НАБОР 2004 - На прага на студентството

  • 60 175
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 292
Аз си имам второкласничка 😀Търся майстор за вътрешен ремонт евентуално ако потрябва,още не сме видели стаята в общежитието ама ...........😂

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 290
Като стана въпрос за първи учебен ден.... някой родител ще ходи ли на откриване на академичната учебна година - за нас това е 25 септември.
Така или иначе ще сме в столицата тогава и чисто новият студент иска да е на  24-ти на линия за т.нар. "ден на първокурсника", за който обаче май изпуснахме срока и сега не знам...

# 737
  • Мнения: 12 406
Тина, аз не възнамерявам да ходя, но и дъщеря ми ми каза, че студентите от горните курсове са им казали, че ще си започнат със занятията от първия ден, та и не виждам смисъл. А и то можеш да го изпратиш само до аудиторията и после няма да влезеш, та не знам, помислете го Simple Smile

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 290
https://mu-sofia.bg/tarzestvenoto-otkrivane-na-akademichnata-god … -25-ti-septemvri/

В тази новина е отбелязано, че за 25-ти ще има поредица от събития и дали в този ден ще има и учебен процес не знам.

# 739
  • Мнения: 12 406
Тина, знам ли ги, може пък горните курсове да са се гъбаркали със зайците Joy
Иначе дъщеря ми каза, че и някакъв вечерен купон е предвиден за опознаване Grinning Но не помня кога беше и той.

# 740
  • София
  • Мнения: 12 056
НОВА ТЕМА https://www.bg-mamma.com/?topic=1588710.new#new

В списъка са всички, които са ми писали на лични + двама, трима, които помня.
Докато мога да редактирам, проверете си данните. Вижте и да не съм сменила нечий пол - синьо за момченцата, розАвко за момиченцата. Joy

# 741
  • София
  • Мнения: 6 563
Аз пък обичам 15 септември. Даже  му се набутах на Златния за утре, това май ще ми е последния 15 септември на който присъствам, после ако е здраве като баба, ако успея да се вредя.
При наборката всичко нормално, задават се и първи изпити.
kasmet4е, аз изпуснах къде ще учи Златният т.г. ?
Да е здрава и успешна за всички малки, големи и още по-големи момичета и момчета! На техните родители - здраве и здрави нерви!
Tropical DrinkWine GlassTropical DrinkWine GlassCocktailChampagneCocktailChampagneFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 742
  • Мнения: 553
Bibi, испанец ще го правим с италианско влияние. Твоето училище, май?

# 743
  • Мнения: 8 813
Имаме нова тема, момичета!

# 744
  • Мнения: 553
Имаме нова тема, момичета!
Знам, знам, но понеже не касае студентски неща..

# 745
  • София
  • Мнения: 6 563
Bibi, испанец ще го правим с италианско влияние. Твоето училище, май?
Super! Blue Heart

# 746
  • Мнения: 8 813
Имаме нова тема, момичета!
Знам, знам, но понеже не касае студентски неща..
    Тя темата ако касаеше само конкретните наборски неща,изобщо нямаше да е така готина.Марш оттатък с всичкото нестудентско ,каквото искаш да кажеш! Blue Heart

Общи условия

Активация на акаунт