаен. Но трябва да разберем каква съдба са и отредили и тогава ще кажа какво мисля за него.

Джихан се лута в миналото и дори не подозира колко малко знае за това минало,
докато Аслан му говори за бъдещето.
Черно и бяло.

# 29
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Надявам се на един бомбастичен епизод с много динамика.

Интересно  ми стана за тоалета й какво имаш предвид😀

Ново от Серенай.

Последна редакция: вт, 03 окт 2023, 18:04 от La Libellule

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт