За тези, които четат любовни романи № 45

  • 53 577
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
За 2 дни прочетох на Ви Кийланд “Поканата” и “Проектът”, много ми харесаха. Другите преведени книги заслужават ли си или някоя нейна непреведена?

# 31
  • Мнения: 159
За 2 дни прочетох на Ви Кийланд “Поканата” и “Проектът”, много ми харесаха. Другите преведени книги заслужават ли си или някоя нейна непреведена?

Много ми харесва тази нейна поредица
https://www.goodreads.com/series/112286-mma-fighter

# 32
  • Мнения: 704
През уикенда ми се наложи да пътувам и тъй като нямаше как да взема "Безчувствен", по време на пътуването прочетох https://www.goodreads.com/book/show/52320637-where-the-blame-lies Винаги съм харесвала Миа Шеридън и тук ми беше доста интересно да видя как пише в жанр различен от само романтичния. Книгата е романтичен трилър, с дарк елементи и направо не можех да я оставя. Главите от миналото проследяващи месеците в плен, които главната героиня прекарва, бяха  ужасяващи. Ужасяващо е дори да си помислиш, че едно човешко същество е способно да причини това на друго. Признавам си изненада ме кой се оказа убиеца, не го очаквах. Финала доста ми допадна,  почти си поплаках на една определена глава, но мисля, че Джоузи трябваше да постъпи точно по този начин.  Нямам търпение да прочета и втората книга.

Последна редакция: нд, 27 авг 2023, 18:04 от mi666i

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 7 339
Цитат на: Даниела Мирчева 720087
[/quote

Много ми харесва тази нейна поредица
https://www.goodreads.com/series/112286-mma-fighter
Тази серия е хубава,да. В читанка,мисля, имаше първите две книги на български.Другата май я няма преведена
Непрекъснато ми излиза във ФБ реклама на Hunting Adeline.Помня,че и Сиела я пуснаха като предстояща. Каква и беше случката? Нещо не беше много ОК,май?

# 34
  • Мнения: 704
Аделайн си е дарк и то много, честно казано аз не бих си я причинила втори път и първият едва я дочетох, към края и по диагонал.
Скрит текст:
Главният е убиец, измъчва и убива лоши хора занимаващи се с трафик на жени и деца. Видя за кратко главната в една книжарница и реши, че е жената на живота му. Започна да я преследва. Когато я видя с друг мъж, с когото тя почти прави секс, на следващия ден й изпрати ръцете му в кутия като "подарък". В книгата има още кървави ритуали, жертвоприношения и психопати серийни убийци. Втора книга обаче е по-гадна в нея главната героиня е отвлечена от групата за трафик на хора, които искат да си отмъстят на главния. По време на престоя си при тях има сцени на изнасилвания, побой и различни унижения. Изобщо книгата си е пълна с кръв и насилие. 

# 35
  • Мнения: 721
А тази книга на Миа има ли я на български?

# 36
  • Мнения: 704
А тази книга на Миа има ли я на български?

За съжаление я няма. Не знам защо Ибис спряха да издават авторката, книгите й са доста добри.

# 37
  • Мнения: 721
А тази книга на Миа има ли я на български?

За съжаление я няма. Не знам защо Ибис спряха да издават авторката, книгите й са доста добри.
Жалко, но ще потърся други тогава. Simple Smile

# 38
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Завърших последната на Пенелъпи Уорд - I Could Never и до момента е най-хубавата книга, която съм чела тази година. Препоръчвам с две ръце, даже направо 4 Simple Smile.
Има забавни моменти, много емоционални моменти, на мен ми трябваха и кърпички. Страхотна химия между двамата герои, изобщо всичко, което търся в един любовен роман.

Сега запоанах каубоите - Off Limits, които не помня кой препоръча тук и също много ми харесва.

# 39
  • Мнения: 193
Завърших последната на Пенелъпи Уорд - I Could Never и до момента е най-хубавата книга, която съм чела тази година. Препоръчвам с две ръце, даже направо 4 Simple Smile.
Има забавни моменти, много емоционални моменти, на мен ми трябваха и кърпички. Страхотна химия между двамата герои, изобщо всичко, което търся в един любовен роман.

Сега запоанах каубоите - Off Limits, които не помня кой препоръча тук и също много ми харесва.

къде могат да се намерят?

# 40
  • Враца
  • Мнения: 5 206
къде могат да се намерят?
Скрит текст:
свалят се от различни сайтове

# 41
  • Мнения: 159
Сега запоанах каубоите - Off Limits, които не помня кой препоръча тук и също много ми харесва.

Много са интересни има интрига и се задълбочава с всяка следваща книга. Превела съм първите три. А четвъртата я превеждам в момента. Има още две за средния брат Коул. За съжаление, излезнат чак края на годината.

# 42
  • София
  • Мнения: 28 649
Ако на някого му се чете фентази, препоръчвам това – https://www.goodreads.com/book/show/144085997-dead-to-the-world Току-що я приключих.
Флиртът между двамата е загатнат, нищо повече от това, защото героинята (Лорелей) разследва отвличане и действието набляга основно върху това, но като образи и двамата ми харесват много. Тя е на 35, той не се знае на колко е. Тя не е ясно точно каква е – човек е де, но не е само това, той е демон. Сега ще започна втората и определено ще видя и другите поредици на авторката.
Приключих и втората за отрицателно време и идвам да похваля и нея – https://www.goodreads.com/book/show/184435678-dead-last
Отново отлично изградени главни герои, страхотни второстепенни, интересен сюжет, много лека доза хумор...
За съжаление следващата още не е излязла (очаква се в началото на октомври), ще бъдат общо 6. Ще се прехвърля на някоя от другите поредици на авторката – пише доста свежо. Не знам как така досега не съм попадала на нея.

# 43
  • Мнения: 226
Двете книги поредица ли са?



link=topic=1584056.msg46865161#msg46865161 date=1693146665]
За 2 дни прочетох на Ви Кийланд “Поканата” и “Проектът”, много ми харесаха. Другите преведени книги заслужават ли си или някоя нейна непреведена?
[/quote]

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Не, “Поканата” и “Проектът” са самостоятелни книги.

Общи условия

Активация на акаунт