💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 4 (25.09 - 02.10)

  • 120 205
  • 3 080
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Мнения: 5 458
Дяволо, пусни нещо базово с корица, а всички други детайли, които така старателно поддържаш - адресирай на месечна база. При тези въртележки не бива да има разочаровани. В крайна сметка няма други толкова информиращи теми. Едва ли са много хората, които ще се връщат да четат всичката тази история. Но ти си знаеш какъв човек си. Все пак личното време си е важно нещо. Благодаря ти и успех!

# 3 061
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 164
Диаволо, пуснаха вече записването за кастингите. Така че ще си върви по схема всичко. 😏
А знае ли се вече кога точно и къде ще се снима? За да си организирам подходящо лятната почивка Innocent
Ти ще си нашия троянски кон. Sweat Smile Събирай страници от сценария по плажа и ги картотекирай надлежно, моля те. Satisfied

# 3 062
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Аз съм не сигурна, аз съм убедена, че ще върнат Виолета. Дори защо не именно тя да бие Цецо, Радев тъй или иначе си го каза - той ще падне от жена. Но и дори да не е тя, Цецо надали ще се върне, това отдавна го прогнозирах, твърде неудобен е за продукцията. За сметка на златната кокошчица, Виолета. Ще влезе и Мишо, и Никол според мен. Другите им въртележки не знам как ще се завъртят, ще ги коментирам в движение. Но довечера няма да е Виолета.
Жалко за това момиче, дано наистина му дадат шанс да влезе в Олд Старс, че с това участие сега.....

# 3 063
  • Мнения: 9 487
Диаволо, пуснаха вече записването за кастингите. Така че ще си върви по схема всичко. 😏
А знае ли се вече кога точно и къде ще се снима? За да си организирам подходящо лятната почивка Innocent
Съмнявам се да сменят Царево, евтино им идва. Но пък надеждата умира последна. 😁

# 3 064
  • София
  • Мнения: 1 630
Според мен, Никол няма шанс да влезе в племената. Това ще бъде още една котва при сините, но и глас с който Дуневи и Дени ще имат мнозинство. С други думи, племето ще е слабо и ще ходят на елиминации и тези които ще са изпращани ще са Мартин и  Мастагарков, което не  е оферта за нито един от двамата. Виолета също се съмнявам да я върнат, защото опита показва, че роднините ги разделят при първа възможност. Не очаквам и Румен да остане с Мудева.
Тази седмица очаквам да влезе Мишо и не зная кого ще изгонят, ако още гонят играч, защото Румен не прати никой на скалите.
Според мен довечера в играта ще има нов играч, и то силен, защото Мартин не иска на реката, нито пък да ходи на елиминации.

# 3 065
  • Мнения: 7 362
Днес ли има битка между Изгубените по план?
Че вече се обърках с всички тези рокади, кастинг битки, битки за влизане, излизащи играчи, травми и т.н.

# 3 066
  • Мнения: 1 002
И да се върнат Виолета и Никол според мен няма да са мнозинство, понеже тепърва ще се разпадне едно племе и ще станат повече хора!
Аз искам да се разпаднат Амазонките- Момчил да си се върне при сините, а Гатьо при червените. Иначе сега само те ще се изпращат на елиминации... Румен ще играе с жените, а те ще го пазят заради Мудева.

# 3 067
  • София
  • Мнения: 20 206
Хораа, в момента правя новата тема и няма такава хамалогия, направо се отчавайвам. Двойно повече време ми отнема от обикновеното. Тези непрекъснати въртележки и промени ме убиват. Всеки път променям снимки и локации и какво ли не още. Ужасен сезон за поддържане. 🤐😀
Дяволче, зарязвай ги тези подробности, темата и без тях си е супер. Гледащите редовно знаем рокадите и кой къде се е местил, пък случайно преминаващите едва ли си правят труда да четат първата страница.

За мен "завръщане" значи, че към Старейшините ще се присъедини някой, който е бил вече в играта или дори при тях. Т.е. Виолета. Ама знам ли. Може пък да са имали предвид и някой, който е бил веднъж на арената, пак е завръщане, но във формАта. Дано си е Вили де, най-логично и приемливо е.
Много ми се иска също и Николчето да влезе при сините, за да видя как тате ще коментира представянето й. Защото тя нито халките ще може да минава, нито показа да е силно в някой друг елемент. Дунев беше крайно критичен към Виктория и Моника и с право, но ми е интересно дали би споделил честно мнение с останалите за възможностите на дъщеря си.
Обаче не искам влизането на Никол да е за сметка на Цецо или Мишо, защото това ще е страшна гавра с момчетата.

# 3 068
  • Мнения: 225
Никол изобщо не е толкова слаба колкото се изкарва. Халки би трябвало да може да минава все пак е бивша гимнастичка.

# 3 069
  • Мнения: 4 661
Никол изобщо не е толкова слаба колкото се изкарва. Халки би трябвало да може да минава все пак е бивша гимнастичка.
Ами точно това е - че не е слаба, а е тежка и съответно има затруднения с преминаването на халките.

Съмнявам се, че когато е тренирала активно, е била на тези килограми.

# 3 070
  • София
  • Мнения: 1 630
Нали я видяхме на халки в първата битка, успя от n-път. Тате я похвали, че била упорита.

# 3 071
  • USA
  • Мнения: 7 362
Изгледах подкастите- Туджаров и започнал много да дразни, все мрънка и оправдава фаворитите си. И това да обяснява във всеки епизод за ‘покемоните’ си и на всеки гост е много детско. А преди Неделчо беше дразнещия, сега си е взел бележка. Не оставиха Морунов да говори. Чаколов и Георги повече се съобразяват и с това, че сме в настоящия сезон.

Тъкмо изгледах надкаста с Морунката и въобще не съм на твоето мнение.
Седнали са трима приятели да коментират игрите и участниците.
Всички си бяха на мястото и всичко си казаха,дори Морунов,който според теб не бил оставен да говори.
Туджаров спомена "покемоните си" 2 или 3 пъти и то във връзка с разговора и обсъжданата тема.

Апропо неточни информации,че гледам в тази тема ни заливат с такива,
На Морунов са се обадили за снимки няколко дни по-рано,но иначе ангажимента да участва го е приел месец,два преди това.

За днес - все ми е тази кой отива на Резиденцията. Една идея съм за Гатьо да се нахрани. Продукцията го съсипа,милия.

# 3 072
  • Мнения: 175
Според мен, Никол няма шанс да влезе в племената. Това ще бъде още една котва при сините, но и глас с който Дуневи и Дени ще имат мнозинство. С други думи, племето ще е слабо и ще ходят на елиминации и тези които ще са изпращани ще са Мартин и  Мастагарков, което не  е оферта за нито един от двамата. Виолета също се съмнявам да я върнат, защото опита показва, че роднините ги разделят при първа възможност. Не очаквам и Румен да остане с Мудева.
Тази седмица очаквам да влезе Мишо и не зная кого ще изгонят, ако още гонят играч, защото Румен не прати никой на скалите.
Според мен довечера в играта ще има нов играч, и то силен, защото Мартин не иска на реката, нито пък да ходи на елиминации.

Напълно съм съгласна за Мишо, че трябва да влезе. Никол би трябвало да е забравим както и мащехата. Така че давай Мишо.

# 3 073
  • Мнения: 5 458
Нека и Мишо да влезе. Въпреки, че толкова се изтормози, че не знам как ще ни напомни за първите си дни. Но много му симпатизирам и на него. И Никол нека да влезе. Много хора тук я оплюха, но на мен ми харесва усмивката и. Нека има възможност да си сбъдне и тя мечтата. По-честно е от влизането на съвсем нови "герои".

# 3 074
  • Мнения: 961
Бе мъжете, дето не са в резиденцията как не брадясват? Нали нямат уж дори четка за зъби?

Общи условия

Активация на акаунт