Време е за ИКЕА! - Тема 41

  • 42 109
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Защо ме търсиш, честито. Много добре се е получило. И при мен е подобно. Не се притеснявай, не се прашат нещата повече от другите.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 292
Отзив за декинг плочите някой може ли да даде? Най вече дългосрочен:-)
Имам на балкона еикейския дресинг от три години. Вали го дъжд и си е ок все още.

# 722
  • Мнения: 68
Аз се отървах от него с най-голямо удоволствие. На открита тераса, това нещо няма чистене. А ако има и домашни любимци - кошмар. Иначе изглежда чудесно, придава уют. На закрито, вероятно е добро решение.

# 723
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Аз не мога да си представя да сбутвам с мъжо на дивана. Преди имах един Поанг, след ремонта го смених с коментираното кресло. То си е моят трон, сядам, дигам краката на табуретката, лаптопа пред мен и телевизора, няма такъв кеф. Нашият диван е сив, Вилме и жълто кресло, супер си пасна. Като казах на домочадието, че креслото ще е жълто направиха едни физиономии, но сега им харесва, толкова е свежо,
Това е креслото с дивана. Снимката е точно след ремонта, сега имам още възглавнички, в дясно на стената снимки, и една масичка до мен да си слагам кафето и телефона.

# 724
  • Мнения: 3 392
Аз не мога да си представя да сбутвам с мъжо на дивана. Преди имах един Поанг, след ремонта го смених с коментираното кресло. То си е моят трон, сядам, дигам краката на табуретката, лаптопа пред мен и телевизора, няма такъв кеф. Нашият диван е сив, Вилме и жълто кресло, супер си пасна. Като казах на домочадието, че креслото ще е жълто направиха едни физиономии, но сега им харесва, толкова е свежо,
Това е креслото с дивана. Снимката е точно след ремонта, сега имам още възглавнички, в дясно на стената снимки, и една масичка до мен да си слагам кафето и телефона.

Не ти ли е висока тази табуретка за краката? Аз гледам все да е малко по-ниска от дивана/креслото. Имам две точно за крака даже, ниски. Пробвам на моменти една по-висока, но някак не ми е удобно.
Иначе много свежо изглежда, наистина.

# 725
  • София
  • Мнения: 44 162
Тя май си е към креслото, аз също предпочитам да са на едно ниво... Обаче... На този диван да се сбутвате???? 🤣

# 726
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Много си ми е удобна табуретката, не ми е висока.
Сбутваме се, мъжо като се излегне и място за мен не остава.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 5 272
Аз не мога да си представя да сбутвам с мъжо на дивана. Преди имах един Поанг, след ремонта го смених с коментираното кресло. То си е моят трон, сядам, дигам краката на табуретката, лаптопа пред мен и телевизора, няма такъв кеф. Нашият диван е сив, Вилме и жълто кресло, супер си пасна. Като казах на домочадието, че креслото ще е жълто направиха едни физиономии, но сега им харесва, толкова е свежо,
Това е креслото с дивана. Снимката е точно след ремонта, сега имам още възглавнички, в дясно на стената снимки, и една масичка до мен да си слагам кафето и телефона.


Ехааа Heart Eyes Това е един от най-полезните ми коментари откакто съм регистрирана в този форум!
Нашият диван е с абсолютно същия цвят, а и май материя също. Вие също имате горчичена възглавничка. Определено много ми харесва как се съчетава с жълтя цвят. Мисля че ме навихте на тази комбинация.
Някой някога попадал ли е на такова кресло в сектора с върнати или преоценени стоки? Бих си купила и втора употреба, запазено. Не бързам с покупката, че по принцип имаме да слагаме ламинат в дневната и ми се ще дотогава да има една мебел по-малко за местене.

# 728
  • Мнения: 3 392
Много си ми е удобна табуретката, не ми е висока.
Сбутваме се, мъжо като се излегне и място за мен не остава.
Значи сигурно ти си висока и имаш достатъчно крак за висока табуретка Simple Smile, аз със моя ръст все ги търся по-ниски.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 5 272
Не знам Doret колко е висока, но аз съм ниска - 162, и това кресло с табуретка са ми супер удобни - като отливка на тялото. Те са си от една серия. На лежанката като си лежа, краката ми също са на едно ниво с тялото. Удобно си държа лаптопа върху краката. А понякога дори си слагам възглавница под прасците за допълнителен комфорт.

# 730
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Кубратова, никак не съм висока, само 154 см. съм, но аз обичам краката ми да не висят на табуретката, като седна съм почти на прав ъгъл, така гърба ми не се изморява, а и проблеми имам с него.

# 731
  • Мнения: 3 392
Кубратова, никак не съм висока, само 154 см. съм, но аз обичам краката ми да не висят на табуретката, като седна съм почти на прав ъгъл, така гърба ми не се изморява, а и проблеми имам с него.
Ох, при мен е обратно. Мястото на увреждане на гръбнака ми е такова, че ако краката са ми на едно ниво с тялото, имам проблем. Значи проблемът е в моя телевизор Simple Smile

# 732
  • Мнения: 6 958
Точно на моята тематика сте 😄
Много ми се иска да комбинирам диван с кресло. Аз имам проблеми с врата и това кресло ми е голяма мечта-много удобно се чувствам в него. Въпросът е, че ние нямаме място за толкова голям диван+кресло и съвсем ще се сбутваме  😆 опитвам се да открия някоя готина комбинация с обикновена 3ка и кресло, за да убедя мм.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 5 272
Г-жа Шантал, ние също нямаме много място. Креслото ще го набутаме, но за сметка на това диванчето ни е маломерно - ъглово, с дължина едва 200 см.

Doret, крачетата на креслото имат ли 10 см? Да може да минава роботчето отдолу...

# 734
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Диди, спокойно минава робота, 14 см са високи  крачетата, толкова а и на креслото. Само под дивана не минава, но аз съм сложила ограничения около килима, че няколко пъти запецна.

Общи условия

Активация на акаунт