💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Двама непознати" и "Ако обичаш силно" /Тема 22/

  • 42 878
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 141
Бирсен е пуснала и статия за Башак, която е имала интересна случка в Лос Анджелис.

https://www.birsenaltuntas.com/dizi/eylulun-ilk-haftasi-sete-cik … diran-olay/29430/

Събитието, което докосна Нева на "Присъда", която ще бъде на снимачната площадка през първата седмица на септември

Сбогувайки се с телевизионния сериал „Присъда“ преди година, Башак Гюмюлчинелиоглу завърши 5-седмичната специална образователна програма в Stella Adler, една от най-известните школи по актьорско майсторство в света. Известната актриса, която утре ще се върне в Истанбул, разказа за спомените, които е изживяла в Лос Анджелис.

Башак Гюмюлчинелиоглу каза: „Тук ми се случи нещо сладко. Сблъсках се с шофьор от Пуерто Рико в такси. Когато казах, че съм туркиня, той се развълнува и каза: „С жена ми сме женени от 30 години, но напоследък не се разбираме много добре. Не успяхме да направим нищо заедно, тогава жена ми започна да гледа турски сериал. И аз започнах да гледам този сериал и започнахме да правим нещо заедно всяка вечер. Така спасихме брака си със съпругата ми“, каза той. Когато попитах името на сериала, той каза името на „Присъда“. — Бихте ли погледнали назад? Казах. Той се обърна и каза „Нева“. Бях много трогната. „Мога ли да се обадя на жена си?“ казах. Спряхме и направихме видео разговор с жена му. Измина една година, откакто напуснах "Присъда" и изживяването на това чувство е безценно…”


Симпатяга

# 31
  • Мнения: 324
Излезе августовският брой на L'Officiel!
Броят на L'Officiel Турция от август 2023 г., включващ Керем Бюрсин и Хафсанур Санкактутан, е на корицата на всички канали!


Впечатлена съм от фотосесията на Керем и Хавсанур, красота, изящество в много ретро черно бяла сесия.
"Ако обичаш толкова силно" е мотото на новия брой на списание L'officiel.

"Надявам се, че сме натрупали достатъчно бройки в архива, за да се познаваме добре. Няма нужда да ви казвам, че съм неизлечим мечтател, идеалист и романтик, сякаш за първи път се срещаме. Който знае знае, а който не знае, вече е разбрал… Разчитайки на тази искреност помежду ни, запретнахме ръкави и сърца като екип, за да подготвим издание, което да е подхранено с любов, любов и страст докрай, без все още се сбогува с лятото. Вселената ни се присмя и ни доведе най-страстните звезди от кориците. Хафсанур Санкактутан и Керем Бюрсин. Неговият телевизионен сериал, който обобщава усещането ми за август с името си  „Ами ако обичаш толкова много“ стана мотото на новия ни брой.“ Обичам съвпаденията, особено смислените съвпадения, които водят до добри неща. Искам да говоря за любовта директно, без да навлизам в екзистенциални дилеми като съвпадение, съвпадение, перфектния план на Вселената, както и най-свободната, най-оригиналната, най-безполовата, най-стереотипната, най-дъговата, най- демократичен. Любовта не е модел. Нещо необичайно. Нека това число бъде малка бележка за утрешния ден, която да обичаме без шарка… Говорейки за бележки, в една от фоторамките има ръкописна бележка от Керем Бюрсин. Не минавайте без да прочетете… По този повод сърдечно благодаря на Montblanc, които все още отпечатват омагьосани ръкописни бележки в такъв дигитален свят!"

Инан Кирдемир
Моден директор L'Officiel







Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 23:00 от didi54

# 32
  • София
  • Мнения: 2 631
— От интервю за L’Officiel:

„И двамата имат страхотни мечти и проекти за бъдещето. След няколко години Керем може да стои пред нас, седнал на режисьорското място и в същото време да прави продукция. Може да е в Турция или дори Испания. Хафсанур също има филмов сценарий, който е написала в нейните чернови. Надявам се да не ни карат да чакаме много."🌟  



С нетърпение чакам да излезе цялото интервю! Grinning

# 33
  • Мнения: 840
Flowers Herb nrgmama, честит празник!

много, много здраве, интригуващи пътища, екзотични пътешествия и мечти...
"Винаги съм си мислел, че съдбата е нещо неизменимо, определено за всеки от нас още при раждането му, и вечно като пътя на звездите. Но внезапно осъзнах, че живота е много по-странен и много по-красив. Истината е, че в каквато и игра да попаднеш, какъвто и да е късмета ти, добър или лош, ти можеш напълно да промениш живота си с една-едничка мисъл, с една-едничка проява на обич. Ако останеш ще се разчуе... тази вечер ще се празнува...".
Грегъри Робъртс
Предизвикателство от мен ... Коя е страната от снимката?

И да продължа с удоволствето на черно-бялата фотография...

# 34
  • Мнения: 4 788
nrgmama, честит рожден ден и от мен! Kissing Heart Да си жива и здрава, много щастлива и обичана, и по-честичко да се отбиваш при нас. Hug

В този профил направиха пост с превод на интервюто на Керем и Хафса, на английски е , но с автоматичния преводач се разбира чудесно.
https://twitter.com/YCSUpdates/status/1690463527348092928?s=20

„Сладката закачка между тях идва от уважението и доверието, което имат един към друг. Много ясно е, че се разбират добре на снимачната площадка и в личния си живот.”
„Те се забавляваха много, когато се срещнаха за първи път и все още го правят. Те имат лека и лесна комуникация помежду си и тази енергия се отразява и на снимачната площадка. Въпреки че започнахме фотосесията почти вечерта, енергията им не спадна в нито един момент. Вместо това те продължиха да се повдигат един друг.


„Имате много жетони за пилеене на 20-те. Моите жетони вече са малко по-малко”, казва Керем, смеейки се с детска усмивка.
„Ето защо след този час трябва да играете с по-безопасни стъпки. Ето защо е важно да преживявате и да живеете пълноценно, когато сте по-млади. Научавате как да играете по-сигурно картите си по-късно по този начин.“

Хафса веднага не се съгласява.
„Не можете да останете без жетони и енергия. Всеки трябва да има право на безкрайни токени, докато умре. Трябва да продължите да правите това, което искате, за колкото искате. Ето защо животът съществува.”

„Ще се видим, когато станеш на 30“, казва Керем през смях.

# 35
  • Мнения: 310
Момичета прекрасни, привет!

Поли! Благодаря за поредната прекрасна тема!

nrgmama, честит празник!

Бъди здрава и все така влюбена във всичко което правиш! Не преставай да ни носиш емоциите си, мислите си, преживяванията си! Споделянията ти са вълнуващи и зареждащи, защото са живи и така осезаемо наситени с цвят, настроение, смисъл и красота!

Лека нощ!

# 36
  • Мнения: 3 306
Мики, благодаря за новата тема! На теб и всички, които допринасят за да я поддържате жива Heart

Този път нося и друго освен себе си Joy  Много хубава сцена.


"- Истинска есенна вечер. Вали дъжд, листата са окапали. Всичко е свършило.
- Всъщност е обратното. Дърветата, чиито листа са окапали, остават силни, за да се събудят отново, по-силни... Това което ти приемаш за тъжно, всъщност е чудо. Не е край, а ново начало.
- Тогава, може би, нищо не е каквото изглежда…
- Може би..."


Честит рожден ден, nrgmama! Пожелавам ти да си здрава и много щастлива, на още много пътешествия да се насладиш и с нас да ги споделиш. Flowers Sunflower

# 37
  • Мнения: 4 650
nrgmama  честит празник,  бъди здрава, щастлива  обичана от любимите хора.

Поли благодаря за чудесната тема.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 247
Среднощен привет, усмихнати, уверени, удивителни момичета! Flowers Hibiscus

Моят празничен ден отмина, късно е, тъмно е, тихо е! Наблизо румоли водата в малък фонтан и създава погрешното усещане за течащ поток, а в главата ми се блъскат канени и неканени мисли! И благодарности! За милите думи, за топлите пожелания, за виртуалното приятелство! Сърдечно ви благодаря! За вас:



Казват, че рожденния ден бил ден за равносметки! Не искам да правя равносметки! Не искам да правя нови планове! Тях ги направих както обикновено през последните години в началото на календарната година, нали и тогава казват, че е време за равносметки! Мечтите ми, те са си все същите през последните години! Да сме живи и здрави! С останалото в живота се справям сама! Защото независимо от здравото и сплотено семейство, от усърдната работа, от професионалната реализация, вълнуващите пътешествия, незабравимите срещи с приятели, най-важно в крайна сметка е да съм щастлива! Затова, нека се опитваме и да се борим всеки ден за щастието си! Равносметките да оставим за януари! Оставям на вас, прекрасни момичета за пореден път едно стихотворение на любимата ми поетеса Мира Дойчинова, в строфите му се казва всичко!

Десет урока
Десет урока за научаване.
Първи: Да следвам сърцето си.
Втори: Да нямам очаквания.
Трети: Да вярвам във себе си.
Четвърти: Да бъда различна.
Пети: Живота да пазя.
Шести урок: Да обичам,
дори когато ме мразят.
Седми: Да се усмихвам.
(Нищо, че пак ми се плаче.)
Осми урок: Да притихвам.
Няма спешни задачи.
Девети: Да се харесвам,
защото съм с нещо красива.
Десети урок: (Много лесен):
Просто да съм щастлива.
Автор: Мира Дойчинова (Irini)


Можех да пропусна този пост, ако не беше предизвикателството на Яси, която в пост #33 ме предизвика с една снимка! Но, за да не бъде личното ми достойнство силно наранено, съм длъжна да направя уговорката, че съм от групата на умерено пътуващите (не съм посетила и половината от държавите в света! Sunglasses) и преобладаващо пътуванията ми са в страните на Европа. Независимо от факта, че съм посетила доста държави, градове и села, нямам самочувствието, че бих могла да се справя с предизвикателството на Яси! Но повярвайте ми, няма да се натъжа от резултата, нито ще спра да пиша в темата, просто ще бъда щастлива ако не позная с мисълта, че ще науча нещо ново и ще попълня липсите в знанията си! Flowers Four Leaf Clover

Внимателното анализиране на видяното на снимката ми даде възможността да направя следните изводи: 1) в тази държава цветове на къщите са преобладаващо в наситени цветове (в наситено червено или наситена охра са оцветени четири от тях); 2) всички къщи от дясната страна на снимката (тези от ляво не се виждат) имат т. нар. dormer windows/капандура (покривна конструкция съдържаща прозорец, която се издава вертикално извън равнината на скатен покрив); 3) наличие на прозорци със специфични первази, използвани често за поставяне на тях на свещи/фенери; 4) улицата e сравнително тясна и с много характерна настилка, която е паваж/калдъръм. Blush

От направените наблюдения моят отговор на предизвикателството на Яси е, че според мен тази снимка е направена в
Скрит текст:
Дания

А ако съм отговорила правилно на предизвикателството на Яси ви обещавам кратък разказ и малко снимки от мен за въпросната все още неизвестна държава! Heart

И за да съм по темата ви оставям още няколко  любими снимки от една  любима фотосесия за списание Hello! Turkey от януари 2021 година, където нашите любимци са силно влюбени, невероятно чаровни и възхитително красиви:







Желая ви един прекрасен, слънчев и усмихнат неделен ден! Nature Sunny

Последна редакция: нд, 13 авг 2023, 06:24 от nrgmama

# 39
  • Мнения: 10 326
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви прекрасен ден, изпълнен с много хубави емоции и слънчево настроение Wink

Yellow Heart

Gift Heart

# 40
  • Мнения: 1 810
nrgmama,с малко закъснение-Честит Рожден Ден и от мен!!
Пожеланията за живот и здраве винаги съпътстват нашите рождени дни!Но смисълът е не само да сме живи,защото ние сме,а да живеем този живот с усещане,с любов и благодарност!
Здрави да сме-това е най-хубавото пожелание,което един рожденик може да си пожелае и да получи като пожелание!
Но,от мен и още нещо-взето от нета,но много ми хареса и затова го споделям
Животът ни е като пълна чаша
С какво?Ти си я пълниш....
Дали ще я изпиеш до дъно,дали ще я разсипеш,или ще оставиш съдържанието да изветрее-решението е твое!
Пожелавам на всички нас да изпием нашите чаши живот до дъно!
А какво е съдържанието.......Всеки сам да си го избере!
Още веднъж Честит Рожден ден nrgmama!
Винаги е огромно удоволствие да те чета!
Благодаря за постовете ти!



За Керем и Хафсанур,благодаря на всички,които се грижат да получим нова информация,както за актьорите,така и за самия филм
На мен лично не ми харесва!
Гледам го от немай къде,заради Керем,но трябва да кажа,че като,че ли Хафсанур по ми допада,по-истинска е някак
Керем ми стои много изкуствено,на места преиграва.
Предполагам,че скоро ще свърши и по-добре
Не ми се иска да продължава това безумие на толкова талантливи актьори
Съжалявам,че трябва да напиша това....

Последна редакция: нд, 13 авг 2023, 10:58 от VAL*

# 41
  • Мнения: 4 788
Здравейте Animal Bee

Нови снимки с Керем от 07.08. Почитателките са рускини, искали да му дадат подаръците си лично, Керем бил много изненадан, тъй като са го намерили на локация, на която са снимали само един ден.




Затова обичам тази тема. Всеки може да намери нещо за себе си. Ако се вълнуваш само от информация и снимки без лични мнения - има ги. Ако харесваш сериала и търсиш съмишленици - има ги. Ако не харесваш сериала и търсиш съмишленици - и тях ги има. Joy Ако искаш да четеш психоанализи за Керем и Ханде - и тях ги има. Ако искаш да критикуваш някой от двамата - пак може, но да е културно, защото ще скочим. Joy

# 42
  • Мнения: 2 750
Здравейте, 🌞
Керем е честитил рождения ден на Елчин 😀

Преди и сега 😉

Хубав ден на всички!

# 43
  • София
  • Мнения: 2 631
Здравейте! Flowers Hibiscus

Какво се случи в 6-ти епизод на  Ya Çok Seversen:





Още от снимките  за L'Officiel Türkiye: Детайли! Sunglasses











Чакам  да качат и клипче от заснемането на  фотосесията! Grinning

Лек ден ви желая! Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 650
Добър ден!
От стори на Ханде


Биге
   

Общи условия

Активация на акаунт