Любители на котки - Тема 186

  • 21 047
  • 552
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 5 944
Потребители питат дали някой може да съдейства за котето Мъри и евентуално да го приюти.
Пп Мир на душата на Недоволна и нека е светъл пътят и. Писах и в нарочната тема, където се изказват съболезнования за починалите съфорумци.
Светла й памет! Дано е отишла на по-хубаво място!
А котето ако се пусне на улицата... Ще оживее ли? То не е свикнали само, в жестокия свят...
Коя е тази тема?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1546637.msg46888074#msg46888074

# 16
  • Мнения: 10 601
Sob Мир на праха ѝ... Мразя го тоя есенен сезон... Скоро и аз ще изпратя моята душичка Мининка... Не спирам да плача от вчера...
Няма ли други роднини, как така сама вкъщи Мъри и няма кой да ѝ сложи вода?! В кой град е това? Sob

Дайте да помогнем на Недоволна!

# 17
  • Мнения: 15 316
Нищо повече не знам по въпроса.
Споделих написаното от нейната приятелка и запитванията на потребителите. Не знам дали действително се търси нов дом на Мъри и защо никой не се е погрижил за котето.
По горе Brin de muget е дала линк към темата "Форумът на дъгата", може би там да се отправят питанията, защото там жената, която е съобщила лошата новина, отговаря на запитванията.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 150
Недоволна е споделяла, че котето е много добро с нея, но напада всички непознати. Затова вече никой не се наема да я гледа. Иначе е трицветна женска котка. Не знам на колко години е. От София е. Някъде около Лидл на Раковска. Чакат сестра ѝ да дойде от Америка. Дано жената дойде по-скоро и да се погрижи за котето. Поне да го нахрани и напои. Sad

На улицата няма да оцелее. Sad

# 19
  • Мнения: 4 508
Толкова се надявах тази новина да не е истина. Веднъж сме се срещали с Недоволна. Тя е на годините на мама. Остави в мен усещането на мил, грижовен и добър човек. Светла й памет и да й е леко на душата. Надявам се да се погрижат за Мъри.

# 20
  • Мнения: 1 746
Организациите няма ли да се заемат ?
Имате ли познати в 4 лапи, или някъде другаде ? Доброволци няма ли как да поемат ?
Нямам профили в соц. мрежи и отдавна нямам контакти на доброволци, ако има начин - пишете по фейсбук групите.
Ако напада други хора, трудно непрофесионалист би се заел.

# 21
  • Мнения: 4 508
Аз разбирам желанието на хората да помогнат, но сестрата на Недоволна може да иска да вземе котето. Може близките да имат решение на този проблем. Дано жената, приятелка на Недоволна, даде повече инфо в другата тема.

# 22
  • Мнения: 15 316
То дано поне някой близък да сложи водичка и храничка на Мъри и да и почистят тоалетната. Мисля, че засега това е което могат да направят за котето.

# 23
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 200
Много тъжна новина. Дано душата и намери покой. Hands Pray

Да оставят на животинчето поне храна и вода докато и се намери дом. Как ще изхвърлят домашна котка навън? Няма да оцелее и един ден. Disappointed Relieved

# 24
  • Мнения: 1 746
Аз бих взела храна, и ще пратя, ако нямат възможност, само да има кой да й дава.

# 25
  • София
  • Мнения: 28 571
Аз бих взела храна, и ще пратя, ако нямат възможност, само да има кой да й дава.
Това е проблемът. Доколкото помня Недоволна беше пробвала няколко човека, но котето е нападало абсолютно всеки. Но и на улицата не може. Много гадна ситуация, много. Cry

# 26
  • Мнения: 1 746
Затова според мен да се помоли някой доброволец.
Преди години спасявахме всякакви котета, по покриви, диви, много отзивчиви хора са ми помагали.
Пробвайте, моля, който има профили във фб, да се пише до някоя организация, все някой ще откликне.
Това е нещо много ужасно и непредвидено, и за жалост на всеки може да се случи. Дано влязат в положение.
Майка ми няма да се съгласи да гледа котето, след като не е свикнало с други хора, а и е възрастна, иначе това ми беше опция.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 150
Аз разбирам желанието на хората да помогнат, но сестрата на Недоволна може да иска да вземе котето. Може близките да имат решение на този проблем. Дано жената, приятелка на Недоволна, даде повече инфо в другата тема.
По спомен Мъри се страхува много от излизане от апартамента и няма ваксини и чипове. Едва ли ще може да я вземе.

Не съм била права! Котето е ваксинирано.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2023, 21:49 от Таня67

# 28
  • Мнения: 10 601
Аз бих взела храна, и ще пратя, ако нямат възможност, само да има кой да й дава.
Това е проблемът. Доколкото помня Недоволна беше пробвала няколко човека, но котето е нападало абсолютно всеки. Но и на улицата не може. Много гадна ситуация, много. Cry

Ще ме накарате да отскоча до София... Weary И без това съм в дилема дали да водя Мининка при онколожката Ирина Тодорова...

Въпросът е, че аз коя съм, че да ме пуснат да нахраня котето? Писах на жената, която е съобщила скръбната вест, но нямам отговор...

Последна редакция: сб, 02 сеп 2023, 18:03 от amy_nka

# 29
  • София
  • Мнения: 13 150
Аминка, ако намериш някакъв начин да се отвори апартамента (имам предвид да намериш контакт с хората), веднага ще отскоча. На 15 минути пеша от нас е. Проблемът е, че жената е писала, че се моли на роднините, а те май не реагират.

Общи условия

Активация на акаунт