Естетични процедури за лице и тяло – 52 тема

  • 68 224
  • 781
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Не е ли много?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 784
Дермапен след бустер ОК ли е?

# 17
  • Мнения: 4 043
Сложих днес една мезотерапия. Планирам още една, един скинбустер и подновяване на ботокса до края на годината. Мислех да сложа хиалуронов филър в скулите, за да изчистя малко назолабиалната, но нещо дерматоложката, която ми прави редовните почиствания на лицето, ме разубеди. Можел да мигрира и да станело още по-зле.
Днес правих мезотерапия за първи път в Дерма Акт при д-р Битолска. Остнах с добро впечатление, много мила ми се стори. Но до сега не съм правила мезо и нямам наблюдение за ефект как работи.

# 18
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Аз направих ботокс в чело, гневна и около очи, Радиес в скули и jowline,че боря вече леко увисване и мезо очи и ще чакам да видя ефекта Grinning Планирам само микронидлинг, но се замислям дали да не си купя Дерма пен и да си се боцкам у дома. Имащите уреда как процедирате с него в домашни условия?

# 19
  • Мнения: 2 896
Аз сама се боцкам, обаче не с Пен, а с това уредче https://dermis.bg/product/hidra-nidul-20-dermis-1503
Взимам си мезосеруми от Condicia, хубави са им.

# 20
  • Мнения: 23 048
В темата за домашни уреди има много писано как се бодем Simple Smile)))

# 21
  • Мнения: 3 779
Сложих си ботокс за втори път миналата седмица. Имам час за подновяване за февруари, но ще преценя тогава дали ще ходя, защото първият път ми държа 7 месеца. Сложих и малко филър в устните.
Направих консултация за лип лифт, докторът каза, че съм идеален кандидат. Аз нямам голямо разстояние, но ми се иска да е по-късо и горната устна да е повдигната. Ще видя кога ще си запазя час за процедурата, че трябва да пътувам до Щатите за нея.

Аз ползвам третиноин целогодишно, но ще започна да ползвам дермапена.

# 22
  • Мнения: 557
Hug
Планирам RRS Long Lasting, 3 процедури по протокол, и дермапен вкъщи през студените месеци - поне 5 пъти за тази зима. Дано съм по сериозна, че хич не ми се почва.
А също и мезоконци да наредя по шията.

# 23
  • Мнения: 2 896
Леле, това са 9 мл, къде ще ги вместите, ще станете overfilled. Нали знаете, че  Longlasting е филър.

# 24
  • Мнения: 557
Леле, това са 9 мл, къде ще ги вместите, ще станете overfilled. Нали знаете, че  Longlasting е филър.

Да, разговаряхме с докторката, но може и да бъркам името. РРС колагенов стимулант или бустер ми бе обяснено, че е. Не 3 опаковки, а ще делим тези 3мл на 3 пъти по 1мл, трябва да е на няколко процедури през време за траен ефект и предполагам за да няма препълване. Като започна пак ще пиша Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 сеп 2023, 20:27 от Bug_Developer

# 25
  • София
  • Мнения: 160
Вчера вечерта си направих процедура RRS longlasting, но забелязвам, че на скулата имам образувано като плътно топче, което много се усеща при допир, а визуално е като лека неравност. Дали ще се разнесе, някой имал ли е подобна ситуация? Докторката ми обясни, че до 2-3 дни може да съм отекла и трябва малко време, но дали е нормално такова образувание?

# 26
  • софия
  • Мнения: 507
Вчера вечерта си направих процедура RRS longlasting, но забелязвам, че на скулата имам образувано като плътно топче, което много се усеща при допир, а визуално е като лека неравност. Дали ще се разнесе, някой имал ли е подобна ситуация? Докторката ми обясни, че до 2-3 дни може да съм отекла и трябва малко време, но дали е нормално такова образувание?
Ще се разнесе до ден -два .Аз също бях така.

# 27
  • София
  • Мнения: 160
Вчера вечерта си направих процедура RRS longlasting, но забелязвам, че на скулата имам образувано като плътно топче, което много се усеща при допир, а визуално е като лека неравност. Дали ще се разнесе, някой имал ли е подобна ситуация? Докторката ми обясни, че до 2-3 дни може да съм отекла и трябва малко време, но дали е нормално такова образувание?
Ще се разнесе до ден -два .Аз също бях така.
Благодаря, а масажи правихте ли?

# 28
  • Мнения: 7 621
Аз имам часове за два BioRePeel-а  и един RRS longlasting за следващия месец.

# 29
  • Мнения: 27
Здравейте, мацки! Има ли момичета от Варна и бихте ли ми препоръчали място във Варна или Добрич, където да слагат ботокс на по-нормална цена от 600 за три зони, виждам, че при Каляшева е 490, но София ми е далеч.

Общи условия

Активация на акаунт