💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 108

  • 34 533
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 683


Серенай Саръкая и Къванч Татлъту демонстрират мускули в един и същи ден...
Шегата настрана, и двамата се подготвят много добре за новия сезон... 🧿




лека вечер!

# 31
  • Мнения: 3 225
Четох много възторжени коментари тази вечер.


10 години разлика между двете снимки. Сегашната повече ми харесва. Фени, и аз си го помислих, дали не е подготовка и за друг проект, че започнат ли снимките едва ли ще има време. Със Серенай, като че ли са се наговорили.😊
Айре, съгласна съм, че е нетипично за Къванч да качва такива снимки, но пък изглежда прекрасно. Много неща ме карат да му се възхищавам и едно от тях е постоянството, с което се подържа винаги във форма.
Всъщност една американка е написала буквално това, което аз мисля.

" Знаеш, че не е лесно да намериш такова тяло. Той работи здраво за това. Всъщност мисля, че работи здраво във всичко. Да бъдеш мил. Да бъдеш добър баща. Да бъдеш прекрасен съпруг. Добър актьор. Добър син и приятел. Той има прекрасен живот и мисля, че много го оценява. Със сигурност и ние те оценяваме, моя мечта сладка "

Утре другото, снимката ми измести фокуса.😜

Лека

# 32
  • Мнения: 18 601
Добро утро, дружки! Hug

Вай бе ... каква фигура, нищо излишно, не харесвам прекалено напомпани мъже, така ми е баш тамам.
 

Пепи, а бе хич няма да го върна и преди 10 години, все същия красавец си е винаги. Сега чакам с интерес какво ли  ще напишат слепоците ВК, които го намират за остарял и погрознял последните години Stuck Out Tongue Winking Eye
Ами какво друго да си помисля, следвайки го толкова много години, освен, че ни подготвя за нещо, възможно е и да не е за роля, знам ли  Thinking Именно защото не е в стила на Къванч сам да показва прекрасната си фигура, /изключвам, когато става въпрос за реклама /, дотолкова е непривично за него, че в първия момент даже се усъмних , че това е той  Stuck Out Tongue Closed Eyes Но, тази фигура не мога да я сбъркам  с никоя друга. Къванч винаги е в добра форма и без да е натрупал мускули, но колко пъти съм писала, че стига само да поиска, отново може да стане машинка както за ролята на Кузей, и ето, че не съм бъркала. Възхищавам му се за волята и постоянството за осъществяване на целите си. Това тяло какво ли не е видяло в името на професията ... но, спортиста си остава спортист за цял живот Heart Дай, боже всички 40 годишни мъже да изглеждат по този начин.

Благи, благодаря за отговора! Kiss И на мен ми е прекалено напомпан Иво Аръков, ама те затова и го избраха за ролята, не ми хареса и как се държа след участието си, прекалено самонадеян ми е, аз обичам по-скромните хора, които не се хвалят сами. Да, добре се представи, но знаеш ли, че стигна до там, да каже, че след неговото влизане в Сблъсък рейта се е вдигнал двойно Stuck Out Tongue Closed Eyes Какъв Къванч, какви пет лева пред нашия талант Stuck Out Tongue Closed Eyes А, и че Къванч не говорел добре английски Smile Такъв вой от негодувание се вдигна от феновете, че му се наложи да се извинява и да даде заден, смешко Smile
А малката наистина беше удивителна, много талантливо дете!
Една готина реклама за добро настроение Smile


Имайте хубав ден и успешна нова седмица, дружки! Hug

Последна редакция: пн, 31 юли 2023, 10:22 от queen_fenka

# 33
  • Мнения: 3 225
Привет, момичета 🤗🤗🤗





Фени, добре си го казала 👍
На слепоците бих отговорила така


Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗
Днес се диша 😜

# 34
  • AMS
  • Мнения: 6 446

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за интересните постове, новостите и реакциите!!!
Поздравления за сериалите, които сте изгледали!!!
Поздравления за новите умения, които сте придобили!!!
Фенче, да ти е здрав и щастлив малкият син!!!



Припомнихте ми и Сблъсък и лентата ми се завъртя.
Да припомня, че Иво Аръков официално ни се извини от тв екрана.
Добре го ошамарихме тогава, щом доста време му държа влага.
Къванч не знаел английски, а! Ти да видиш. Видя. 
Напоследък гледах и още едно интервю с него. Свил си е перките.
А няма да го увековечавам с гифчета от Сблъсък. 
Сега сме на Семейство нали.



Наистина няма партньорка на Къванч, която  да не си пасва с него.
Радвам се на всички, но сега особено на Серенай.
Не бях впечатлена от първите постери, но още от първите серии,
все едно ми казаха - а кажи нещо кофти де.





Страхотно се получи не само между главните, а и с целия екип.


Къванч винаги е центъра и душата на екипа във всичките му проекти.
Колкото и да е красив, ако нямаше този характер, този чар, този талант,
щеше да си остане там  някъде между красавците.
Наистина е най-вече много трудолюбив. Не е лесна тази неговата.
Особено в дизитата. Това са най-малко 6 месеца, година, та  и две
да си Мехмет, Бехлюл, Кузей, Курт Сеит, Джесур, Кадир и сега Аслан.
Много ми се гледа продължението на историята с Арман,
но и не искам Нетфликс да го използва в такива сцени като в Терзи.
Изгледах и втори сезон. Брутални секс сцени. Убиват направо сюжета.
Не са за мен гордост за изпълнителите, но те си знаят.
Ама пък и второстепенният им открадна шоуто.
Та дизитата си остават наистина нещо уникално като жанр,
но пък и е много трудоемко и изтощително за актьорите и екипите.
Затова и през летните месеци искам да ги оставя да си починат.
Създали са толкова много, че има и за преговор и за потретване.




Приятни занимания, дружки!!!

# 35
  • Мнения: 3 225
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Вчера исках да пиша за Къванч и партньорките, но снимката наистина измести фокуса.
Фени, наистина, дай боже всекиму да изглежда така на 40. Иска се постоянство, усърдие, трудолюбие и уважение към себе си и хората, които те гледат. Мисля, че Къванч говори за това в едно свое интервю или се бъркам, но аз наистина смятам, че е въпрос на самоуважение и уважение.
Слава богу, много добре знаем, че не е само прекрасната физика, а той проявява същото трудолюбие и упоритост по отношение на таланта си. И напълно се присъединявам към думите на Еми, за Къванч и неговите партньорки. Във връзка и с актуалните събития у нас се сещам, че всъщност всички негови партньорки по един или друг начин са образи на силни жени. Като се почне от Инджи в Перла та до Девин сега, всяка една от тях беше момиче/жена, която отстояваше своето мнение, която се бореше за своето право, която имаше своята дума.
Самото отношение на Къванч към жените е наистина за пример. И както Фени написа това или си го носиш, или ти липсва, няма как да се преструваш. Внимателно отношение, което има към Башак винаги ме е карало да се възхищавам.
Не знам дали е от таланта на Къванч, не знам дали е съвпадение на излъчване, но всеки път, когато гледам сериал или филм с него си мисля, че по- добра актриса едва ли има за тази роля. В същото време умението да предава емоциите според героите си за мен той няма равен.



Последна редакция: пн, 31 юли 2023, 17:46 от pe04

# 36
  • Мнения: 18 683
Привет момичета Hug
Да намина за малко, сменяха ни кабелния оператор.
Диве, мерси за хубавия пост!
Аръков може и да е свил малко перките, че след Сблъсък много му беше пораснала работата, но се изкефих, че ни се извини в ефир Wink
В Терзи, гледах също някви секс сцени...изобщо не ми харесаха.
а за Къванч Hands Plus1
не случайно съм сложила тоя файл на 1 стр.



Пепи, стана мастър на гифчетата!! знам го Езгиф, но аз си ползвам giphy и там си ги пазя.
Също си бях харесала коментара от америк. група на Хелън, която м/у другото беше на срешата  с Киво в Орландо.
Благи, много си сладкодумна, много е приятно да те чете човек. Blush
Супер, че си изгледала Сблъсък, мерси за всички коментари!
Фенче Kissing Heart за споделеното Hands Plus1
И аз се чудя на какво се дължи влизането толкова сериозно във фитнес залата, може да е за негово удоволствие и поддържане на по-секси и здравословна форма Wink
за снимката- беше тотална изненада.
но задължително  трябва да го съблекат във 2 сезон на сериала Stuck Out Tongue Winking Eye ако е жив Satisfied

Емка HugFlowers Tulip Терзи Hug
Джаки, до къде стигна с Кадир Адалъ?
......................
Кузей се върна Wink


Приятна вечер!
здрава и хубава седмица!

Последна редакция: пн, 31 юли 2023, 20:31 от Airra

# 37
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Може да се готви за събличане през новия сезон 🤣

# 38
  • Мнения: 18 601
Пепи, разсмя ме, благодаря! Kiss Smile
Цитат
На слепоците бих отговорила така

Много ми хареса споделеното! И аз съм като теб по отношение на партньорките му, всичките си ги харесвам и не виждам други актриси в ролите им, много добре му подбират партньорките на Киво, а до него имам чувството, че стават още по-прекрасни. Ето сега и Серенай, гледала съм я и с други актьори, но с Киво ми е най, ама то е ясно защо, най - красивия и е Smile Много си паснаха, няма шега, чакам ги с нетърпение!
Диве, благодаря! Kiss Благодаря и за споделеното, хареса ми много!
Абсолютно! И на мен само красота не ми стига, за да стана наистина фен на някого.
Цитат
Колкото и да е красив, ако нямаше този характер, този чар, този талант,
щеше да си остане там  някъде между красавците.
Наистина е най-вече много трудолюбив.
Това последното действително ми харесва най- много в него, че се труди здраво, а не лежи на стари лаври, а можеше,  и пак щеше да е търсен. Но, той нямаше да е удовлетворен от себе си.
Този Терзи заслужава ли си да се гледа ? Thinking
Мисля, че самия Къванч не би приел да участва в чак такива сцени, при него всичко винаги е премерено, а особено пък сега , когато е вече баща съвсем. Американките заради това, когато някой напише, че е за Оскар в някои сцени,  се молят никога да не го вземат в Холивуд, въпреки, че заслужава, там само щели да развалят актьорската му игра , с която ги плени Stuck Out Tongue Closed Eyes Толкова са преситени от такива сцени в техните филми, че заради това толкова се кефят как в турските сериали се поднася любовта между героите, дори и да са целокупно облечени в спалнята Smile
 Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss За Иво Hands Plus1 Къде ще ходи, та няма да ни се извини, направихме го на нищо тогава, дано наистина е свил перките, за да не му се смеят хората какви ги плещи  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Цитат
И аз се чудя на какво се дължи влизането толкова сериозно във фитнес залата, може да е за негово удоволствие и поддържане на по-секси и здравословна форма Wink
за снимката- беше тотална изненада.
Не мисля, той не е маниак в това отношение, според мен с някаква цел е това редовно влизане във фитнеса, ама каква ли ? Thinking Изобщо не вярвам да е заради Аслан, какво му пречеше да се покаже там и без да полага такива усилия, както направи в Джесур,  предпочитам да мисля, че се готви за нова роля. Аслан не свали палтата през цялото време, криейки това тяло под тях, и без да се разсъблича успя да накара зрителите да се влюбят в героя му. Да видим Thinking Е, разбира се, че  хич няма да се разсърдя, ако и Аслан го разсъблекат, де Stuck Out Tongue Closed Eyes
Цитат
но задължително  трябва да го съблекат във 2 сезон на сериала Stuck Out Tongue Winking Eye ако е жив Satisfied
Ти да не би да се съмняваш ? Smile Без него какво ще гледаме, Хюлия и Ибо ли ? Stuck Out Tongue Closed Eyes
Колко е готина Башачка на тази снимка ... не зная от кога е, но е супер.

Лекинка! Hug

# 39
  • Мнения: 18 683
Привет на 1 август!!

Хубав и позитивен, не много горещ да е новия месец!! Flowers Four Leaf Clover



Фенче Kissing Heart, Терзи съм гледала съвсем малко, психологическа драма в стила на ОГМ.
Къванч изобщо не е фен да блъска във фитнеса, като някои други,  на него му дай други спортове- баскетбол и всичко свързано с морето.
Цитат
Ти да не би да се съмняваш ? Smile Без него какво ще гледаме, Хюлия и Ибо ли ? Stuck Out Tongue Closed Eyes
ти сериозно ли ме питаш? Wink
Цитат
Колко е готина Башачка на тази снимка ... не зная от кога е, но е супер.
да!
проверих в нета, от 2018 е снимката
още една подобна....


Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 11:19 от Airra

# 40
  • Мнения: 18 601
Привет, дружки! Hug

Айре Heart Eyes благодаря за първото кафенце за август! Kiss Хайде и от мен едно, за да са ми точнУ Smile

Дано август е по-милостив към нас! Нека е топло, ама не прекалено.

Това имах предвид Hands Plus1 За някои, които го правят от години това става естествена нужда, а той никога не е бил от тях. На него баскетболът му осигурява и добра форма и удоволствие, хората са различни.
Цитат
Къванч изобщо не е фен да блъска във фитнеса, като някои други,  на него му дай други спортове- баскетбол и всичко свързано с морето.
Та явно има причина, ама каква ли е ? Знаем, че Киво никога не прави нещо, което не иска да прави, сам го е споделял неведнъж :
Цитат
Kъванч Taтлъту и журналистката Пелин Кая.

Пелин: "Правете каквото искате и не правете това, което не искате." Това е прекрасно изречение. Имаше ли неща в живота ти, които е трябвало да направиш, без да желаеш това ?
Къванч: Никога не правя това, което не искам да правя.
Пелин: Значи никога не се е случвало това.
Къванч: Не.

Дано скоро разберем, че любопитството ми е голямо Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ох, че сладка сцена ... благодаря, че я сподели с гифче! Heart

Цитат
ти сериозно ли ме питаш? Wink
А ти сериозно ли написа, ако е жив Аслан ? Smile Та и аз така ти отговорих , много ясно, че не мислиш така Stuck Out Tongue Winking Eye
Ами не виждам много да ни е "остаряло " момчето за тези години, въпреки, че Мехмет го правеха да изглежда по- възрастен. Хубав колаж!

Ох, този Нежат е голяма скица Smile
Цитат
Нежат Ишлер шокира журналистите с отговора си на въпрос за бившата си приятелка Берак Тюзюнатач!

" Имах филмов проект, той приключи. Сега съм в период на почивка. След това нашият сериал ще продължи."

- Как върви любовният ти живот?

"Сега има само работа, братко."

- Дали любовта, която сте изпитали в миналото към Берак Tюзюнатач, ви доведе до тази ситуация и ви принуди да се откажете от любовта?

" Аз съм на 51 години. Следващия март се пенсионирам. Лека работа!


Хайде и една хубава Серенай, наистина косата и е разкошна и я прави по- хубава.

Имайте хубав ден, дружки! Hug

# 41
  • Мнения: 2 477
Минавам да ви кажа здрасти и да ви пожелая прекрасен август!

Добре разбуни духовете Къванч с тази снимка. Не може да му се отрече, че изглежда прекрасно.

Фени, ти сериозно ли, че това недоразумение Аръков е казал в ефир, че рейтинга на сериала се е вдигнал след неговото влизане??? Беше ми неприятен, а сега ми опротивя. Пръдльо! Та те са го взели в сериала като бонус към БиТиВи, защото са купили сериала. На какъв се прави. А и неговият английски е направо безупречен. Ах, как се ядосах. Гледай, начи, то минали години, аз сега нерви хабя заради този.

Нежат е голям образ! Може в сериала да не го харесвам, но в реала е голямо перде и много добър актьор, това не отричам.

Вчера догледах втори епизод. Оказва се, че него много внимателно съм го гледала, защото нямам пропуснати моменти. Бях забравила някои сцени. Аз понеже винаги гледам да намирам положителното във всяка ситуация, та сега открих, че моето забравяне си има и положителна страна. Все едно гледам серията за сефте и пак си преживях първия път Grinning едни от най-любимите ми моменти са в този епизод. Сцената на партито, с червената рокля, на РД на баща й, зеленият светофар, разговорите им в колата, в леглото. Кеф!
Довечера сигурно няма да успея с трети, но цял месец имам да наваксам.

Някаква ориентировъчна информация има ли, кога ще започне втори сезон?

Благодаря ви за всичко споделено. За такива като мен паднали от Марс и тепърва запознаващи се с творчеството на Къванч, информацията е съкровище направо. Simple Smile

# 42
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Забравих да споделя един момент от края на 1ви епизод, когато я водеше в дома си. Слезнаха от колата, тръгнаха един до друг и той я хвана за ръката. Беше много красиво. Влезнаха като двойка.

# 43
  • Мнения: 5 606
Здравейте, момичета!

Дойде месеца на отпуските, та и аз съм в отпуск.
Айре, до 16 епизод съм(сега го започвам). Малко по бавно ми върви, че имам странични ангажименти, но пък ми е супер интересен. Още не съм стигнала да Аръков, който и на мен ми е антипатичен. Ама много нагъл тоя бе...къде е Киво, къде е той, явно не знае къде се намира, думи нямам.
Фенче, малко на патерици, ама Честит рожден ден на синчето ти Birthday

Пускам я пак тая гифка, че Киво ми е много готин тук...тежкарски го раздава

# 44
  • Мнения: 3 225
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Честит ни нов месец.

Първият фрагмент на 3 епизод.



Диве, за Арман не знам, аз повече се притеснявам какво са направили в "Последно повикване за Истанбул" . Нямам никакво съмнение в Къванч и Берен, но ... Наистина се надявам да не се мине границата. Доколкото си спомням, поправи ме ако греша, същия режисьор е бил и на първата част на Атие. Там имаше такава сцена, ами не бях особено очарована, малко грубо ми беше.Виж във ЗП, наистина е класика. Не знам от Нетфликс ли имат такива изисквания, но си мисля, че разликата може да е и от това, че в единия случай режисьора е жена, в другия е мъж. Направих сексистко изказване, но си мисля, че и това има значение.
Това специално оформяне на мускулите със сигурност има причина, ще видим какво ще излезе.
Камилита, не знам дали вече беше тук, но страницата в ИГ, от където ни даваше непрекъснато спойлери беше убеден, че има заснети такива сцени, но не са били излъчени заради Курбана, който настъпи по това време. А и мисля, че нито Къванч, нито Серенай имат проблем със събличането, нищо, че жена му го "ревнува"😜
Това въобще не ми е проблем, честно казано. Много повече ми харесват тези моменти, като този, който си посочила. Тя му каза в колата, "ако ми е скучно.." и той продължи, а после тръгнаха в един ритъм към къщата и тогава за пръв път преплетоха пръстите на ръцете си. Наистина много хубаво заснет откъс.
А и Девин пък беше много хубава в това зелено палто и разкошни коси.
Неджат Ишлер, наистина ще излезе голямо перде. Обаче ми стана интересно за тази неговата бивша, нея съм я виждала покрай Йозге, когато я следвах. Тя голям пожар се оказва.
Благи, нещо се подхвърли, че снимките ще почнат средата на септември, а сериала ще бъде от октомври. После излезе информация , че ще почне да се излъчва от 12 септември, но мисля, че всичко това са само предположения, нищо сигурно няма още.
И виж, ти си знаеш, но изпускаш с Кузей Гюней 😊. Абсолютно съм сигурна, че твоята романтична душа ще получи истинско удоволствие от гледането точно на този сериал.

Много писах 😂😂😂





X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт