Отговори
# 2 235
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 059
Прити, супер мила история.
Правих зелена салата, стандартна, с репички, зелен лук, краставички и яйца. Съвсем съм оглупяла и ослепяла. Наръгала съм оцет от малини 🤣. МН и налетя пръв и вика, абе  ещо странен вкус има 🤣.
Това е фюжън кухня!

# 2 236
  • Мнения: 12 206
Моя омрънка орталъка, че не съм взела от домашния ябълков оцет на почивката. Не можел да яде салата без оцет. Не стига, че сме помъкнали половината къща, ами недоволен го дава.

# 2 237
  • Мнения: 7 307
Ходихме да търсим княжески папагалчета. Не успяхме да намерим папагалчета, но видяхме княгинята.
Скрит текст:






# 2 238
  • София
  • Мнения: 18 731
Казахте ли си наздраве.

# 2 239
  • Мнения: 7 307
Иска ли питане, Мид Simple Smile

# 2 240
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Бърд, плю ли си в пазвата кат я видя? Grinning

Мерси за палците! От 3те дядо Попе сал за едната имам надежда, ам там ше е за слава Expressionless  евент. Имам и за понеделник, ама...

# 2 241
  • тук и там
  • Мнения: 11 614
Сис, ти сега хвалиш ли се или се оплакваш с тази коса?Grinning Аз ходих днес на фризьор,преди бях късо отпред,дълго отзад,сега-от едната страна късо,от другата по-дълго..Асиметрично..Rolling EyesЩе я сменявам май..Иначе е много готина мацка и добре работи като е на кеф,ама като не е...Карай де,коса е,ще порасне.

# 2 242
  • Мнения: 12 206
Напомнихте ми, че трябва да си запазя час за фризьор за другата седмица.

Мисте, малко сме стискали палците днес, в понеделник по-здраво трябва.

Едно ми е мързеливо такова, трябва да се надигна и да правя нещо за вечеря.

# 2 243
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Ааа, Кло...ней от малкото Simple Smile

# 2 244
  • Мнения: 5 753
Мисти, 🤗!
 След 15 септември планетите ще са по благосклонно разположени! Ако не сега, то тогава ще изскочи нещо хубаво, ще видиш!

# 2 245
  • Мнения: 1 915
И аз шсъм на фризьор за 15,09... и колата ше ходи на баня...

Пържих яйца с кренвирши и сирене за малката, сега пържа миш-маш за таткото... аз ше ям откъдето каквото остане Satisfied

# 2 246
  • Мнения: 7 852
Пържих яйца с кренвирши и сирене за малката, сега пържа миш-маш за таткото... аз ше ям откъдето каквото остане Satisfied

И аз съм обещала миш- маш, да видим кога ще ги огреЙ.
Иначе ми се дояде от манджата за малката. Ще де купуват кренвирши.👍

# 2 247
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
от 70. до 150. страница! няма да ви прочета. малко като оня интернет герой - искам, но нямам желание. Simple Smile

ако някой иска да направи обобщение на последните стотина страници, с удоволствие ще го прочета.

и за нас - накратко. вече цяла седмица някои от нас учат, други работят, а трети се въртят на дивана. никой не се оплаква и това е добре.

преди да си дойдем минахме през село Баня за 4-5 дена.
да си имам късмета!
избирах хотел без анимация, без атракции, да е тихо и кротко.
да бе, да!
оказа се, че съм уцелила хотела на баба, дядо и внуче.
купища деца на всякакви възрасти, даже чужденчета
и виковете, викове... децата как да е, бих ги преживяла, ама бабите се оказаха много гласовити.
още първия следобед една грижовница заобгрижва бабиното златце на висок тон "ам, Гоше! ам..."... идеше ми да сляза, да изям каквото има за ядене и да отърва и нещастното Гоше, и себе си от тая мъка.
имаше детска площадка, даже на подходящо място беше, но на нея не отиде нито едно дете. даже най-малките. всичко живо риташе топка до ресторанта.
можете да си представите чаши, чинии, храна ... и една топка, като летяща чиния, прелитаща над масата.
но не можете да си представите енергична млада баба, надаваща индиански писъци "не виждам спортния дуууууххх...."
е, тя почти го видя, когато малките спортисти отнесоха с един удар две от лампите на полянката.

тихо и тайно да се похваля - от седмица в реката на пенсионерите се е включил мощен нов поток - АЗ. Simple Smile

и резултатите на Горинич са излезли - представил се е страхотно. Simple Smile

# 2 248
  • Мнения: 12 206
Добри, добре си се завърнала! Липсваше.
Ти и пенсия, недей тъй. Не моА повярвам.

# 2 249
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
мммдаааа, престъпно млада съм, но...

чакайте сега да ви кажа какви ги свърших тия дни.
разопаковам  багажа и какво видях?! книгите за пантичката са пристигнали в Кайро.
защо и как никой не може да каже.

сувенирчетата за донси, за мид и дечицата ѝ, останаха в чантата след срещата.
реших, че пак е се видим и не съм задълбавала какво и как, но книгите...

стискам палци за мисти и чакам резюмето, да знам как да се настройвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт