Внезапна болка като от убождане в областта на глезена

  • 461
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте!Всяко лято имам един проблем-внезапна болка като от иглички в областта на глезена ,от вътрешната страна на крака и под кокалчето там където има малки капилярчета  ,като убождане докато ходя навън или се събуждам и си раздвижа крака .Преди години беше по-леко и кратко и минаваше бързо,отдавах го на дълго вървене,ниски твърди сандали ,горещото време...Тази година ме притесни началото на юни веднъж ,беше слабо .Сега тези дни края на юли ,началото на август ,мястото под кокалчето встрани ме наболява ,а сега докато се прибирах вървейки,ме прониза доста силно и рязко ,все едно ме е ухапала оса ,бързо ,рязко за секунди трае ,но извиках от болката и си присвих крака,щях да падна направо .Утре рано съм при личната ,защото ме притеснява ,че се засили болката с годините ,през останалите три сезона нямам този проблем,само лятото .Но тази внезапост е ужасна и стресираща.Някой с такъв проблем и евентуално решение?Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 23:07 от Birata

# 1
  • Мнения: 1 922
Да не би да имате стара травма там ? Майка ми онази вечер изведнъж я заболя глезена и почна да куцука, а уж нищо и нямаше . Глезена и беше подут . Сложи чорап , който стяга и се намаза с фастум гел . Вчера беше по - добре. Мажете се със фастумгел или загряващ спирт.

# 2
  • Мнения: 32
Ами днес посетих личната,според нея е от плоскостъпие,оттам притискане на нервни окончания. Изписа ми магнезий,Милгама и да нося обувки с платформа,до не забравям ортопедичните си стелки и никакви чехли каквито всъщност напоследък нося .Днес цял ден съм със сандали със платформа и нямам проблем ,но да видим по-нататък!

Общи условия

Активация на акаунт