Български брандове и бутици -Тема 3

  • 46 984
  • 404
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 607
И аз се разписвам с първа поръчка от Sara Sweidan
Бях харесала този панталон от Авин, уж размера не беше задраскан, а като цъкнах да поръчвам ми изписа изчерпан. И с едно сако така стана. Може аз просто да не съм им запозната със сайта, но е малко тъпо.

Та, бях си наумила и поръчах подобен от Sara Sweidan

Доволна съм като цяло, хубава материя, може би е една идея лееко умален, защото съм си Хс размер, но мисля че и С да бях поръчала щеше да е добре.

# 346
  • Мнения: 623
И аз заглеждах този панталон на Сара Суйдан,много е хубав.  Но нямам нужда от панталони в момента. Сетих се да ви споделя и първите си впечатления от Реплика Мода - направих 2-3 поръчки от там преди 1 месец. Но реално още не съм носила нещата, които си поръчах, чакат лятото. Размер съм си по принцип винаги 36 или S, обаче там много голяма разлика - на някои от тоалетите 34 ми беше супер,на други едва ги закопчавах, а пък 36 ми е голямо в бюста. Като се снимам по-нататък ще ви пусна снимките на 2те рокли и бюстие, които имам от там.

# 347
  • Мнения: 273
Ще очаквам. Много ми харесват моделите им, имам три техни рокли и наистина размерите са им малко странни.Аз се надявам утре да се похваля с няколко неща от Аvin.
И аз заглеждах този панталон на Сара Суйдан,много е хубав.  Но нямам нужда от панталони в момента. Сетих се да ви споделя и първите си впечатления от Реплика Мода - направих 2-3 поръчки от там преди 1 месец. Но реално още не съм носила нещата, които си поръчах, чакат лятото. Размер съм си по принцип винаги 36 или S, обаче там много голяма разлика - на някои от тоалетите 34 ми беше супер,на други едва ги закопчавах, а пък 36 ми е голямо в бюста. Като се снимам по-нататък ще ви пусна снимките на 2те рокли и бюстие, които имам от там.

# 348
  • Мнения: 61
Днес минах през pop-up магазина на Денина Мартин в България мол.
Тези две рокли стоят божествено:



Взех си бежовата, като се колебаех за жълтата, защото моделът със скрития колан е може би най-добрият им по мое мнение, но не се възприемам с този цвят и само заради това се отказах.

# 349
  • Мнения: 3 503
Нещо май се опитвате да рекламирате, защото показаните две рокли на Д.Мартин ѝ седят доста зле на снимките.
Облечени също стоят зле.

# 350
  • Мнения: 61
Нещо май се опитвате да рекламирате, защото показаните две рокли на Д.Мартин ѝ седят доста зле на снимките.
Облечени също стоят зле.
Напротив, обикновен човек съм си, така че няма нужда от нападки. Simple Smile 

И за да не е спам - взех си наскоро втора употреба чанти на Зарена - Angelina и Amy. Дългата дръжка на Amy ще трябва да се дупчи допълнително, защото crossbody в най-късия вариант би стояла добре само на жена поне 175 см.

# 351
  • София
  • Мнения: 3 840
Бежовата ми харесва повече. Отпред каква е? В сайта пише на 25.04, че ще има, но аз не харесвам тези цветове. Други варианти има ли?

# 352
  • Мнения: 3 503
Фен съм на Д.Мартин, имам нейни дрехи, следя колекциите, но с тия рокли не и се е получило. Като кройка не са ок.

# 353
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз имам две от по-старите колекции и също не бяха ок, но умирам за рокли ризи, тип сафари и т. н. Рокля риза от деним на 29desires: 

# 354
  • Мнения: 31 205
Фен съм на Д.Мартин, имам нейни дрехи, следя колекциите, но с тия рокли не и се е получило. Като кройка не са ок.
Мне, днес ги пробвах и двете, чудни са. Аз съм с голям бюст и там ми тесният, но кройките са си екстра.

# 355
  • Мнения: 499
Аз имам две от по-старите колекции и също не бяха ок, но умирам за рокли ризи, тип сафари и т. н. Рокля риза от деним на 29desires: 


Може ли линк към роклята- риза?

# 356
  • София
  • Мнения: 3 840
Не става, означава го като спам.

 Някой поръчвал ли е от тази марка Allura:

http://allura.bg/dankov-komplekt-ot-qke-i-pantalon-sas-shtampa

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 20:07 от Lizzy_Crow

# 357
  • Мнения: 1 607
Изобщо не съм фен на Алеса, но в търсенето на тениски ми попадна тази, допадна ми щампата и я поръчах. Честно казано много ми хареса материята

Поръчах и тази от Кристин фешън

Чакам и два панталона на Юнона, та ще дам отзив

# 358
  • Мнения: 77
Аз давам отзиви за два топа на V’ZARO от новата колекция. Един червен и един в синьо и бяло райе. Поръчах М-ки като размер, но презрамките ми идват леко дълги и ми падат… Ще си ги нося, тъй като ми харесва деколтето и широките им презрамки. Този със синьото райе е по-стегнат като материя. Чакам една червена рокля на цветчета от VERYCHI и нямам търпение за нея.
Някой поръчвал ли е от магазин AVENEW? Пробвах рокли във физическия им магазин в София, но ми казаха, че за онлайн поръчки имало голямо забавяне от около месец.

# 359
  • Мнения: 1 752
Две рокли си купих за лятото от Авеню, станаха на топчета... Повече няма да повторя покупка оттам. Иначе, като кройка са хубави, но качеството не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт