Ясновидки/ врачки - Тема 44

  • 76 392
  • 848
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 39
Здравейте! Ще бъда много глагодарна, ако ми преопоръчате някой за гледане във варна или около варна.

Здравейте , запознах се с едно момче , то е от Варна . Гледа на карти , няма фиксирана такса . На мен ми гледа по телефона,  тъй като съм далеч от Варна . За настоящето мога да кажа , че описа абсолютно точно всичко,  без да знае нищо за мен , чакаме и бъдещите прогнози да се случат Blush

Кое е това момче, ако не е проблем?

+359876484885 Георги , не знам дали приема лично , не съм питала тъй като не съм от Варна

Взема ли пари?

# 796
  • Мнения: 112
    През 2007 г бях на почивка в Сл бряг и отидох при Фатме от Тънково.Като цяло ми се видя,че приказва общи приказки,но две от нещата станаха чак след 12 години.Затова вече като ми каже някоя гледачка срок не обръщам внимание.
    Ооооо Танчето е страшна! Познава..
    Мисля, че Таня и Фатме са две различни жени, но и двете са от Тънково. Аз съм ходила при Таня няколко пъти и наистина познава жената, но за Фатме нямам наблюдения и ще се радвам още някой да сподели, ако е ходил при нея.
    Аз съм ходила при Фатме преди 10г доста от нещата които каза се случиха поне това което помня. Някой в рамките на месец други реално след  2-3г. От нея съм доволна такса нямаше колкото й оставиш тогава но чакането беше 2-3 часа лятото

    # 797
    • Мнения: 28
    [quote author=cveteto_2009 l
    Здравейте , запознах се с едно момче , то е от Варна . Гледа на карти , няма фиксирана такса . На мен ми гледа по телефона,  тъй като съм далеч от Варна . За настоящето мога да кажа , че описа абсолютно точно всичко,  без да знае нищо за мен , чакаме и бъдещите прогнози да се случат Blush

    Кое е това момче, ако не е проблем?
    [/quote]

    Звънях му преди малко - много възпитан човек. Не взима никакви пари. За две неща беше изключително точен… да видим дали ще познае. Предлага и обстойно гледане между 45-50 минути. Стана ми неудобно да го тормозя. На зададен въпрос първо ми каза не, след което се замисли и сам доразви нещо, което ме вълнува с подробности, които няма как да знае / описа човекът Х до най- малкия детайл/ и развитие на ситуация. Предупреди, че нещата, които вижда са поне за след месец

    # 798
    • Мнения: 49
    [quote author=cveteto_2009 l
    Здравейте , запознах се с едно момче , то е от Варна . Гледа на карти , няма фиксирана такса . На мен ми гледа по телефона,  тъй като съм далеч от Варна . За настоящето мога да кажа , че описа абсолютно точно всичко,  без да знае нищо за мен , чакаме и бъдещите прогнози да се случат Blush

    Кое е това момче, ако не е проблем?

    Звънях му преди малко - много възпитан човек. Не взима никакви пари. За две неща беше изключително точен… да видим дали ще познае. Предлага и обстойно гледане между 45-50 минути. Стана ми неудобно да го тормозя. На зададен въпрос първо ми каза не, след което се замисли и сам доразви нещо, което ме вълнува с подробности, които няма как да знае / описа човекът Х до най- малкия детайл/ и развитие на ситуация. Предупреди, че нещата, които вижда са поне за след месец
    [/quote]

    А вайбър има ли?

    # 799
    • Мнения: 33
    Контакт с това момче? Моля телефона.



    Здравейте , запознах се с едно момче , то е от Варна . Гледа на карти , няма фиксирана такса . На мен ми гледа по телефона,  тъй като съм далеч от Варна . За настоящето мога да кажа , че описа абсолютно точно всичко,  без да знае нищо за мен , чакаме и бъдещите прогнози да се случат Blush
    [/quote]

    Кое е това момче, ако не е проблем?
    [/quote]

    Звънях му преди малко - много възпитан човек. Не взима никакви пари. За две неща беше изключително точен… да видим дали ще познае. Предлага и обстойно гледане между 45-50 минути. Стана ми неудобно да го тормозя. На зададен въпрос първо ми каза не, след което се замисли и сам доразви нещо, което ме вълнува с подробности, които няма как да знае / описа човекът Х до най- малкия детайл/ и развитие на ситуация. Предупреди, че нещата, които вижда са поне за след месец
    [/quote]

    А вайбър има ли?
    [/quote]

    # 800
    • Мнения: 28
    +359876484885
    Има вайбър. Приятна изненада да не ти искат пари. Интересното е, че човекът го прави с желание

    # 801
    • Мнения: 16
    Горкото момче, сега ще му прегрее телефона.
    Най много да почне да взима пари.
    Моите уважения ако наистина няма точно определена такса и помага с желание.

    # 802
    • София
    • Мнения: 77
    Хубаво е да си казвате трите имена и дата на раждане и въпроса си. За да има правилна енергия се обаждате по телефона, за да може чрез гласът на питащия, гледача да разпространи енергията на питащия върху картите. Момчето така гледа.

    Картите излизат сред първия месец. Потвърдено е от други хора, които не са в този форум. Има човека и фейсбук и можете и там да го откриете, тоест, не се крие. Такса няма, но ако има желание някой от сърце- може да му каже, че иска от сърце да му прати пари.

    Много готин човек е и добър същевременно. Гледа да помага където може и с каквото може. Ако някой реши, може да му прати пари от сърце. Човека казва, че не взима пари, защото дарбата му е дадена от бога, прав си е, но ние пък не трябва да злоупотребяваме.

    Имайте напредвид, че момчето си работи нормална работа, а за хора от Варна, може и лично да се видят някъде на неутрален терен (кафени, барче), а аз от него знам, че за да се види всичко за питащияй трябва да е в къщата на питащия. Виждал съм го човека в действие, така да го кажа. Пишете му, или му звъннете, както е удобно.

    За хората които не са разбрали (нормално е), има вайбър човека, телефона му не е импулсен, ако се притеснявате.

    Успех и дано успее да помогне и на вас!

    # 803
    • Мнения: 43
    Това е безсрамен възрастен човек, който лъже, върти и баламосва, не й прави чест, но явно до сетния си дъх ще е такава.
    Има даден един телефон в интернет,но не знам дали е той-0889243189,баба Минка,село Осетеново
    Лъжливата Мина от Осетеново, така я знаем хората от този край, ходете да ви лъже

    Защо е лъжлива? Моля споделете, другата седмица смятаме да ходим при нея, а живеем доста далеч от Осетеново.

    # 804
    • Мнения: 4 069
    Аз при такива дето нямат фиксирана такса - не ходя

    # 805
    • Мнения: 112
    Момичетата. Моля, който знае за ясновидка, която не е шарлатанка и познава моля да каже с данни телефон.
    Благодаря ❤


    Момичета, забелязали ли сте някакви странни събития след Януари с вас и вашите близки. От Януари при мен всичко тръгна надолу, а и мои познати се оплакват от това. Дали е свързано с нещо?
    Да не е само при вас всичко върви наобратно и са само нерви и проблеми не знам какво се случва но е постоянно напрежение
    [/quote]
    [/quote]
    Кутията ви е пълна и не мога да пиша

    # 806
    • Мнения: 16
    Аз при такива дето нямат фиксирана такса - не ходя

    Може ли да споделите защо ?

    # 807
    • Мнения: 49
    Аз съм за това първо гледането и после парите,кой колкото е преценил.Пращала съм суми от 50  до 80 лв и накрая слушам общи приказки,налучквания и един вид съвети.Нищо конкретно не чувам,само съм си дала парите.

    # 808
    • Мнения: 4 069
    Защото самите хора, когато не получат пари/или по-малко от това, което смятат, че заслужават за труда си, се озлобяват. Не смятам, че такива отношения са коректни, нито за едната, нито за другата страна.

    # 809
    • Мнения: 1 114
    Аз при такива дето нямат фиксирана такса - не ходя
    Напълно подкрепям. Трябва да има някаква отплата за енергията. Отплатата така или иначе ще се случи по един или друг начин, но е важно в случая да имаме контрол над това. Малко на принципа, който се обсъжда по-рано, че нож и часовник не се подарява и получателят трябва да заплати подаръка символично. По същия начин е и с гледането.

    X Реклама

    Общи условия

    Активация на акаунт