🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 13

  • 48 308
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Ъъъъъ ... аз някак не мога да гледам Джан през толкова розови очила. Мисля, че е нормален човек и си има своите слабости, но е достатъчно умен за да успява да ни показва само силните си страни. Изобщо не му се сърдя. Joy Нека продължава в същия дух. Че когато последно му видяхме едната слабост, една такава пластмасова, помните ли я Stuck Out Tongue Winking Eye , хич не ни хареса. За предпочитане е само като супер хироу да ни се показва. Laughing Или като Сандокан, Балабан, инспектор Демир ... Такива ми ти неща. Аз най-много Ферит бей си харесвах Heart Eyes.
За протокола, каквото и да е имало с Демет, вече е минало-бешало. И да е било красиво и силно, няма нужда от вадене на скелети от гардероба. Капат, капат!

# 31
  • Мнения: 69
. Че когато последно му видяхме едната слабост, една такава пластмасова, помните ли я Stuck Out Tongue Winking Eye , хич не ни хареса.

Дами ,очевидно голямо ровене ще падне назад в темите за да разбера за какво говорите.
Отдавна сте в час,а аз сега тепърва влизам... надявам се да не ви досаждам с много въпроси и молби за уточняване ♥

грозденце Прекрасен е

Скрит текст:
Разбира се,че си има слабости,те се и проявяват доста ако човек се загледа.
Нетърпелив е,има шило в задника и не може да стои на едно място ,бързо му става досадно / ако видите снимки или клипове от началото на дадено събитие и края му,обърнете внимание на изражението му/, и дано не ме линчувате за това но има доста моменти,в които е леко арогантен към феновете си и проявява досада към тях ,което е норално,не може винаги да си на 100 процента ,особено ако си бил на снимачната площадка 12 часа ,а те го дебнат на излизане.Всичко това го казвам с много любов към него и честно казано всички тези неща ,които изброих за мен са плюсове,защото го правят някакси по-земен,не толкова съвършен , Човек ♥

# 32
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Не си губи времето да ровиш за това. В началото на престоя си в Италия Джан имаше кратка връзка с Дилета Лиота. Предвид тунинговането ѝ тук-там, я наричаме пластмасова.

# 33
  • Мнения: 3 784
По-скоро пиар връзка, ако трябва да сме точни!! Nerd това и малките деца го знаят... Joy Joy

Джан и арогантен с феновете - никога!
Спи ми се и не ми се навлиза в тази тема надълго и нашироко. Само ще кажа, че съм чела много коментари в италианските групи от първи лица - стотици рагаци, които са били до него и в прегръдките му - всички казват, че е изключително нежен, мил, сърдечен и уважителен. И аз го виждам, че винаги е внимателен, търпелив и спокоен в компанията на феновете си Simple Smile 

Джан е ЛЮБОВ, той разпространява любов и доброта навсякъде, където се появи...
-> https://www.instagram.com/p/CxRGbSEoul_/ Heart 

Гледала съм хиляди такива мили клипчета, наистина хиляди, със сигурност и вие сте гледали поне стотици. Голямо удоволствие ми доставя, да гледам отношението му към обикновените хора и тяхната чиста обич към него Simple Smile

===========

П.П.
Акиф се е отделил и вече си работи самостоятелно (като Бирсен). Има и нова стр. в ИГ, последвал е Джан.. Grinning
Ще го наблюдавам това джудже!
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 18 сеп 2023, 02:54 от grozdence.

# 34
  • Мнения: 10 821
Издълбано с деликатност........ Heart


Тука се опитва да докара жените до лудост май Joy

Фея, Джан да е арогантен с феновете си, да се държи с досада? Пълен абсурд. Това е единствената известна личност в света, дето виси с часове да се снима и да раздава автографи с часове под дъжд и пек. Оставя се да го прегръщат, целуват, душат, да му бъркат под ризата и по всякакви интимни места разни откачени фенки.. аз направо му се възхищавам на търпението Joy Да не говорим за отношението му към болните, инвалидите, децата, възрастните дами, супер мил и внимателен, винаги. Пък аз въобще не го гледам през розови очила, няма да му простя заигравката с пластмасата, ама нали съм ларж и е голям сладур, още го търпя Joy

# 35
  • Мнения: 41 695
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното! Flowers Hibiscus Имах 7 отговора да чета.Отдавна не е било така! Wink
Акиф май  го шитнаха където работеше и за това започна самостоятелно!Четох някъде,
че има канал  в ЮТуб за да пуска репортажите си!



Рускини са имали среща Гюлдем ханъм в Истанбул за да предадат подаръци за Джан.







...нарисувани портрети...




Скрит текст:
и  др. подаръци...





Приятен ден и щастлива седмица!

# 36
  • Мнения: 10 821
Ехаа, това не е ли гоблен? Много красиво!



Противния АКИф как има очи да последва Джан в ИГ.. направо бих го блокирала тоя тъпак. Въпреки че не заслужава и грам внимание.

# 37
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
Добро утро, прекрасни момичета! Purple Heart Flowers Hibiscus
Абсолютно съм съгласна с Ели и Грозденце! Нямам поглед върху много други изестни личности, защото за пръв път в живота си съм толкова впечатлена от някого, че да поискам да науча всичко за живота му извън сцената.
Още няма година от времето, когато го открих и се влюбих. Помня едно от първите клипчета, които видях - Джан на някакво летище, пълно с фенки и той се врязва в тълпата и се оставя да го пипат и да му се радват... Бях изумена, при толкова откачалки в днешно време, това си е лудост. Бях и възхитена, направи ми впечатление на толкова земен, раздаващ се, Човек...Да, изнервя се понякога, помним колко несъобразителни хора има и как го хващаха за навехнатата ръка след снимките на Ел Турко. То светец да си, пак може да те изкарат от равновесие.
Тъй че нека съм с розови очила, ама за мен Джан е прекрасен и съвършен, обожавам всяко косъмче от брадата му и дори праха под обувките му Animal Heart Eyes Cat

# 38
  • Мнения: 69
Дами,милост Smile

Нямах предвид на събития ,а по-точно на тези,които гонят колата му и настояват за внимание,дори когато се вижда,че е изморен. Приключвам темата.Както казах,това да си знае границите е проява на осъзнатост и го прави по-земен,поне в моите очи.

Прекрасни подаръци са му направили,сигурно ,като се прибере вкъщи е заринат с подаръци... един въпрос към по-знаещите - той за постоянно ли се е преместил в Италия или е там,защото снима ?

Джан е имал пиар връзка ? Все едно пък му трябва.... и предложение за брак месец след началото на връзката ...

Последна редакция: пн, 18 сеп 2023, 14:56 от Feia Chudotvorkova

# 39
  • Мнения: 10 821
За постоянно живее в Италия. Премести се,  защото в Турция не го оцениха. Спряха последния му сериал Мистър Грешен насред нищото, защото бил много светски и развращавал младежта. Даже Министъра на културата настояваше да се спре, беше възмутен Joy Но и комшиите като зрители не го оцениха сериала, че е свеж, забавен и съвременен. На тях им дай забрадки, чоплене на семки, мустакати чичаци с броеници и да си пазят честта, сакън да не се целунат преди сватбата Joy Болна тема ми е това! Та за това Джан се премести в Италия.

За ПР връзката, не знам ПР ли е била, чавка ли му беше изпила акъла, ама беше голяма излагация. Не искам да си спомням този период.

# 40
  • Мнения: 3 784
Среднощен привет, рагаци! Purple Heart

Липсват ми публикациите на нашето момче, закачливите му (иронични) надписи,
снимки с красивото му лице (и тяло), тренировките....


Но като цяло, мрънкането ми е неоснователно - както вече се е случвало,
социалното мълчание на Джан предшества излизането на някоя бомбена новина..
така че още отсега съм му простила, даже съм доволна.. Wink
За ПВЦ-то Елка е казала всичко.. нека да я забравим окончателно, плийз! (емоджи с високо кръвно) Grinning

Няма никакви новини и наистина няма какво да пиша..
ще ме извините за празните приказки... Grinning


Heart



✅IMDb звездомер сред турските актьори:

Тази седмица Джан Яман беше класиран на 2975  място от
11 милиона имена по света в класацията на Starmetre на IMDb.
IMDb, най-голямата в света база данни за филми, телевизионни сериали и актьори.

⃣Джан Яман заема второ място сред турските актьори 💫
Топ 3 за 31 седмици Trophy
Топ 5 за 37 седмици

# 41
  • Мнения: 41 695
Добро утро във вторник!



"Светът е пълен с ежедневни чудеса. И в него
 има достатъчно любов и надежда за всички."


Благодаря ви за споделеното от вчера! Two Hearts



от преди няколко дни...
IG story 𝟒𝐋 𝐂𝐨𝐥𝐥𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥𝐬****




Желая ви приятен ден!

# 42
  • Мнения: 3 784
Добър ден, рагаци! Two Hearts


от DIZI DOKTORU / Оя Доан:
(копирам новината директно от ВК за по-лесно)



Какво се случи с "El Turco" на Can Yaman?

Не мога да бъда единственият, който се чуди това, нали? Говорим за сериала на Ататюрк с участието на Арас Булут Ийнемли от месеци, НО също така харесваме Нумен на Халит Ергенч, RU на Мерием Узерли, Променящият свят Айтен на Езги Мола,  Ердал и Ече на Шахан Гьокбакар и Никой не говори за това какво се е случило или ще се случи с Ел Турко на Джан Яман. От доста време следя развитието, за да видя какво се случва в това отношение. Обсъждаме, че лобито, чието име отдавна не искам да афиширам, отмени сериала Ататюрк. Отмениха сериала Ататюрк , защо другите сериали не са на платформата? Първо, нека отново да изясним въпроса. Disney+ започна да премахва стотици съдържание от целия свят от каталога си, след като обяви на събранието на акционерите през февруари, че има за цел да спести 1,8 милиарда долара от съдържание. С други думи, той обяви преди няколко месеца, че ще премахне много съдържание от своя каталог, особено местно съдържание, което ще се излъчва, и че няма да го излъчва.

РЕАКЦИЯ В UK

Той обяви, че няма да излъчи „Наутилус“, най-бюджетната и най-амбициозната творба на Англия, точно както сериала за Ататюрк. Реакциите в Англия бяха бурни. Но в Турция се намеси политиката. Лобито, чието име няма да афиширам, се възползва от възможността и направи своя собствена реклама, като смени центъра на темата, като благодари на платформата за премахването на сериала Ататюрк. И от този момент нещата в Турция не се успокоиха. Едно от нещата, за които се чудя най-много, е; Защо член на екипа на Disney + Турция не излезе и не направи изявление? Тъй като главният изпълнителен директор на Disney + Боб Игер непрекъснато правеше изявления. Той заяви, че целта за намаляване на съдържанието се е увеличила и вече е достигнала 2,6 милиарда долара и повтори, че не към всеки пазар може да се подходи еднакво в съответствие с целта за рентабилност и не на всеки пазар може да се даде възможност да публикува еднакво местно съдържание. Докато Ататюрк пое дискусиите, от турското ведомство не обясниха какво означава всичко това. И аз се чудех за това. Научих, че; Според правилата на Дисни, на местните офиси е ЗАБРАНЕНО да правят изявления относно глобални стратегии, да участват в политически дискусии и да отговарят на всякакви спекулации!

ПРЕГОВОРИ С GAIN И NETFLIX

Поредицата за Ататюрк вече ще се излъчва като два филма. Но какво се случи и какво ще се случи със сериалите Numen, Reyan ile Uzer (RU), El Turco, Ayten that Changed the World и Erdal ile Ece, които ни бяха представени на пресконференция и чиито трейлъри бяха показани? Защо тези сериали, за които бяха похарчени толкова много усилия, чиято продукция беше завършена и чиито бюджети от милиони долари бяха платени от Disney +, останаха невидяни? Как Disney+ ще печели със съдържанието, за което плаща, но не публикува? Безумни въпроси в съзнанието ми... Първо, тази ситуация, наречена "отписване" и счетоводният термин навлязоха в живота ни. Въпреки че бюджетите бяха платени, беше обявено, че тези бюджети трябва да бъдат показани като загуби и приспаднати от данъци, за да бъдат печеливши през следващите години. В този случай правата на Numen на Halit Ergenç, RU на Meryem Uzerli, Ayten that Changed the World на Ezgi Mola, Erdal and Ece на Sahan Gökbakar и El Turco на Can Yaman бяха прехвърлени на техните продуценти. С други думи, тези сериали могат да се продават на всяка платформа, която искат, като всички права принадлежат на производителя. Ето защо напоследък чуваме, че има продуценти, които поддържат тесен контакт с Gain (турска платформа) и Netflix за тези сериали. Преговорите все още продължават, няма договорки, но скоро ще чуем кой сериал къде ще се излъчва. Предполагам, че El Turco с Джан Яман в главната роля, може да бъде продаден на платформа в чужбина, вместо да се излъчва в Турция.

ФИЛМИ КУЕСТ И АКТРИСА СКОРО ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХНАТИ

От друга страна, Disney+ продължава да премахва друго турско съдържание. Recep İvedik 7, Bursa Bülbülü, New Year's Eve, Sorry, Kral Şakir: Recycling, Escape, Between the World and Me, Grey бяха премахнати от платформата. Започнахме да виждаме излъчвания на някои филми по FOX, но не знаем какво ще се случи с други филми и сериали. В момента на платформата има само телевизионни сериали за актриса и Quest. И тях скоро няма да има. Не знам нищо за счетоводството, главният изпълнителен директор Боб Игер трябва да има известни познания, когато взема тези решения по целия свят, но когато го погледнете от тази гледна точка, това означава, че Disney+, който наруши динамиката на пазара, като приложи агресивна стратегия във всяка страна, в която навлиза, принуждавайки своите конкуренти чрез набиране на имена на знаменитости и нарушавайки динамиката на пазара, „не е сама по себе си.“ остава лека. Сигурен съм, че това е добавило напълно различно изживяване към цялата индустрия. Надявам се отворените произведения да намерят своите платформи за публикуване възможно най-скоро.
https://www.dizidoktoru.com/ozel-haber/can-yaman-in-el-turco-sun … -oldu-h38548.html

Накратко нищо не е ясно още! Разбрахме обаче, че правата вече са прехвърлени на продуцентите! Но да разбирам ли, че продуцентите в случая ще са с двойна печалба, един път го продадоха на Дисни (Дисни отписват тези разходи като загуба) и сега продават на други платформи Rolling Eyes не че е важно за нас де..
"Предполагам, че El Turco с Джан Яман в главната роля, може да бъде продаден на платформа в чужбина, вместо да се излъчва в Турция."  както разбирам от статията, май, май Балабан ще го гледаме в Нетфликс!

П.П. Говоря по телефона (с клиенти) докато пиша поста си, по-късно пак ще се включа, сега не мога да се съсредоточа - може би ще мрънкам Hands VGrinning

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 13:49 от grozdence.

# 43
  • Мнения: 10 821
Аз го разбирам, че Дисни се отказва от сериалите, т.е. няма да дават пари на продуцентите, т.е. всеки да се спасява. Въпреки че Ел турко е заснет вече, ама не е монтиран най-вероятно. Предполагам, че Дисни ще пият една студена вода за парите за хонорари и заснетия суров материал, но все пак си има месеци монтаж и дообработка и ще спестят от там... Само си гадая, съвсем лаишки, защото си нямаме идея какви задкулисни игри и далавери се въртят. А точно тази хубава дума "далавера" отива на комшийското Дисни! Тцтцт.. дано да немерят решение, да го видим този Ел турко, сърцето ми се къса от яд и мъка, защото знам Джан колко много вложи в този сериал и отделно аз много искам да го гледам...

# 44
  • Мнения: 3 784
Не знам дали има връзка с Ел Турко, но Джунейт преди няколко дни последва Amazon Prime Video:



Ели, аз също не съм компетентна по тези въпроси, даже се обърках още повече с тази цялата информация на куп.. но мисля, че отдавна са готови с монтажа на Ел Турко Flowers Four Leaf Clover

Ще следя коментарите, за да видя кой какво е разбрал..
Надявам се сестра Бирсен скоро да внесе повече яснота Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт