Трима братя,три сестри - Pasión de Gavilanes сезон 2 🐎

  • 20 714
  • 439
  •   1
Отговори
  • Галифрей
  • Мнения: 4 128
Добре дошли в новата тема!

Всеки делник по БТВ лейди. Онлайн тук също ще намерите линкове ❤



Предишната тема- https://www.bg-mamma.com/?topic=577511.735





# 1
  • Мнения: 5 546
Мерси за новата темичка. Hug
Признанието на Андрес много ме изненада. Любимец ми е и мислех, че ще се бори за Муриел, пък то... Joy Дали ще се намери и за него партньор, за да е щастлив? Simple Smile

# 2
  • Галифрей
  • Мнения: 4 128
Аз го знаех през цялото време 😂❤ Мисля,че ще си намери. Муриел е любовният интерес за Хуан Давид.

# 3
  • Мнения: 5 546
Ох, там Росарио как ще се помири със ситуацията, не знам, ще хвърля огън и жупел. Joy

# 4
  • Галифрей
  • Мнения: 4 128
Хаха да искам да й видя реакцията 😂🍿 Тя иска само да останат насаме и да се лашкат, но като гледам той не я иска особено. Все пак онази нощ той беше упоен.
Първо с майката и после с дъщерята 😂

# 5
  • Мнения: 458
Там с дъщерята прехвърчаха искри , дано да се ориентира правилно Хуан Давид - към младото 😀💙

# 6
  • Мнения: 848
По нататък във сериите .
Хуан Давид се жени за дъщерята на Росарио.
Даже я показват след време бременна.

# 7
  • Мнения: 234
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Въпрос към гледалите вече втория сезон - кога ще се завърне Франко?

# 8
  • Мнения: 458
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Въпрос към гледалите вече втория сезон - кога ще се завърне Франко?

Мисля , че беше към последните оставащи 10 епизода

# 9
  • Мнения: 1 081
Хаха да искам да й видя реакцията 😂🍿 Тя иска само да останат насаме и да се лашкат, но като гледам той не я иска особено. Все пак онази нощ той беше упоен.
Първо с майката и после с дъщерята 😂

Той беше упоен, така че тя почти си го насили да спи с нея. Иначе и аз се радвам, че я отбягва и се загледа в дъщерята. Имам син и си представям такава стара вещица да го увърти ......Disappointed

# 10
  • Мнения: 709
Може ли да слагате спойлерите в скрит текст?

# 11
  • Мнения: 5 546
Росарио е лачена и много младее, но това, което направи с Хуан Давид, по начина по който се случи най-вече, беше извратено. Упои го, заведе го в стаята си, съблече го... Ами, много беше грозно, подло и непристойно това "съблазняване", на ръба на изнасилването беше. После пак го преследва, а той почти се дърпа, очевидно не е възхитен от идеята. Дано после поне прояви достойнство и се отдръпне, когато дъщеря й влезе официално в картинката. Дано не прави мръсотии и не й подлива вода, за да си го върне (не че някога е бил истински неин). Да се оттегли и да върви при мъжа си или просто някъде другаде, не да свети и пречи на младите.

# 12
  • Мнения: 4 171
От младите актьори Муриел според мен е най-атрактивна, но всички играят по-зле от старото поколение.

# 13
  • Мнения: 458
От младите актьори Муриел според мен е най-атрактивна, но всички играят по-зле от старото поколение.
аз харесвам Леон , има някакво излъчване 😍😄

# 14
  • Мнения: 4 614
Благодаря за новата тема. Надявам се бързо да я изпише както направиха ме с предишната.
Записвам се в новата тема с мъжкаря Хуан Рейес
 

 

   

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 15:57 от azisiq

Общи условия

Активация на акаунт