Рицарки на бялото кантарче - 22.01 - 28.01.

  • 14 622
  • 544
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 487

    Добро утро, момичета.

   Претеглен съм и премерен даже  Laughing

   ръст - 152см

   преди - 88кг
   сега    - 69кг
   цел     - 58кг

   тал.    - 80
   ханш  - 102
   бедър - 62

   Няма да казвам вчера и онзи ден кво съм ял , че то вече изгуби давност  Twisted Evil
   Само да знаете , че имам много и спешна работа и мисълта да заслабване нещо ми бяга.

    Хайде , хубав ден.  bouquet

   Днес техниката е изцяло моя  Grinning

# 526
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро!
преди -90кг
сега-75кг
цел-68кг
т.68см
х.104см
б.60см
ръст-176см

# 527
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро   bouquet
Задържаща трещица
р. 170
кг.  60
т.    69
х.    95
б.   53

# 528
  • Мнения: 72
Здравейте!
Пускам и мойте теглилки дано да не е късно.
ръст:165см
тегло:69кг
цел:58кг

# 529
  • Мнения: 2 487

      Тонка, 75 , а !  smile3501 smile3501
      Хайде , огън , не остана  Grinning.

# 530
  • Мнения: 72
Denichka,аз хапвам триците сутрин с прясно мляко и мед и са много вкусни,стават като мляко с грис.През деня или вечер си направя палачинка от трици(овесени+пшенични)с извара и едно яйци и малко сол слагам,че инак са ми безвкусни.
Това е пробвай и ще видиш,че ще ти харесат.

# 531
  • Мнения: 900
Добро утро! Hug
Mерките снощи тук оставих.С новата седмица и  добри новини килограмови да се хвалите-на всички тук ,да пожелая. newsm10 И по-голям инат да проявявате и лесно да не се давате на изкушения гастрономни... newsm51
Тони,честито понижение телесно, smile3501сигурно не било е лесно!   love001

# 532
  • Мнения: 2 956
Добър ден  Tired
Тонимире браво,браво  smile3501 от кога чакаш таз 75-ца..  bouquet
Аз съм много уморен kaffeetrmker_2 пия кафето и едвам гледам ... до 3:00ч. съм седял...
Имал съм алкохолно прегрешение,
но пък съм в  грамово намаление (в размер на 0.600кг)  newsm03
Ауу-хич не съм се наспал и незнам к'во пиша даже -ша ма прощавати  Crazy
Отивам да права опити да закусвам малко  Stop

# 533
  • Мнения: 1 424
Добро утро,рицарки  Hug
Гледам мерки давате...  newsm78 хайде и аз тогава
Преди 68кг
Сега 55кг
Цел 47кг
Ръст 164см

Сега бягам,че няма време  Hug

# 534
  • Мнения: 1 369
Добро утро на всички   bouquet
Аз съм си още с подутия профил и се чудя, дали ако гледам лошо ша ма оставят на мира Wink
Сутринта даже забравих да са претегля  ooooh! Момичета, съжалявам, че ви товаря с мойте зъбни проблеми, но ми е криво, че не мога да се ухиля даже, както съм си свикнала  Embarassed Надявам се скоро това да се поправи  Crazy
Честито на отбелязалите намаления и слънчева седмица ви желая  Hug

# 535
  • Мнения: 4 447
Добро утро, красавици!
Ооо, за някой това утро е мнооого добро, май! И си трае досега, иска да ни изненада! Честито, ама хич не съм изненадана, очаквах го, щото и аз така правя понякога (трайкам си). Хайде, дано повлече още 2 до края на февруари (стига ти, нали).
Тази сутрин съм 86,6 (леекинко покачване, ама защото включих зеленчука).
Успешна седмица на всички!
Някои хора продължават да се крият, ще взема да го приема лично... Sad

# 536
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Аз ще правя новата тема - едно, че съм на линия, второ, че имам някакво време, трето - Орденът май има нужда от леко изтупване ...  ukliam1   Единствено, че засега не съм сигурна кога точно ще успея да я стегна, но всъщност не бързаме за никъде, нали така?

Хайде, редици - строй се, преброй се...  ku-ku   Надявам се до края на седмицата да е все така бодро - май изчистихме в Ордена всички празнични излишества.

Налагам ембарго върху дърпаниците. Горе главите, нослетата ведро вирнати, усмивка (била тя и леко натегната, няма значение) и напред... Наистина, не виждам никакви основания, който и да било да се дърпа, да приема нещата лично и т.н. Орденът е за подкрепа и толкоз. Да няма сърдити. Туй то. И възражения не се приемат. И Птичката да долита, че ще хвърчи перушина за пореден път.

Водатаааа! Да няма забравили и не разбрали.

За себе си нямам какво да кажа - мерки и теглилки утре, но със сигурност в Четата на задържащите.
А Пинки да не се крие - байряк има да развява...

И да, пишете си данните в темата - когато стане готова, тогава ще е ...

Таня, честит минус и все по - голям да става. Радвам се много за теб, много...   bouquet

Поезия - добър знак, че нещата вървят на добре.

Отивам да чета статията. После пак ...

# 537
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, не мога ви изчете, бе!
Тук съм, мило ми стана, че за мен сте се затъжили и даже в рими споменали Hug - всичко е наред, само дето два дни не съм припарвала до компютъра, че ми беше много  Sick. Кат съм гладна -  Sick, кат се наям още по- Sick. Пък уж влизам от днес в 3-я - на хората им минава, пък мен сега ме почва, ама карай, важното е мишката да е добре Peace...
Иначе май вече си имам коремче  bowuu. Татито като се върна от Пловдив го забеляза. Ми няма начин, така ще е.
Аз мерки и теглилки няма да давам, щото няма да са задълго същите. Обаче от Ордена не се деля - тук съм и тук си оставам Heart Eyes. Някой беше споменал нещо, щял да ме види септември - няма да ме видите,бе, щото няма да сте тука Mr. Green, аз ще си пиша самичка, пък вий ще сте фини мадами!
Обаче /чакайте сега да прибягам дао кантаря  Mr. Green/  +0,500 за един месец - добре ли е, зле ли е, вие кажете newsm78.
Ади отивам да доизчитам, чи много матриал се насъбрало, после пак ще мина.

# 538
  • Мнения: 4 447
Тук ще съм аз, Мариетке! Имам двуцифрено число да боря. Не като някои други (да не си се объркала, Тони, вместо 38 си написала 68?) с едноцифрено. Ще съм доволна, ако септември, когато се включиш пак към слабеещите, да сме на едни килограми!  bouquet

# 539
  • Мнения: 285
Добър ви ден от мен. Нова в спорта съм... Досега чаках да отслабна от самосебе си, ама нещо не става повече. Влязох да раждам 94 кг, и след това от естественото сваляне за една година, стигнах и се закотвих на 72кг. Мерките ми:

Височина: 171 см
Тегло преди 5 дена: 72,2 кг
Тегло от днес . сутринта: 69,7 кг
Цел: 60 кг

Аз опитвам с разделно хранене и за 5 дена съм с 2,5 надолу. Резултатът ми изглежда добър, дано да не ми намалее темпото.

Хайде успех на всички и благосклонни кантари през тази седмица ви пожелавам !

Общи условия

Активация на акаунт