Къщата на инфлуенсърите - Тема 4 (сезон 2)

  • 43 044
  • 567
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 11 017
А тук Дидо говори за коментарите в БГ мама, хехе.

# 541
  • Мнения: 11 017
Вечерята на Цвета (самонарекла се Флора) беше пълен потрес. За нищо не се беше постарала. Десертът пльоснат по средата, една чиния за всички. "Чили кон карне" не е пикантно, защото тя не обичала пикантно.  Да не говорим за глупостите, които не спря да плямпа през цялото време.
Скрит текст:
Родена след 2000 г.  но говори за ЖанВиденовата зима в минало свидетелско време? WTF? 5 пъти употреби думата "сегрегация", да разберем, че я знае. Започна да философства за сегрегацията на ромите преди 1960, да видим колко е начетена. Пълна скръб е това момиче. Не ми е ясно как с този говорен дефект е станала тв водеща и й е подарен националният ефир в БНТ... Сигурно по същия начин като на Андреа Банда Банда. Оставям настрана и лекото мьекане, говоренето с редукция (личи си, че е расла някъде по селата), даже включи майка й по телефона, а тя абсолютно си мьекаше. Което си означава: Източна България.  И Дидо мьека зверски, но той няма претенцията да е водещ в национална медия, докато Цвета работи в БНТ и БНР, назначена с връзки.

Дидо се справи в пъти по-добре. Тъпо е как се държаха всички неуважително към него. И като му отиват на гости,  всички са с празни ръце. Много са възпитани, няма що... Човекът се постара. И от чийзкейка му всички останаха доволни. Да не напомням какъв десерт беше пльоснала Цвета по средата на масата. Коя от вас би си взела такава снаха? Ни готви, ни домакинства...

Ваня пробва да разкаже нещо, за което те я попитаха, но я прекъснаха сто пъти, Мъци не спря да прекъсва. Накефи ме разказа му за коледните късмети, дядо му изтеглил  "ръгай пуйката във фурната, защото те чака урната" и наистина починал след това.  Весето пък се напи.  

Очаквам с нетърпение вечерята на Ваня. Прекрасно и възпитано момиче.

Ето и нещо ново от Сашка:

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 15:41 от diziler

# 542
  • Paris
  • Мнения: 243
Аз преди харесвах Флора, обаче нещо този път не ми направи добро впечатление на вечерята на Дидо.

# 543
  • Мнения: 11 017
ЕП.8 на Черешката от Али Експрес



До момента най-много ми хареса представянето на Дидо.  
Мъцито и да готви добре, устата му не спира да бълва глупости. Да, има чувство за хумор, но то обикновено е на гърба на другите. Не харесвам такива хора. Да вземаш постоянно другите за мезе и да изпъкваш на гърба на хората, около тебе... тъпо. Дидо и Ваня нямат тази гадна черта в поведението си.

Темата около секса (кой кога се отворил за първи път, можеше да ни я спестят).

Да видим в четвъртък как ще сготви Ваня.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 20:54 от diziler

# 544
  • Мнения: 11 017
ЕП.9 на ЕЛАТЕ МИ НА ГОСТИ

# 545
  • Мнения: 11 017
ЕП.10 на "Елате ми на гости" и край на тази кулинарна седмица.

# 546
  • Мнения: 4 355
Ваня пак се държа все едно другите са ѝ под нивото. Много искам да го харесам това момиче, ама е време да го обере малко това твърдоглавие и да се пробва да се разбира с хората, дори и да не са точно неин тип. Понякога е много приятно да разпуснеш с различна компания, ако ще и после да не ги видиш отново.

Видях масова подкрепа за Дидо в коментарите. Какво обръщане на всеобщото мнение само 🤣

# 547
  • Мнения: 11 017
Е защо обръщане? Преди не е имало  "масов хейт", а няколко недоволници Wink   Абсолютно разбирам поведението на Дидо в "Къщата" и грам не симпатизирам на просташкото трио КПД, кой колкото и да ги хвали, няма да ми станат никога симпатични.  А саркастични хора тип Мъци и тип Перси не понасям. (И в офиса си ги имаме двама такива. Хумор на гърба на другите, за да изпъкнат те)!

Относно "Елате ми на гости", Ваня се държа на положение, Дидо също. Голямото разочарование (не, че съм очаквал друго де) дойде от Цвета, която се държа като изтървана. Пролича и липса на етикет, и на възпитание, и на всичко. Особено в еп. 9 се държа отвратително, когато Ваня беше домакин. Т.нар. "Флора" е пълно дъно.

# 548
  • Мнения: 2 866
Епизод 10 е първият, който гледам. Хареса ми компанията и атмосферата у Веси, ще изгледам и другите им вечери. Приятно изненада съм от Дидо и Мъци, непринудени са и забавни.

# 549
  • Paris
  • Мнения: 243
А някой да има информация кога ще има нов сезон на “Къщата на инфлуенсърите”?

# 550
  • София
  • Мнения: 11 575
А някой да има информация кога ще има нов сезон на “Къщата на инфлуенсърите”?
Не са започнали още снимките, обикновено снимат май месец. След това юни/юли трябва да започнат с излъчването. Гледат да е преди есенния сезон по телевизиите и с право.

Първата седмица гледах, тази ми беше криндж. Участниците са ми по-симпатични от тези от първата седмица, но нещо не им се получава и не знаят как да се държат. Като хванати от гората са.

За млади хора не са опитвали много неща. Единствено Стефани показа отношение и модерен прочит. Ваня и Веси не съм ги гледала, но с такива гости човек и да иска как да приготви нещо хубаво.

# 551
  • Мнения: 11 017
Всъщност Ваня и Веси се справиха добре. Най-зле беше Цвета. Иначе и аз съм на мнение, че първата седмица "Елате ми на гости" (1-5 eп.) беше по-интересна.
Епизод 10 е първият, който гледам,  ще изгледам и другите им вечери.
Е да, ама сега вече си разбрала кой печели.. то не е интересно така Grinning

# 552
  • Мнения: 2 866
По-приятно ми беше в сравнение с Черешката на тортата. Която Павел и Ицака хич не са копирали🙂
Интересно, че никой не ме подразни, макар че между дамите имаше напрежение. Аз само се забавлявах.

# 553
  • Мнения: 11 017
Е, няма никой в ролята на Шеф Манчев и накрая няма плакет, хехе. Ето ти разлики Wink

# 554
  • Мнения: 2 866
И без гадния глас зад кадър👍

Общи условия

Активация на акаунт