С какво ви дразнят хората?

  • 34 735
  • 616
  •   2
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 942
И аз имах подобна случка от тази седмица....като горното мнение на потребителя. До скоро не обръщах внимание ,но вече ме дразни много!

# 586
  • Мнения: 1 106
И аз имах подобна. Майка, която води детето си от 3 годишно (сега е на почти 5) на сигурно 5 занимания. Всеки ден след градина и почивните дни. И се "хвали", че графикът на детето бил като на ученик. И ми беше интересно защо е нужно това на толкова малко дете.

# 587
  • София
  • Мнения: 22 984
И аз имах подобна. Майка, която води детето си от 3 годишно (сега е на почти 5) на сигурно 5 занимания. Всеки ден след градина и почивните дни. И се "хвали", че графикът на детето бил като на ученик. И ми беше интересно защо е нужно това на толкова малко дете.

В момента водя дъщеря ми 5 дни в седмицата и аз по занимания, тя е 1 клас и навсякъде, където ходи е по нейно желание, не виждам да и тежи, но аз си признавам, че съм на ръба да се скапя вече.

# 588
  • Мнения: 940
Аз не виждам това как може да дразни някой, който не е пряк участник в графика на детето.

Мен ме дразни персона от роднинския кръг с мрънкането си. Постоянно от нещо недоволна, прецакана, изиграна. Т'ва години наред. Особено пък като наближат и личните ѝ празници, вече започвам наистина да се дразня как най-близките около нея ме впрягат да участвам в разни изненади и сценки, защото тя никога няма желание да празнува. Как пък вече не ѝ омръзна да се прави на изненадана, се питам и как не я е малко срам. Ето, сега пак имаме заръка да я развличаме за именния ѝ ден. Но нещо ми омръзна да се правя на шут и психилог. Веднъж я помолих да погледа малкия за половин час, и ми извади вода от 9 кладенеца, за да се измъкне. Напоследък и някаква нетърпимост проявява към него и не знам в кой момент ще я отрежа като горчива краставица.

# 589
  • Португалия
  • Мнения: 4 042
не бих си оставяла детето при човек, който ми е неприятен
аз не обичам да си празнувам РД, и всичките ми близки знаят
вечеря с близките, по- официална дори, да!- но купон и веселба с много хора, не!

това да  развличам зорлем, някаква си персона, само защото ми се падала роднина....много софт го давате...

# 590
  • Мнения: 940
Оо, обича, обича тя. Само заради финансите се спотайва. Все други ѝ плащат масрафа. Майка ѝ, която безкрайно уважавам ми е близка и тя е организаторката. Аз съм проС изпълнител.
За оставянето на детето - беше инцидентно, нямаше да е у тях и аз нямаше да отсъствам от дома си през това време. Просто ми трябваше половин час, за да се изкъпя и облека, за да можем заедно да пътуваме до точка Х. Не знам личи ли си иронията, с която го пиша. Просто има такива хора, които са като черния гологан на цялото семейство. Успяват да подразнят всеки, дори най-близките си, но кръвта вода не става.

# 591
  • София
  • Мнения: 28 657
А, не става...

# 592
  • Deutschland
  • Мнения: 5 439
Става и още как...

# 593
  • Мнения: 3 731
Напоследък ме дразни това, че групи продавачки от магазини са натрупани на приказки на тротоара, и трябва да ги разбутвам, за да мина. Дори не поглеждат какво става наоколо , че пречат на  движението. Или някой застанал на врата и се чуди на къде да хване, и пак задръстване, нито да влезеш, нито да излезеш .

# 594
  • Мнения: 4 186
Дразнят ме хора, които надничат в личния ми живот повече отколкото съм позволила. Нищо особено няма да видят и големи тайни няма да открият, но искат всичко да знаят. Това е все едно да се къпя и някой да иска да влезе при мен. Никога подобен тип любопитство не съм го разбирала.
Аз като разбера, че някой не иска да се обсъжда нещо се спирам, ако ще и сестра ми да е.

# 595
  • Мнения: 3 731
Да ужасно е това питане и разнищване. Онзи ден по служебен въпрос една колежка , направо разнищи колега, отмести се въпроса по служба и направо по семейните въпроси ,ужас, побеснявам .

# 596
  • Мнения: 418
Дразнят ме хора, които са груби без причина! Къв им е проблема на тия!? 😡

# 597
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 141
Дразнят ме хора, които са груби без причина! Къв им е проблема на тия!? 😡
Киселяци са си и не виждат проблем.

# 598
  • UK
  • Мнения: 2 846
Някой беше споменал за питане и разпитване при гласуване. Имам аз тук, една позната, българка, много разпитва ама за кой, та за кой. При нас вчера се провеждаха местни избори ейй сто пъти ми писа на вайбър да пита за кой съм гласувала. Така веднъж се засякохме на опашката за гласуване за българското правителство и изпляска нещо пред всички, от което чак на мен ми стана неудобно.

# 599
  • Мнения: 10 387
На такива им обяснявам, че затова гласуваме в тъмна стаичка зад завеса, защото вота е таен и всеки има право да гласува за който си иска, без да дава обяснения. Позволявала съм си да питам само много близки хора, когато аз самата се колебая, като все пак питам хора със сходни на моите възгледи. И ме интересува дискусията, а не това за кого точно ще гласуват.

Общи условия

Активация на акаунт