Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 23 211
  • 607
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 380
Мъжете Лъв,които познавам са много дейни и работливи,обаче две жени Лъв-там егоизмът е главна черта. Дъщеря ми е с асцендент Лъв,постоянно й повтарям,че е олицетворение на егоизма. Винаги се действа от позицията-първо съм аз,после пак аз и винаги аз.

# 541
  • Мнения: 5 797
Мъжете Лъв,които познавам са много дейни и работливи,обаче две жени Лъв-там егоизмът е главна черта. Дъщеря ми е с асцендент Лъв,постоянно й повтарям,че е олицетворение на егоизма. Винаги се действа от позицията-първо съм аз,после пак аз и винаги аз.
И кого да постави преди себе си? 😆 Реално такъв човек ще може да се грижи за себе си, и ще знаете че няма да остане в среда, където не е добре и щастлива, примерно такава жена не би търпяла домашно насилие, често срещан проблем в България. Повярвайте, жените лъв имат много какво да дадат, когото обичат, както и в приятелството, но знаят, че за да се грижиш за някой друг първо трябва да се погрижиш за себе си. И аз искам дете лъв.

# 542
  • Мнения: 380
Такъв човек може да се грижи за себе си,но му е по-добре и предпочита някой друг да се грижи за него без да отвръща със същото.

# 543
  • Мнения: 19 991
Човек, който може да се погрижи за себе си, ще се погрижи и за другите. Здравословното его е задължително. И не касае зодиакалния знак. Болното его има прояви всякакви и то във всички зодии.

# 544
  • София
  • Мнения: 38 613
Аз със двама мъже Лъв ударих на камък. Уж започна добре, но и двамата се оказаха нарцистични, с разни странни прояви и отдалечаване когато им скимне. Т.е. когато им се озъбя, че нещата няма да станат по техния начин. Ми много им здраве!
Не знам дали съм права, но Лъвовете имат склонност да градят фалшив образ с много премълчаване. И въобще не са толкова щедри, колкото ги пишат по хороскопа.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 11:11 от Rockstar

# 545
  • Мнения: 948
Мъжете Лъв,които познавам са много дейни и работливи,обаче две жени Лъв-там егоизмът е главна черта. Дъщеря ми е с асцендент Лъв,постоянно й повтарям,че е олицетворение на егоизма. Винаги се действа от позицията-първо съм аз,после пак аз и винаги аз.

Ами Лъвовете са лидери 🙂 това не е недостатък ..

# 546
  • Мнения: 380
Стига ми оборвахте мнението с доводи,които нямат нищо общо с това,което исках да подчертая.
Лидер не е равно на егоист и обратно.

# 547
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Брат ми е Лъв. Мързелив е, но за неща, които не го интересуват или няма да има облаги от тях. Труден е дори за елементарни услуги и помощ, които няма да му костват кой знае какво. Т.е. мързелът се проявява, когато трябва да свърши нещо за някой друг, от когото няма да има полза. Но не те отрязва директно, а те оставя да го питаш 100 пъти, да му се молиш, да му вдигаш самочувствието, да ти отговаря как има по-важни неща от теб. Той има Асц и Луна в Телец....парите и придобивките  са единствения му мотиватор да не го мързи 😁

# 548
  • Мнения: 154
Ей това не го разбирам. Да помагаш само ако имаш полза. Не харесвам такива хора, въпреки че в много близкото ми обкръжение има такъв човек. Асцедента е лъв там.

# 549
  • Hamburg
  • Мнения: 2 025
Мъжете Лъв,които познавам са много дейни и работливи,обаче две жени Лъв-там егоизмът е главна черта. Дъщеря ми е с асцендент Лъв,постоянно й повтарям,че е олицетворение на егоизма. Винаги се действа от позицията-първо съм аз,после пак аз и винаги аз.

Разбира се, че първо себе си. Smile Здравословен егоизъм се нарича. Като представител на Зодия Лъв, си действам винаги в мой интерес и се поставям на първо място. Само ако и като имам деца, те ще са пред мен, предполагам.

# 550
  • Мнения: 2 165
Егоизмът се лекува, споко.

# 551
  • Мнения: 7 471
Пооплюхте зодията Лъв, но наистина са от хората, от които ще чуете цялата истина за себе си право в очите, не зад гърба.
Може и да се поставят на първо място, в което няма нищо лошо, но това са хора, които не търпят предателство, лицемерие, а за хората които ги обичат, дават всичко.
Също така отвръщат справедливо на отношението към себе си.
Каквото си посееш,  това и ще пожънеш, важи с пълна сила при тях.

# 552
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Зодиите с голямо его трудно разбират къде е проблема с АЗът им. Те проблем всъщност нямат....проблемът е за другите 😂

Има голяма разлика между това да имаш здравословно его и това нон стоп да си "Аз, моя милост и моя г@з". Често хората, които постоянно поставят себе си на 1во място - очакват другите също да ги поставят на 1во място...и тук здравословното издъхва.

# 553
  • Мнения: 154
Джулая, супер си го написала. Последното изречение можеш спокойно да го напишеш с черни и подчертани букви 😁

# 554
  • Hamburg
  • Мнения: 2 025
Егоизмът се лекува, споко.

Болест ли стана вече егоизмът? Simple Smile
Не смятам, че е нещо лошо.
На мен ми става направо мъчно, като чета теми във форума как някои хора тотално пренебрегват себе си, собствените нужди и желания, и какво търпят. 🥲

Общи условия

Активация на акаунт