Любители на котки - Тема 185

  • 28 572
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 121
Душичка късметлийка е тя! Blue Heart

# 46
  • Мнения: 5 762
Мацурки вече възвърна напълно апетита си, седи нон стоп или тича към шкафа, където й е храната, пие водичка, играе, скача, посреща, мята опашката и винаги я държи нагоре, къпе се и си чеше ноктите, като види човек да сяда или ляга моментално се хвърля върху него с един скок и се насажда. Heart С една дума всички нормални котешки дейности, много ми е драго да я гледам така Blush .
НО ВСЕ ОЩЕ не е акала, това е 7 ден и 3 ден, откакто се храни. Вече само да види кошницата и бяга и се крие, а в болницата искаше да си влиза в кошницата, ще ме намрази, дори заради тази паста.... само ако ми види да държа опаковка с масло за тяло или паста за зъби, решава че е онази паста, която слагаме на нослето и пак скача, както седи и се крие от мен хахаа. Измъчи се животинчето с тези инжекции, омръзна й да я размятат, не искам да я водя повече. Колко време мога да я държа така без да я водя на ветеринар или какво да направя, за да отиде до тоалетната?
Събота и неделя бяха други лекари и казаха, че уж било по-важно поведението й да се възвърне... Аз съм в една група за кучето Мечо, и там преди време писаха за някакъв ужасен ветеринар, който измъчвал и убивал животни, и честно казано оттогава съм с едно наум към абсолютно всички ветеринари. Винаги съм смятала, че човек може да е хуманен лекар без да обича особено хората и да притежава висше благородство, докато ветеринарните смятах, че не може да не обичат животните, но явно не е така.

# 47
  • София
  • Мнения: 13 150
Дай ѝ малко масълце. Колкото грахово зърно или малко повече. Хем е вкусно, хем ще ѝ помогне. Но при напълно празно коремче, 3 дни хранене без резултат в тоалетната не са особено притеснителни. Би трябвало вече днес или утре да тръгнат процесите. Simple Smile

А каква е тази паста за нослето? За какво я слагаш?

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 19:20 от Таня67

# 48
  • Мнения: 5 762
Ето тази, ветеринарите казаха да я даваме 3 пъти по едно топчепце на ден, когато не ядеше нито хапка и не пиеше вода. Вече няма да я давам. Можело и докато се храни да се дава, но по-малко количество, но голяма мъка и гонитба...

# 49
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 200
Милата мацуранка, много се радвам на нейното подобрение. Heart EyesHeart Спокойно, щом е започнала да се храни ще почне да ходи и до тоалетна. Стресирана е и явно още не може да се отпусне.

# 50
  • Мнения: 21 275
Стейси,дано всичко бъде наред.
Месечинке Hug

Малко реклама като на пума

Благодаря за новата тема.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Лилито имала температура вчера, свеки все пак я завела на лекар. И малко гной на раната. Лекарят почистил, бил антибиотик и още нещо, днес е без температура, но продължава с антибиотика. Намъчи се горкото, че и свекърва ми.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 150
Милата! Дано това е последното посещение при вета за болести!  Hug

Стейси, а Магито как е?

# 53
  • Мнения: 2 024
Негово Величество, да чукам на глава, е чудесен след ваксината вчера.
С тези негови пози ще ми умори. Е, това е! Да спиш като застрелян. 😂

# 54
  • София
  • Мнения: 5 721
МамаНаПринцеси,Изи от няколко месеца спи така. Много са сладки в тази поза🩷🥰

# 55
  • Мнения: 2 024
Определено са супер сладки. Аз често го будя, защото не мога да устоя на тумбачето му и започвам да го мачкам.

# 56
  • Мнения: 5 121
Леле, какъв сладур HeartHeart Eyes

# 57
  • Мнения: 4 212
И Тобчо спи в тази поза почти винаги😆, че и същото шарено коремче има🥰🥰. Много ми е любим 😁и на мен ми идва да го намачкам всеки път. Манди до сега не съм я виждала в такива пози, но на Тобчо са му любимите 🤭. Той е акробат и ловец.
Болните сладури да се възстановят бързо!

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да се запишем и ние в новата тема.

# 59
  • Мнения: 1 037
Здравейте,
пак аз.
Моята Жужа яде суха храна на Йосера, преди ядеше Принс, но го отказа твърдо.
И понеже и е дълга козината, а и копае в паниците си, много се цапа от храната, под муцуната и на лапичките.
Голям зор е къпането, отделно си е по-фина мадама, та се чудя с какво да я храня, което хем ще и хареса, хем ще качи малко, хем няма да се цапа.

Общи условия

Активация на акаунт