Много мина, мъничко остава, скоро НОЕМВРИЙЧЕ ще гушка мама

  • 32 594
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 826
И на мен в 35-та ми пуснаха ПКК със СУЕ и глюкоза, урина и микробиология. Това по ЗК. Цитинамазката е в пакета изследвания по ЗК при регистрация на бременността или там по някое си време в началото, с Васерманите, кръвните групи и т.н. Ако отделно платено е пускано нещо - това си е отделно. Аз лично не знам дали ще ми е ок да ми чегърта шийката и канала с четката за цитонамазка баш накрая.

Искам да питам някой друг боли ли го долу около ингвиналните гънки и сякаш вътрешната част на бедрата в тази зона? Чувствам се сякаш съм карала колело с много неудобна седалка. Не знам как да го обясня по-нормално, но ми е адски некомфортно и вече се чудя дали не е някакъв проблем да звъня на АГто 🙁

# 751
  • Мнения: 258
На мен ще ми пускат в 36г.с Цитонамазка, МБ и кръв и урина.

И аз имам такива странни болки 😄 С предната Б нямах такива екстри, сега направо се разпадам.

# 752
  • Мнения: 287
Поседя ли няколко минути с по-широко разкрачени крака после едваааам ходя 😄 но минава бързо. В друг момент не съм забелязала.

# 753
  • Мнения: 258
Същото е и при мен 🤣 седна ли, не мога да стана. Стана ли, не мога да седна 😂😂😂😂 Все нещо ме боли…

# 754
  • Мнения: 263
На мен само МБ ми пусна в 35 г.с и кръвни предната седмица т.е 36 г.с - ПКК, СРП, Белтък, Кр.захар, Урина, Фибриноген, сифилис, чернодробни показатели. Но аз съм с тромбофилия и слагам Клексан.
До колкото знам, цитонамазка не се пуска по време на бременност, а се следят кръвните изследвания. Отделно винаги има структурни промени по време и след раждане, поне 6 месеца.
Мен ме боли кръста, ако се залежа и раздвижването ми е трудно, като стана, но не е нещо нетърпимо. Аз си правя и разтягащи упражнения всеки ден: котешки гръб, уриниращо куче, първо единия крак и после другия(не ме мислете за куку, но няма как да го обясня това упражнение). Отделно си въртя и таза в кръг и в двете посоки , като съм се подпряла на маса, леко приведена ( това много ми помага). В право положение правя х 10 повторения замах с краката в ляво-в дясно, отпред, отзад и маршрувам на място с високо вдигнати колене( колкото мога). Но най-много ме болят ребрата, ако лежа на ляво или дясно върху тях😭

# 755
  • Мнения: 201
the doors И аз съм така, едно към едно боли ме пубиса и на долу гънките и краката. Мисля, че организма се подготвя и понатежава вече и кръста доста ме боли в долната си част към опашката въпреки че не съм + много килограми само 5.

# 756
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета, заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1596875.new#new

Общи условия

Активация на акаунт