Момиченце или момче, мама мечтае само то да е добре! (Тема 4/ януари 2024г.)

  • 26 306
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 741
Не самия тампон не мисля,че ще навреди на бебето...има и къси тампони ..но някоя бактерия може да си докараш от слагането на тампони това имах предвид..за разлика при слагането мисля,че няма,ама и аз не съм много компетентна,защото въобще не обичам тампони и съм пробвала само няколко пъти да слагам при цикъл

# 751
  • Мнения: 358
Момичета, време е за нова тема. Кой ще я направи? Боби ги правеше, но не е много активна напоследък. Не знам дали ще види, че е време за нова.

# 752
  • Мнения: 477
И аз ползвам ежедневните на дискрийт, сменям ги ужасно често понякога, ама съм се запасила и се чувствам ок така. Тампон сякаш не бих сложила, той задържа вътре всичко, не ми е хигиенично..

# 753
  • Мнения: 4 246
В моя случай става въпрос за макс 2-3 часа. Не говорим за ежедневно и постоянно слагане на тампони, но ще видим какво ще направя. Ще се консултирам и с АГ.

# 754
  • Мнения: 5 002
Момичета,може ли помощ. На прегледа днес АГ каза,че главата на бебето отговаря на срока, но корема и крайниците вървят седмица напред. Уж би трябвало и главата да напредне,но се притесних,много пъти питах нещо тревожно ли е, е уж не...ама като чуеш нещо такова Frowning1
Може ли някой да ми каже в 24гс колко са ви били на вас показателите на BPD,AC u FL? Може и някой да ми прати снимка от прегледа на ЛС, ако не ви се споделя инфо тук. Нещо се филмирах сега, как ще изчакам още три седмици да видя как се развива всичко Cry

# 755
  • Мнения: 84
Ехе колко много сте изписали...аз съм в 25+4 г.с. и нямам нищо за бебка ...първа бременност ми е...вчера бях на преглед при АГ по ЗК и въпреки,че там прегледите са по 1 минута поне видях бебка,която вече е 935гр...за един месец съм качила 400 грама...точно колкото е качило и бебчето,ама с този режим заради кръвната захар ...иначе корема ми продължава да расте ..имам чувството че преди около седмица рязко порасна....иначе имам само една биберона,която д-р Мануелян ми подари и това е...сестрата на моя мъж има момченце и тези дни ми е приготвила неотралните дрешки и ще ми го донесе когато почива мъжа и...и ние сме в ремонт...нова къща...всичко изхвърлихме,изкъртихме и така...уж почти сме готови...
Страх ме е още да купувам...гледам...набелязвам...харесах кошара https://www.nicollebaby.com/pokupka/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0% … 8%D0%BD%D0%BE-801 от този модел само цвят не съм решила кой да е...
Също така много харесах количката която MamaKika има и ми препоръча...adbor nemo ...на 17ти съм в Бургас и ще ходя по магазини да я видя на живо...дрешки,одеалца,възглавнички и т.н. ще започна да купувам,когато сестрата на ММ ми донесе нещата защото и тя е подготвила такива неща ..
Моята бебка пак беше главично и въпреки това направо съм учудена как ми удря така силно мехура....сигурно с ръчички..доста е активна ,но има и дни е по кротичка...при мен си шава от сутрин до вечер...мен също много ме боли кръста,но аз много се натоварих тези дни ...пране на дрехи и опаковане...багажи...подготвям малко по малко да са готови за преместването...
Здравейте може ли да споделите какъв режим спазвате? Моята кръвна захар също се е покачила и коремната обиколка на бебчето върви напред и докторката ми каза че трябва да внимавам с хапването. Благодаря предварително!

# 756
  • Мнения: 197
Момичета,може ли помощ. На прегледа днес АГ каза,че главата на бебето отговаря на срока, но корема и крайниците вървят седмица напред. Уж би трябвало и главата да напредне,но се притесних,много пъти питах нещо тревожно ли е, е уж не...ама като чуеш нещо такова Frowning1
Може ли някой да ми каже в 24гс колко са ви били на вас показателите на BPD,AC u FL? Може и някой да ми прати снимка от прегледа на ЛС, ако не ви се споделя инфо тук. Нещо се филмирах сега, как ще изчакам още три седмици да видя как се развива всичко Cry

Ако си ходила на 2ра фетална морфология и там са ти казали, че всичко е наред, аз не бих се притеснявала. Според мен тези мерения са много "на око" в зависимост от положението на бебето, колко бърза лекаря. Чесно на ЖК не помня моята АГ освен обиколка на глава да е мерила друго тъй че изчакай спокойно следващия преглед и съм сигурна, че всичко ще е наред Heart

# 757
  • Мнения: 585
Момичета,може ли помощ. На прегледа днес АГ каза,че главата на бебето отговаря на срока, но корема и крайниците вървят седмица напред. Уж би трябвало и главата да напредне,но се притесних,много пъти питах нещо тревожно ли е, е уж не...ама като чуеш нещо такова Frowning1
Може ли някой да ми каже в 24гс колко са ви били на вас показателите на BPD,AC u FL? Може и някой да ми прати снимка от прегледа на ЛС, ако не ви се споделя инфо тук. Нещо се филмирах сега, как ще изчакам още три седмици да видя как се развива всичко Cry

Понеже не разчитам добре докторски, снимам ти.
Аз изобщо не разбирам, дано намериш някакво успокоение

# 758
  • Мнения: 5 002
Ох,и аз не го разчитам...

# 759
  • Мнения: 175
Момичета, как сте с ходенето до тоалетна? Аз имам чувството, че съм там през час…. Нямам оплаквания като парене или болка, стерилната урина е чиста, влагалищния секрет също е окей… но просто е постоянно и понякога е по-малко от нормалното 🙈 Ако продължава така ще мина и през уролог, но ми се искаше да видя и при вас има ли подобни изживявания?

# 760
  • Мнения: 585
Ох,и аз не го разчитам...


Едното със сигурност е това BPD първото  68
Обаче.другите вече не мога да ги оприлича аз

Последното е съвсем възможно FL 43
Второто и с въображение не мога:)

# 761
  • София
  • Мнения: 126
Момичета,може ли помощ. На прегледа днес АГ каза,че главата на бебето отговаря на срока, но корема и крайниците вървят седмица напред. Уж би трябвало и главата да напредне,но се притесних,много пъти питах нещо тревожно ли е, е уж не...ама като чуеш нещо такова Frowning1
Може ли някой да ми каже в 24гс колко са ви били на вас показателите на BPD,AC u FL? Може и някой да ми прати снимка от прегледа на ЛС, ако не ви се споделя инфо тук. Нещо се филмирах сега, как ще изчакам още три седмици да видя как се развива всичко Cry
Ето това е моето от 03.10 в 24 г.с


При мен и сега, и на фаталната ми казаха,  че е с много дълги крака Simple Smile , но да не се притеснявам,  генетично е , а и с мъжа ми не сме от ниските  Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 окт 2023, 20:50 от виви25

# 762
  • Мнения: 928
Момичета, време е за нова тема. Кой ще я направи? Боби ги правеше, но не е много активна напоследък. Не знам дали ще види, че е време за нова.

Ще пусна тази вечер, малко се разсеях, извинявайте!

# 763
  • Мнения: 280
Момичета, как сте с ходенето до тоалетна? Аз имам чувството, че съм там през час…. Нямам оплаквания като парене или болка, стерилната урина е чиста, влагалищния секрет също е окей… но просто е постоянно и понякога е по-малко от нормалното 🙈 Ако продължава така ще мина и през уролог, но ми се искаше да видя и при вас има ли подобни изживявания?

Аз съм на горе долу между 40  мин до час ,зависи колко вода течности съм пила,а аз пия доста вода .

# 764

Общи условия

Активация на акаунт