Ясновидки/ врачки - Тема 44

  • 74 787
  • 848
  •   4
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 154
Момичета, някоя от вас ходила ли е при Роси на Пиротска и има ли познаваемост?
Ходила съм преди няколко години. Май беше 2018г. Срещнахме се в сладкарницата на Пиротска. Ходих да питам за друг човек. Казвам го, за да знаете, че не аз съм била с проблем. Поиска снимка. По нея позна много специфично заболяване на човека, но въпроса не беше за здраве. Та... от това, за което отидох да питам не се случи нищо. Мисля 30лв. ми взе тогава.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 445
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

# 47
  • Мнения: 44
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

Марина от  Изпратено с любов в ютуб. Пишете и 🤗

# 48
  • Мнения: 19
Здравейте, днес докато се мотаех из двора на дома ни, открих навряна в една дупка жаба с пера, лукова глава, клечки и кафеви камачета ... И ме обзе една мисъл,която притеснява всички, дали случайно това не е вид магия или нещо подобно прилагам снимка и Ви моля за обратна връзка и съвети ❤️🍀☀️

# 49
  • Мнения: 31
Момичета, някоя от вас ходила ли е при Роси на Пиротска и има ли познаваемост?
Не познавам по-лъжлив и по-долен човек от тая дебела свиня... не се лъжи, за нищо не става гарантирам ти го не на 100 а на 100000%.

# 50
  • Мнения: 424
Толкова пари профуках по чужбински гледачки и никоя не можа да ми даде поне фамилията на човека, който търсим. ПОне да го търсим по имена в социалните мрежи. Имам първо име, дата на раждане,година на раждане, град на раждане, завършено училище. Чудя се дали мога да намеря някой от ГРАО или да в родилното отделение - в малък град, в който са се раждали по 10-20 човека на ден, с едно конкретно име едва ли има много. Но как ще ми дадат лични данни? Споделянето на лични данни е забранено. Как да намеря такъв човек, който да ми даде въпросната фамилия?

# 51
  • Мнения: 768
Толкова пари профуках по чужбински гледачки и никоя не можа да ми даде поне фамилията на човека, който търсим. ПОне да го търсим по имена в социалните мрежи. Имам първо име, дата на раждане,година на раждане, град на раждане, завършено училище. Чудя се дали мога да намеря някой от ГРАО или да в родилното отделение - в малък град, в който са се раждали по 10-20 човека на ден, с едно конкретно име едва ли има много. Но как ще ми дадат лични данни? Споделянето на лични данни е забранено. Как да намеря такъв човек, който да ми даде въпросната фамилия?

В училището май имате най-голям шанс. Освен ако не е завършил преди хиляди ходини. Пробвайте навсякъде, където можете.
Досега не съм чувала за гледачка, която да назовава имена, особено пък фамилии Grinning

# 52
  • Мнения: 424
Ами серионо се замислих, те ако нямат видения за едно име от 8 букви, как имат самочувствие да дават житейски съвети за важни ситуации? Така могат да навредят на някого. Стигнах до заключението, че само гадаят и налучвкат. Всички са гола вода явно.

# 53
  • Мнения: 80
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

Марина от  Изпратено с любов в ютуб. Пишете и 🤗


Мисля да се допитам до нея. Познала ли ви е нещо?

# 54
  • Мнения: 44
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

Марина от  Изпратено с любов в ютуб. Пишете и 🤗


Мисля да се допитам до нея. Познала ли ви е нещо?
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

Марина от  Изпратено с любов в ютуб. Пишете и 🤗


Мисля да се допитам до нея. Познала ли ви е нещо?




Винаги ми познава

# 55
  • Мнения: X
Здравейте, някой дали е ходил при маг Мирена от Русе, може ли мнение, помага ли наистина или само рекламата е голяма.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

Марина от  Изпратено с любов в ютуб. Пишете и 🤗

Каква й е таксата?

# 57
  • Мнения: 44
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа на Таро?

Марина от  Изпратено с любов в ютуб. Пишете и 🤗

Каква й е таксата?

20лв,но някой в предишен коментар казва 35лв. Беше споменала че ще вдига таксата. Пишете и тя ще ви каже🤗

# 58
  • Мнения: 1 037
Да дам положителен отзив, може и да съм полезна на някой.
Ходих преди няколко дни при Мишел от Розово, без да имам кой знае какви очаквания, но учудващо ми позна много от миналото и от моментното ми състояние (като се замисля май никой друг не е успявал). Ще видим, дали ще се случи и това, което ми каза за бъдещето. Доколкото разбрах, тя се свързва и с починали близки, ако някой търси това. Гледа само на място.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 967
Да дам положителен отзив, може и да съм полезна на някой.
Ходих преди няколко дни при Мишел от Розово, без да имам кой знае какви очаквания, но учудващо ми позна много от миналото и от моментното ми състояние (като се замисля май никой друг не е успявал). Ще видим, дали ще се случи и това, което ми каза за бъдещето. Доколкото разбрах, тя се свързва и с починали близки, ако някой търси това. Гледа само на място.

Къде се намира Розово? Такса? Със записване ли е? Телефон?

Общи условия

Активация на акаунт