Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 7 947
Допел, стига ни обърква бе човек!
понеделник е още... Joy

# 48
  • Мнения: 19 883
Ден без тестаций днес. ПилИ само.

# 49
  • Мнения: 6 383
Вий хубуу с тез кифлички, ама то кат стана обяд и хората огладнеха за пържоли. Joy Па и времето - ладно, та таман.  Grinning Аз обаче муахам фурми, изядох 5, викам да приключвам с тях. Grinning

Хляб, тестени - аз без тва ни моа да оцелея. Слагам и пълнозърнесто /щото не стават само с него нещата/, но ... явно таквиз са ми бактериите в червата.  Grinning

С лятна рокля съм, метнах и едно лятно сако сутринта ... сега куту си тръгвам мисла, че ше мий студено. Ама така е - фчера 32 и кусур градуса, днес - няма 20 - кой ти вярва, бре? Не и аз! Joy

# 50
  • Мнения: 2 857
Допел, стига ни обърква бе човек!
понеделник е още... Joy

Св. Пържолий е мой патрон ежедневно. В инферното ше се осъзная и покая.

# 51
  • Мнения: 1 304
Ден без тестаций днес. ПилИ само.

От вчера вечерта е опечено и чака!

Падингтънчето трябва постоянно да се учи на труд. Цяло лято лее бетон, замазва, бере грозде, полива, сега трябва да започва да готви. Майка й и бабите като ги насмета бъркат едни палачинки и детето само гледа и яде.

Благодаря за рецептите!

По високите части на планините - сняг! Иджално!

# 52
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Хора, стига бе! Не ям тесто, амахаааа...
Сетих се, че преди правих едни мъфини с овесени трици. Много сполучливи. Не ям и млечни, но мъъъничко сирене може да сложа. Ако въобще ме посети музата на мъфините... Grinning

# 53
  • Мнения: 1 304
Фифи, за кифли солени имам безпогрешна рецепта..
Скрит текст:
кофичка кисело мляко, 1 ч.л. сода (слага се в млякото), 1малко пакетче масло (разтапя се), сирене натрошено 1,5 чаени чаши (аз слагам две, да има), кашкавал настърган 1,5 ч.чаша, брашно почти един стандартен пакет (оставя се два пръста отдолу в пакета).. оставя се за половин час в хладилника да стегне само преди да се разточва.. стават и страхотни гризини от тази рецепта, отгоре с жълтък и пармезан Yum
докато стигна до кафето си намокрих едно хубаво краката..
много на тагадък ми тръгна тоя понеделник нещо..

Извинявай, сиренето и кашкавала по 1.5-2 чаши вътре в тестото или после пълнеж и посипка?

# 54
  • Мнения: 19 883
Божке, да занимаваш жена с рецепти за манджи е по-голяма подигравка и от да ѝ подариш тигани и посуда.
//
Преди съм имала разговори на тази тема с любимия. Като кажеше – какво да подарим на майка ми за РД. Тя май няма свестен тиган. Моляяя. Веднага беше обяснено, че тя преди всичко е жена и ще се зарадва на нещо, което е личен подарък и което харесва – картина, скъп парфюм, хубава чанта, обеци, портфейл и тънъ, които обикновено не би си купила, за да си угоди. И тъдъъ - винаги работи.
Та и ти – тук да не са булите от студентския стол?
Освен за грозни дрехи и манджи, отвертки и експлоатация на детето. може да споделиш какво подаряваш на жена си. :>

# 55
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
И какво подаряват на него...

Следобедът изкарах пред гардероба, в който съм складирала някви дрехи, които ми е жал да изхвърля и подаря, с надеждата някой ден да ми станат. И оооо чудо! Панталони и поли, в които не можех да се напъхам поне от 3 години, ми станаха Smile

# 56
  • Мнения: 451
На чужд мъж ще да е тая поличба Stuck Out Tongue Winking Eye

Един познат беше подарил на жена си четири нови зимни гуми... пък тя няма книжка... и кола нямаше .. Joy

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Чужд мъж? За мен ли?!
Ехеее де тоз късмет... Grinning
Орисваш ли ме Blush

# 58
  • Мнения: 7 947
Извинявай, сиренето и кашкавала по 1.5-2 чаши вътре в тестото или после пълнеж и посипка?
всичко в тестото..после само точиш, режеш и печеш, и ядеш..

# 59
  • Мнения: 9 871
Вица ли, Горджъс? Rolling Eyes

Добро и дъждовно утро! И полека. Да не се контузите баш пред почивния ден.

Общи условия

Активация на акаунт