Къде сгреших за да се стигне до там

  • 7 008
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 452
Стана вече не знам, колко теми подред, все за мъже неискащи секс чета, чак ми е странно....  Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 35 326
Дет се вика, проблема ти е решим.
Но не там и не с този.
Ако ти не виждаш дирека в твоите очи, то, ще се мъчим тук с треска̀та и ще ти разправяме да го съблазняваш с бельо и мусака.

# 47
  • Мнения: 413
Нещо му е станало за да не иска да правите секс. Или има 3-ти човек,(колкото и да казваш че за любовница няма време ...не знаеш дали тайно не се вижда с някоя.) Ако не е 3-ти човек значи е нещо друго.
Говорили сте за това? Той какви мотиви ти посочи?  Освен това че бил уморен,за мен това пълна глупост един-два пъти може да мине номера,но системно ..няма как

# 48
  • Melmak
  • Мнения: 3 338
Тази връзка е обречена. Съжалявам, чела съм и старата ти тема, това цялото нещо не знам защо го търпиш.

Човекът може да е с теб просто така, може да не го привличаш. Може с тази, която е бил само за секс да е имал далеч по-хубави сексуални преживявания. Според мен няма как да издържите още много заедно. Даже се изненадвам, че от миналата ти тема има 1 година време и още се мъчите.

# 49
  • Мнения: 30
Нещо му е станало за да не иска да правите секс. Или има 3-ти човек,(колкото и да казваш че за любовница няма време ...не знаеш дали тайно не се вижда с някоя.) Ако не е 3-ти човек значи е нещо друго.
Говорили сте за това? Той какви мотиви ти посочи?  Освен това че бил уморен,за мен това пълна глупост един-два пъти може да мине номера,но системно ..няма как
Освен "Бях уморен" ми е казвал също и "Аз не съм маниак,ти нещо не си наред" След което му изредих съобщенията,които прочетох и запомних от онази, с която само са спали и той още повече запали.Той мен ме уважавал,не можел да прави такъв секс с мен...Не можел да ми говори така и аз го питам "Как да говориш ? Да ми кажеш,че съм секси не можеш така ли? С бившият ми приятел специално за секс никога не сме имали проблеми.Карал ме е да се чувствам както трябва.Винаги ми е казвал неща,които да ме направят по-уверена. Но като се замисля накрая,когато ме беше отдръпнал от себе си не исках да си лягам с него. Дори нямах нужда да правя секс.Значи проблема е просто,защото той не ме възприема като човека до него вече.И ако проблемите с приятелката му са предизвикали това-окей.Не мисля,че имам вина.Няма жена,която да иска да дели мъжа си с друга.Той вкъщи не си е свършил задълженията,ще ходи да върши задълженията на друг мъж в чужда къща...Просто няма желание към мен,само когато физиологични нужди спи с мен...Така мисля вече

# 50
  • Мнения: 1 241
И е точно така, както си го мислиш.

А защо се събрахте пак, след като се изнесе? Той ли се извини, нямаше ли изясняване на отношения, приоритети, цели?

# 51
  • Мнения: 18 929
Имаш вина, че искаш всичко от мъж, който не може да ти го даде. Толкова ли е трудно за разбиране?

# 52
  • Мнения: 4 822
Само аз ли тук връзка не виждам?
Инат, его, просто присъствие,  неоснователни претенции , неангажираност  , неглижиране на личност и отношения....

# 53
  • Мнения: 413
Нещо му е станало за да не иска да правите секс. Или има 3-ти човек,(колкото и да казваш че за любовница няма време ...не знаеш дали тайно не се вижда с някоя.) Ако не е 3-ти човек значи е нещо друго.
Говорили сте за това? Той какви мотиви ти посочи?  Освен това че бил уморен,за мен това пълна глупост един-два пъти може да мине номера,но системно ..няма как
Освен "Бях уморен" ми е казвал също и "Аз не съм маниак,ти нещо не си наред" След което му изредих съобщенията,които прочетох и запомних от онази, с която само са спали и той още повече запали.Той мен ме уважавал,не можел да прави такъв секс с мен...Не можел да ми говори така и аз го питам "Как да говориш ? Да ми кажеш,че съм секси не можеш така ли? С бившият ми приятел специално за секс никога не сме имали проблеми.Карал ме е да се чувствам както трябва.Винаги ми е казвал неща,които да ме направят по-уверена. Но като се замисля накрая,когато ме беше отдръпнал от себе си не исках да си лягам с него. Дори нямах нужда да правя секс.Значи проблема е просто,защото той не ме възприема като човека до него вече.И ако проблемите с приятелката му са предизвикали това-окей.Не мисля,че имам вина.Няма жена,която да иска да дели мъжа си с друга.Той вкъщи не си е свършил задълженията,ще ходи да върши задълженията на друг мъж в чужда къща...Просто няма желание към мен,само когато физиологични нужди спи с мен...Така мисля вече



Ти казваш "Той вкъщи не си е свършил задълженията,ще ходи да върши на задълженията на друг мъж в чужда къща" Според мен си твърде заблудена, и си мислиш че няма 3-ти човек между вас.
Дано да греша за 3-тия човек.

# 54
  • Мнения: 18 929
А какво значение в случая има ли трети човек? Мъжът е отегчен и едвам казва добър ден на авторката, тя пък рови и разследва как да го разпали..???

# 55
  • Мнения: 1 541
Той май се чуди как да те разкара, а ти се натискаш при него... Не бил маниак и за това не иска да прави секс с теб. Мен това ако ми го каже мъж, ще ми види гърба в рамките на час два.

# 56
  • Мнения: X
Съжалявам, че трябва да го напиша, но според мен този мъж някъде във връзката ви отдавна е загубил романтичните чувства, уважението и сексуалното желание към теб. Ключовото беше "месеци наред секс 3-4 минути, с дрехите", както и "негодувах, той се постара малко, после през просото". Ако много настояваш, можеш да го играеш още на удобната жена за него, докато той не те замести с друга, или ти съвсем не откачиш, но по-добре не си губи времето и си намери някой, който наистина ще те цени и уважава, и желае сексуално.

# 57
  • Мнения: 413
След като мисли че секса с нея е някакъв вид"мания" SmileSmile  вече ме набеждава и друга мисъл да не би да е станал обратен.

# 58
  • Мнения: 6 282
Емоционално обвързан е с другата - приятелката си. Това ти го писахме още преди година, явно нищо не се е променило.
След скандалите и сдобряването ви, какво стана с тази приятелка, виждат ли се още, промениха ли си отношенията с нея?

# 59
  • Мнения: 6 910
Мъжът нито те обича, нито те иска. Не се вълнува от теб и твоите чувства. Неговите желания са на първо място. А ти имай малко самочувствие и му бий шута, кое е трудното в случая? Секс не иска, интимност не иска, брак не иска, със сигурност и деца не иска - от теб със сигурност, от друга - не се знае. След като виждаш, че не си му приоритет, толкова ли ти е кеф да се унижаваш и да седиш с него?
Не ги разбирам такива жени. Все едно такъв като техния е последният мъж на света.

Общи условия

Активация на акаунт