Септемврийски листопаден СПАМ с бира 01.09 - 30.09.2023

  • 10 685
  • 337
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 317
Дайсче, суперско оформление на новата тема. Heart Eyes Благодаря. Hug
Пп Ако ти се занимава и не ти е проблем, хвърли една картинка и в заглавния постер. Там горе, над името на темата.
Скрит текст:
Нещо такова или друго по твой вкус и предпочитание.





И още веднъж благодаря за темата. Оформлението е страхотно. Kissing Heart

# 16
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Начиии, за 4ти път тая година съм била на Контрол и отивайки си мислех не ми ли е омръзнало вече Rolling Eyes
Ми, не, не ми е Scream

# 17
  • София
  • Мнения: 18 703
Аз задочно бях, няма как да ти омръзне.

# 18
  • Мнения: 11 338
Добро утро, банда! Хайде хоп горе!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 584
Дайсче, суперско оформление на новата тема. Heart Eyes Благодаря. Hug
Пп Ако ти се занимава и не ти е проблем, хвърли една картинка и в заглавния постер. Там горе, над името на темата.
Скрит текст:
Нещо такова или друго по твой вкус и предпочитание.





И още веднъж благодаря за темата. Оформлението е страхотно. Kissing Heart
Джасте, прекрасна идея! Обаче нямам достъп до компютър (зайка ми изяде кабела на лаптопа) и не виждам дали се вижда 🙄 .
"Аз не знам, кажете вие" Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 18 703
Вижда се, екстра е.
Храни ги тия сладури значи ❤️

# 21
  • София
  • Мнения: 10 584
Оказа се, че добре си хапват, вече сме в голям състав вкъщи и който мине - храни плюшковците.
Вече сме с две морски свинчета, зайче и Дебелчето.
Търся котешки психиатър Bowtie

# 22
  • София
  • Мнения: 2 034
15 Мин е ферибота. Супер бързо.

# 23
  • Мнения: 6 383
15 Мин е ферибота. Супер бързо.
Дорде се качиш и трябва да слизаш, значи. Joy

Зайка ... едното коте се мъчеше одеве да гризе и да драска един дълъг кабел. Навит при това, напъхан под шкаф ... тва найш ква играчка е. Joy

Мъча се да закуся на работата ... не става лесно - ши излезе, че събота има повече хора от през седмицата. Grinning

# 24
  • Мнения: 15 317
Добро утро.
Напоследък голямо спане спя. Къмто 09.30 се излюпих.
Ама то вчера надвечер установихме във входа, че има утечка на ток, енергото идваха, до среднощ правиха струваха и не можаха да установят откъде е. Мъжете от входа и те помагаха. Гасиха тока, стояхме на романтика. Енергото се отказаха, в понеделник пак, а ние най накрая си легнахме.

Пп Дайсче Kissing Heart, много, много ти благодаря за картинката и извинявай, че те ангажирах с глупости. Blush Пп Картинката се вижда и е супер.

# 25
  • Мнения: 9 822
Честит ни летен септември и наздраве от летището. Полетът ми е със закъснение та имам време да вместя една бира поне Blush

# 26
  • Мнения: 15 317
Исках да ви пусна съвсем директен репортаж от плаж Шкорпиловци, ама като не пишете, репортажа ще е малко следдиректен(отпреди час-два)Joy :



Моренце

Краченце

И специално за вас рисувах по пясъка

# 27
  • Мнения: 9 822
Още три дена и позволявам на Дайс, ако трябва и с лицето ми да рисува по пясъка Grinning

# 28
  • Мнения: 11 338
Норче, ти нали не обичаше морете мре!?
Пристигна ли?

# 29
  • Мнения: 9 822
Как ще не обичам? Обожавам!! Пристигнах, да, с малко закъснение и вече съм при нашите. Раздавах подаръци досега, сега една бира и се трупясвам Blush

Общи условия

Активация на акаунт