🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 13

  • 48 489
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 910
Ааа, ясно... аз от вчера не помня, какво остава за преди 2 години. Пък тая жена съвсем не искам да си я спомням Grinning

# 61
  • Мнения: 3 820
Рагаци погледнете тази КРАСОТА (видеото)! Heart Eyes
Ето по какъв прекрасен начин Джан нарушава мълчанието си в ИГ.. Hands Clap Тези страхотни действия на нашето момче с голямо сърце ме правят безкрайно горда и щастлива!

Pushpin ИГ Джан -> https://www.instagram.com/p/CxgXzz0MKfV/ Heart

С надпис:
Цитат
Нашите не са само обещания, а факти. Тези, които всички се ангажирахме да създадем заедно, когато се роди Can Yaman for children ets. Такава е и мисията на турнето "Break the Wall": да се помогне на Института по детска невропсихиатрия на поликлиниката "Умберто I. Международно признато съвършенство, което обаче се нуждае от важна структурна намеса, защото, за съжаление, както всички знаем, не Риалититата от този тип винаги получават заслуженото внимание. Затова се ангажирахме с ръководството на Поликлиниката да създадем проект, който да направи Института по-удобен, така че неговите гости, деца и тийнейджъри, да намерят част от топлината, от която се нуждаят, за да се изправят пред своите битки. Проектът е голям и предизвикателен. Скоро ще ви уведомим за всичко, което предстои да постигнем. Отне известно време на експертите от бранша, за да създадат проекта за отдел, който ще бъде изцяло преустроен. Но ние сме почти готови да ви покажем какво ще представлява, като ви обясним подробно какво предстои да направим. Всички заедно!
Днес с това видео искаме да ви кажем нещо друго: в началото на това лято ни казаха, че мястото за отдих вече е порутено. Затова поехме допълнителен ангажимент: да го реновираме изцяло, така че времето, което малките пациенти и техните родители трябва да прекарват там, да е малко по-спокойно. Децата днес го наричат ​​„парка“!
Първата стъпка от една голяма мисия.
Днес децата разбраха, че има някой до тях.

Това е декларацията на проф. Пизани, ръководител на детската психиатрия: „Всяка помощ за нашия институт е помощ за крехки деца и младежи, която генерира усмивки, спокойствие и надежда. Много благодаря на Can Yaman и асоциацията Can Yaman for children, която с турнето "Break the wall Tour" той ни даде нов живот и ентусиазъм, както и конкретна подкрепа. Нека продължим да правим света по-ярък заедно, нашите крехки герои ни молят да го направим."

Последна редакция: пт, 22 сеп 2023, 23:12 от grozdence.

# 62
  • Мнения: 10 910
Ех, че хубаво! Браво на Джан и на всички замесени! Heart

# 63
  • Мнения: 41 774
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното! Flowers Hibiscus Браво на Джан. Hands Plus1
Отново доказа,че прави всичко за децата с голяма  любов!



🆕 🇮🇹 📸 🎬
Джан Яман на снимките на "Виола като морето 2",зад кадър с фен...


...от вчера...
Джан и Франческа през обедната почивка са били в ресторант "Al the port" в Санта Маринела...






Приятна и топла събота ви желая!

# 64
  • Мнения: 73
Дами, Здравейте

Попаднах на това интервю от 12ти този месец на нашият красавец.Ако не сте го чели ♥
https://tvnovellas.blogspot.com/2023/09/blog-post_12.html?fbclid … mdCkZPpHd2pyHFzxo

Но ми направи впечатление,че на друго място бях чела ,че осъзнавайки,че не е неговото нещо адвокатството
напуска кантората и отива в Бодрум и там работи едно лято ,като шоу-барман и там го намират сегашните му агенти и му предлагат да запише актьорско майсторство,докато в тази статия пише друго Thinking

И много се учудих,като видях,че не се следват с Франческа Килеми в Инстаграм,Джан и е харесал доста снимки преди,но сега-не,а това ме учуди,защото толкова свежи и забавни бяха клипчетата и постовете от Виолата,които поствахте... явно и там е имало драма,но още не съм стигнала до нея,в момента съм на тема 6.

А и ми стана странно,че Джан джентълмена ще вземе да обсъжда либиод и ,че с Демет са били любовници.Сигурно е пак журналистическа интрига.

Последна редакция: сб, 23 сеп 2023, 21:22 от Feia Chudotvorkova

# 65
  • Мнения: 3 820
Късен привет, рагаци! Simple Smile

.....  Heart Eyes не мога да се сдържа! веднага една целувка му бацвам* на момента! Kissing Heart Kissing Heart


От Бирсен Hands V
нека Турция знае, какъв скъпоценен човек е Джан Heart
публикувала е новината в 3 часа през нощта - сън не я лови без да го похвали Laughing Laughing Бирсенка е Wear Crown




Още един ход, който заслужава аплодисменти от основаната от Can Yaman асоциация в Италия

Работата на сдружението Can Yaman for Children, създадено от един от нашите световноизвестни актьори Can Yaman, за деца в Италия, продължава с неотслабваща сила.
Скрит текст:
Can Yaman обиколи Италия в рамките на турнето за солидарност с мотото „Разрушете стените“, проведено през последните месеци и събра подкрепа от името на създадената от него детска асоциация Can Yaman For Children. Едно от проучванията, проведени в този контекст, беше в помощ на Института по детска невропсихиатрия на поликлиниката Умберто. Със събраните средства една порутена сграда в Рим беше реновирана от асоциацията, за да осигури приятно прекарване на децата, младежите и техните семейства.

Can Yaman сподели с голяма гордост тази работа на сдружение Can Yaman For Children , което продължава да предприема дългосрочни проекти . Той сподели стария и новия вариант на обновената сграда. Началник отделение по детска психиатрия, проф. Пизани благодари на Джан Яман и създадената от него асоциация и добави: Нека продължим да правим света по-ярък заедно.

https://www.birsenaltuntas.com/magazin/can-yamanin-italyada-kurd … reket-daha/32130/


Фея Hug Джан отдавна не е давал интервюта!
Скрит текст:
В тази БГ статия автора е нахвърлял въпроси и отговори, сбирщина от няколко стари интервюта. И разбира се, допълнени са всякакви измишльотини, всеки "драскач" си пише каквото си иска. Не им се връзвай на такива Hands V

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 00:40 от grozdence.

# 66
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 032
...
Но ми направи впечатление,че на друго място бях чела ,че осъзнавайки,че не е неговото нещо адвокатството
напуска кантората и отива в Бодрум и там работи едно лято ,като шоу-барман и там го намират сегашните му агенти и му предлагат да запише актьорско майсторство,докато в тази статия пише друго Thinking
...
А и ми стана странно,че Джан джентълмена ще вземе да обсъжда либиод и ,че с Демет са били любовници.Сигурно е пак журналистическа интрига.
Фея, Гроздето вече е уточнила, че във визирания от теб материал са миксирани данни от различни интервюта на Джан, допълнени според виждането на автора.
Колкото до либидото,
Скрит текст:
Джан направи това изказване в телевизионно интервю при посещение мисля в Испания. Заснето в студио, пред публика, като въпросите ги задаваха жените от публиката. Видеото със сигурност може да се намери в Ютюб. По принцип, през цялата тази студийна среща с феновете, Джан беше нервен и малко остър в отговорите си. Това му изказване предизвика доста гневна реакция в родината му и обърна отношението на по-голямата част от сънародниците му от "За" на "Срещу" него. В т.ч. се отдръпнаха всички продуценти и телевизии. Винаги съм твърдяла, че имаше някакви недоразумения в превода в тази телевизионна изява, когато Джан подхвърли и репликата към задаваща въпрос жена от публиката, да ѝ покаже зад кулисите дали е истински мъж. Още нещо, за което дълго бе дъвкан. Понеже минаха години, може и да не съм съвсем точна всичко това дали беше в едно или в две различни телевизионни участия. Във всеки случай не са измислици, а нещо, което всеки можа да види и чуе.
В ето такива условия, вероятно заради предвидени солидни неустойки, Фарук Тургут все пак започна проекта "Мистър Грешен". Всички турски актриси, поканени за ролята на Езги, отказваха да играят с Джан. Тогава ръка му протегна неговата добра приятелка и партньорка Йозге Гюрел. Само тя не се уплаши от леещият се по това време негативизъм. Натискът обаче продължаваше да бъде огромен. Особено след като се видя колко съвременни и нетипично нетурски са героите, колко прозападно е ориентирана цялата история и колко равнопоставени са представени в сценария жените с мъжете. Затова и го приключиха преждевременно и набързо. Не се вписваше в концепциите на контролиращите всичко излъчвано в комшийския ефир. А Джан си направи точните изводи и се изнесе от държавата си, в която лицемерието очевидно властва и псевдоморалистите са готови да смачкат всичко различно и прогресивно.

# 67
  • Мнения: 41 774
Добро утро,момичета!



Неделно и есенно по календар...Кафето е сънливо и приканва
за първа глътка. Нека новия ден ни донесе радост и усмивки.


Фея,ще допълня,че аз от Теленовелас нищо не чета.Следя само кога ще пуснат нов сериал по телевизията,тъй като някой съм пропуснала при онлайн излъчването.Ако имам възможност и удобен час го заглеждам.
Грозде,Профи,благодаря за изчерпателните отговори.Доста шум се вдигна тогава покрай това либидо.

    

    





Приятна неделя ви желая!

# 68
  • Мнения: 73
Дами,Благодаря за отговорите ви.Беше ми полезно и интересно.

А неделно майката на Джан се забавлява добре.

# 69
  • Мнения: 3 820
Здравейте, момичета! Simple Smile

Злате Revolving Hearts благодаря за красивите (и качествени) Джанови снимки Heart Eyes сега обаче ще ви разваля малко картината Grinning

ВИП фотограф Барбиери
и неговите прословути HD снимки:


Ето го нашия сладур Heart Eyes направо ми идва да го стисна....... Grin Заснет е в момент, в който свъсил вежди се обяснява нещо, в кадъра е направил муцунка с кипра уста и размахва изящната си ръка  Grinning Какво ли обяснява?:  "онова джудже в храстите, ей сега ще ида да го сритам" Joy


Вижда ми се отслабнал, ама...

Скрит текст:



# 70
  • Мнения: 10 910
Тука сигурно се кани да отиде да набие някоя друга продавачка Joy

# 71
  • Мнения: 41 774
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното от вчера! HugTwo Hearts







Желая ви приятен ден и успешна седмица!

# 72
  • Козлодуй
  • Мнения: 772
#CanYaman е номер 3 от всички турски актьори и актриси в седмицата на класацията на IMDb, започваща на 25/09/23. #CanYaman е позициониран като номер 3413 от 11 милиона артисти, наблюдавани по целия свят.
Top 3 for 33 weeks
Top 5 for 38 weeks
Не знам какво значение има, за нас винаги си е №1!

# 73
  • Мнения: 3 820
Получих сърцебиене, когато го видях да се появява сред сторитата в ИГ Flushed
след това отворих - eeee Мания..... Neutral Face Joy




Турски медии



Това заслужава да бъде подчертано! Hands Clap Hands Clap
Цитат
"Тази прекрасна инициатива показва какво голямо сърце има Джан Яман не само като актьор, но и като човек. Подкрепата му за този проект, продължава да печели признателността не само на Италия, но и на целия свят."

Движение за добротата на Джан Яман в Италия: Историята, която покори сърцата!

Джан Яман, един от най-популярните италиански актьори, е високо ценен за помощта, която предоставя на децата.
Известният турски актьор Джан Яман оказва голямо влияние с благотворителната си дейност за децата в Италия. Популярният италиански актьор оказа значителна подкрепа от името на асоциацията Can Yaman For Children по време на обиколката си в Италия в рамките на организираното от него солидарно турне под мотото „ Разрушете стените “ . Една от тези помощи се проведе в Института по детска невропсихиатрия на поликлиниката Умберто.
През последните месеци Can Yaman направи турне за солидарност в Италия със слогана „Разрушете стените“. Като част от турнето той събра подкрепа за създадената от него детска асоциация Can Yaman For Children. Това турне, което обиколи цяла Италия и прекоси стените, още веднъж доказа любовта и предаността на Яман към Италия.
Най-забележителната подкрепа на Джан Яман се състоя в Института по детска невропсихиатрия на Поликлиника Умберто. Този институт играе критична роля за децата и стана още по-силен благодарение на помощта на Can Yaman.
Със събраните средства асоциацията превърна порутена сграда в Рим в приятно място за деца, младежи и техните семейства. Разликата между предишната версия на сградата и нейната реновирана версия разкрива голяма промяна. Децата вече с удоволствие наричат ​​тази зона парк.
Известният актьор сподели предишната и обновена версия на сградата в профила си в социалните мрежи. В публикацията си Яман каза: „В началото на това лято те ни казаха, че зоната за отдих вече е изморителна. Затова поехме допълнителен ангажимент: напълно я реновираме, така че времето, което малките пациенти и техните родители прекарват там, да бъде приятно малко по-спокойно." Той продължи посланието си по следния начин: „Днес децата го наричат ​​парк. Първата стъпка от голяма мисия. Днес децата разбраха, че има някой с тях."
Началник отделение по детска психиатрия, проф. Пизани благодари на Джан Яман и асоциацията, която той основа, и каза: „Нека продължим да правим света по-ярък заедно“. Тези думи на Пизани се считат за знак, че добрите дела на Джан Яман ще продължат и в бъдеще.
Тази прекрасна инициатива показва какво голямо сърце има Джан Яман не само като актьор, но и като човек. Подкрепата му за този проект, който носи надежда и щастие на децата в Италия, продължава да печели признателността не само на Италия, но и на целия свят.
https://www.dokuzeylul.com/can-yamanin-italyadaki-iyilik-hareket … i-fetheden-hikaye


================

П.П. Отново лоша новина........

Скрит текст:

                

Последна редакция: пн, 25 сеп 2023, 21:07 от grozdence.

# 74
  • Мнения: 41 774
Добро утро,момичета!



Сънчо Hug Грозде Hug,благодаря за инфото! Two HeartsTwo Hearts
Джан и семейството му отново губят близък човек.





Скрит текст:
Хубав есенен ден!

Общи условия

Активация на акаунт