Пазаруване от HМ, тема 64

  • 50 637
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 470
Благодаря, беше ми полезно.

# 751
  • Мнения: 2 684
И аз не съм очарована от долнищата, че стоят торбести , идват ми и прекалено ватирани. Без да имам корем, ХС ми е прекалено стегнато в талията.
Иначе си отговарят, да.

# 752
  • Мнения: 69 040
Мога да измеря талия/дължина на М.
На мем ми стои удобно, не ми стяга в кръста, което за домашна дреха ми е недопустимо.
Дълго ми е леко, но като го изпрах се оправи малко..но на 160 см, всичко ми е дълго на мен.

# 753
  • Мнения: 10 304
В кошницата се появи офертата за днес- 25% за плетива и панталони, сигурно пак за над 50 лв, не съм пробвала да добавям неща и самата оферта.

# 754
# 755
  • Мнения: 6 991
Ех, дано пуснат и Home секцията.
Аз от hm съм xs в повечето случаи и тези спортни долнища са ми по-широки, отколкото ми харесва. Купувам си от детското, макар да ми късеят леко.
ММ от повечето hm-ски неща е S, от долнищеъо Regular fit му взех точен номер, горнището е Relaxed fit и взех номер надолу.

# 756
  • Мнения: 15 356
Да попитам за тези дамските долнище и сучер, които е поръчала Мария, как са като размер? Обикновено са доста уголемени и се чудя кой размер да си поръчам. Може би сте коментирали, но съм пропуснала, ако може само да сподели който вече го има, дали са точни или уголемени. Малки не вярвам да са.
Имам черно, зелено и пепел от рози, черното е най-малко. Другите две за мен са уголемени. Суитчерите са оувърсайз, но не прекалено.
От вчера поръчах долнище от полар за мен и суитчер с крилца за детето.

# 757
  • Мнения: 2 470
Поръчах светло сиво, ако не стане, ще връщам. Долното L, горното XL, че имам бюст.
Благодаря ви за коментарите!

# 758
  • Мнения: 15 356
И аз имам горно ХЛ, но обичам широки дрехи. Не седи никак зле. А долнището ми е любим модел, искам да пуснат още цветове, особено ярко червено.

# 759
  • Мнения: 222
Как да се ориентирам за размер за дънки, които са налични само за онлайн поръчка? Моделът носи 36 или 38 размер?

Размер на модела: Моделът е с височина 177cm/5'10" и носи размер 36
Размер:
Талия: Обиколка: 75.5 cm (Размер 38), ханш: Обиколка: 86.0 cm (Размер 38), Вътрешна страна на крачолите: Дължина: 76.5 cm (Размер 38)

# 760
  • Мнения: 69 040
Той носи 36.
Дадена са ти см на #38 обаче.
Имаш размерите на 38 номер.

# 761
  • Мнения: 2 684
Дева, замислям да взема от панталона цигара в циклама, ти връща 36, нали?
Моят черният е 34 .

# 762
  • Мнения: 222
Той носи 36.
Дадена са ти см на #38 обаче.
Имаш размерите на 38 номер.
Къде съм задала мои мерки?

# 763
  • Мнения: 4 015
Мога да измеря талия/дължина на М.
На мем ми стои удобно, не ми стяга в кръста, което за домашна дреха ми е недопустимо.
Дълго ми е леко, но като го изпрах се оправи малко..но на 160 см, всичко ми е дълго на мен.
Мен ме интересуват размерите за М. Ако може и снимка как стои.
Черно ми трябва и се двуомя м/у М и Л. По принцип съм М размер,но да не стои тясно а да е по-широко не ме притеснява. Искам и горницата в черно но няма Л за да ми е оувърсайз имам една Л-ка на сиво-зеления цвят и се харесвам.

# 764
  • Мнения: 222
Поръчах и двата размера и ще пробвам, ще върна което не става. Дано дойдат до събота, че ще пътувам 🍀

Общи условия

Активация на акаунт