Фитнес инструктор за тийн в София

  • 1 678
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Здравейте,
Препоръчайте ми фитнес инструктор за тийнеджър - момче в София. Човекът тренира баскетбол вече две години, бих казала усилено 3-4 пъти в седмицата, но килограмите са в повече, а положението с корема и талията никак не ми харесват 🥺.
За храненето, какво да ви кажа, до колкото зависи от мен го ограничавам и приготвям здравословна храна, но зад гърба ни не се знае какво се хапва.. току намирам по някоя опаковка от вафли и други подобни вкусотии в бюрото му 🤨

# 1
  • Мнения: 72
По-скоро му намери лектор по здравословно хранене, който да му обясни вредите от захарта, прекомерната сол, преработените продукти, животинските мазнини и алкохола.

После почни да му готвиш пълнозърнести храни с повече подправки и големи салати. Изчислявай грамажа на порциите така, че да му дават калориите според целевото тегло и спортната интензивност.

За инструктор никого конкретно не мога да препоръчам - тук по-важното е фитнесът да му е на близо. Защото да пропътуваш половината град за една тежка тренировка е демотивиращо. А фитнесът не е сложна наука и инструкторите във всеки фитнес биха свършили добра работа. За да има резултат, 99% от работата и нагласата трябва да я има момчето - постоянство, дисциплина, амбиция, цел. Гледай в главата да е подготвен, понеже без това доста пари и нерви ще идат на вятъра.

# 2
  • Мнения: 385
Мога да препоръчам един фитнес инструктор в кв.Надежда. Много тийнове тренират при него и самия инструктор е играл професионално баскетбол доста години, така че може и да си допаднат.

# 3
  • Мнения: 253
Мога да препоръчам един фитнес инструктор в кв.Надежда. Много тийнове тренират при него и самия инструктор е играл професионално баскетбол доста години, така че може и да си допаднат.

Здравейте,
Благодаря за препоръката! За съжаление Надежда е много далеч и от вкъщи и от училището му. В Лозенец и около военна академия ако има, ще е супер.

# 4
  • София
  • Мнения: 14 687
Синът ми също тренира баскетбол, целият отбор ходят във фитнеса на гърба на Националния стадион - Fit city. Миналата година тренираха при един треньор до Маринела - Константин Германов.
Може да попитате и треньорите на детето, те могат също да ви посъветват.

Общи условия

Активация на акаунт