Отговори
# 2 400
  • София
  • Мнения: 10 361
Марулче, водим с Китай. Kissing Heart

# 2 401
  • Мнения: 2 170
Марули, ма тя вуйна ми Славка, нъл' е от Пайнер Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж сега, ремонтирВай кухнята, а после ми давай акъли на мен, че две кухни ме чакат да ги правя в необозримото бъдеще. Ще ми се веднагически да се захвана с тях, ама в момента финансовото ми дередже е като пробито решето. Аз го пълня, то изтича по дяволите... Head Band

# 2 402
  • Мнения: 12 066
А, изчеткала съм аз. Наложи се, да ходим до Велинград, да си ги вземем. Пък айде мохабет с бай Байрям, да разменим рецепти за гъбите, айде из пазара, айде после за телешки мръви, айде обяд  и е, още пътуваме. Аз доволен, де. Багажникът пълен с манатарки, пачи крак и телешки опашки 😁
Бяла роза на МАХ ме утрепа 😂🤣😂

# 2 403
  • Мнения: 7 306
Браво, браво, чудно звучи днешния ти ден.
Почти колкото Бяла роза на МАХ Joy

# 2 404
  • Мнения: 6 311
Е що пък да ни стигне мазилката,а!?И що да не го разберем в събота по обяд!?Къде сряда ще е готова,остана малко на едната тераса да се намаже.Утре един ще идва да чисти мизериите по останалите две,друг човек пък ще идва да монтира климатика,и да връща външните тела на другите...Оф,оф,още седмица в прахоляк ще си живеем 😬.Поне ни е готово барбекюто за дървени въглища,та вечерята няма да е от мен.Само съм приготвила огромната купа,да сглобя млечната салата.
Айде,и леко с гъбите и Бяла роза!С последното внимавайте с волумето,че Шефа ако ви чуе,ще започне да рипа хорце 🤭.Та,Бърд,не тествай до МАХ новата уредба 😂

# 2 405
  • Мнения: 2 170
Ренко, в наше село Темакс работи И в неделя до 18:30. Знам го от опит, щото в неделя в 17:50 ми е свършвал циментът... Не ми казвай, че не открихте отворен магазин Hug
Да нагушкаш игроорецът. И аз се включвам в хорото, даже платнена кърпичка ще развея, подчертавам платнена, не няк'ви салфетки и да ме помислите за простакеса Joy

# 2 406
  • София
  • Мнения: 13 868
Ренко, ние се изморихме от това на дърва. То час разпалване, час чакане на жарава и накрая печем за 10 минути и за толкова ядем. На газ е по-бързо.

# 2 407
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Хапнахме пица.Отиде ми диетата пак.Каня ви виртуално на тавана.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 18:08 от Кайсия

# 2 408
  • Мнения: 7 306
Досега не бях съвсем убедена, че искам Бялата роза на МАХ, обаче като си представих Шефа да рипа хорце, съмненията рязко ме напуснаха и завъртам копчето на волумето, дръжте се Simple Smile
Много кофти това с мазилката, съчувствам.

Кайсийка, много ми допада, супер изглежда.

# 2 409
  • Мнения: 6 311
Карамел, всички магазини работят.Но мазилката се тонира,някъде си.И в понеделник като я пратят,вторник-сряда ще я вземем.Абе 🤐
Бърд,дай по-добре с някое право хоро,че само това умее.За сега 😁.Канарите свириха и пяха на сватбата,разцепи се това дребното.То много събирания/поводи имаше това лято,и тренира,ли тренира 🤪🤣

# 2 410
  • Мнения: 2 170
Ей така като ме се обяснят в любов и се размазвам… Heart Пък нека е с чалгия!
 Щото "Хубава си" - не е комплимент.
"Умна си"- също. Това са факти.
"Искам да те гледам, докато се смееш"- е комплимент.
"Голям дразнител си, но те пазя като златна монета в сърцето си!"- също! 😜 — чувствам се специална!


https://www.vbox7.com/play:760072472f

# 2 411
  • София
  • Мнения: 18 730
Честита да е наборката Попи, здрава и все така дейна. Сякаш вчера пишех е в отчетна4с, а колко неща се промениха.
Весел празник.

# 2 412
  • София
  • Мнения: 9 603
Попи, да ти е здрава и щастлива рожденичката! Животът й да е богат и пъстър като украсата на тортата! 🥳🍀🪻🎈

Карамелче, така се хилих на разказът ти за бонбоните, че сълзи ми потекоха. Пантата я подгони любопитство какво толкова се забавлявам в БГ мама, това скучно в представите й място. Взе ми телефона и прочете поста ти, щото аз от хилеж нямах сили да й скръцна със зъби да не пипа чужд телефон. Прочете и започна и тя да вие от смях. Баща ми влезе в този момент и ни погледна, а после каза "май не искам да знам'. Което предизвика нова доза смях и в двете ни. Тъкмо се успокоихме и стигнах до обяснението на една от другарките, че бонбони се рупат с устата и ... хайде наново. 🤣🤣🤣

# 2 413
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Кайс, и аз бих живяла там Blush Много хубавко! Ей затова им харесвам къщята на тия в чужбината...пространство най-вече.

# 2 414
  • Варна
  • Мнения: 2 756
Попи, честита ти рожденичка и от мен, да е здрава и щастлива. Да разкажеш как е минал празникът. Simple Smile Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover

Карамелкеее, и аз с глас се хилих на твоите банбониии Stuck Out Tongue Closed Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт