WIZZAIR - 45

  • 39 554
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
Прага мисля, че е само лятна дестинация. Виена не би трябвало...
Миналата година си имаше редовни полети през есента и зимата.

# 16
  • Мнения: 4 808
Прага мисля, че е само лятна дестинация. Виена не би трябвало...
Миналата година си имаше редовни полети през есента и зимата.
Аз наскоро четох някъде в нета статия, че   Уиз щели да спират през зимата полетите до Прага, някои градове в Германия, май и Виена, защото финансовите резултати не били удовлетворяващи. И как да са, с тия цени на билетите?! Често цената на Уиз от София плюс цената на горивото до София ми излизат по-евтино от билет от Варна.

# 17
  • Мнения: 646
В събота чакам гост с полет Меминген -Пловдив.
Кога и къде мога да проверя предварително дали няма да има отменен полет?

# 18
  • Мнения: 18
Здравейте, направих резервация за мен и бебето ми, като платих таксата, която е за бебета, но на име написах “INFANT” вместо неговото, защото така прочетох в сайта,но впоследствие видях, че може би това се прави, когато се купува редовен билет, който е за столчето за кола, дали ще е проблем?

# 19
  • Мнения: 161
Прага мисля, че е само лятна дестинация. Виена не би трябвало...
Миналата година си имаше редовни полети през есента и зимата.
Аз наскоро четох някъде в нета статия, че   Уиз щели да спират през зимата полетите до Прага, някои градове в Германия, май и Виена, защото финансовите резултати не били удовлетворяващи. И как да са, с тия цени на билетите?! Често цената на Уиз от София плюс цената на горивото до София ми излизат по-евтино от билет от Варна.

Специално от Варна цените никога не са били съвсем ниски..., следих сигурно 2,5месеца всеки ден цените сутрин, обед и вечер, постоянно варираха... и в деня, в който купихме цените около нашата дата станаха сини..., следобяд нашата цена падна наполовина! говорим за полет Прага -Варна, почнаха от 3000+ крони, ние купихме на 830, след това пак започна да расте, като тази цена от 830крони се появи само, колкото да я вземем Grinning, иначе най-ниската беше 1600крони

каква файда, че имаме летище във Варна като вече за не знам кой път летя от Букурещ...(което не ми бърка толкова в джоба, колкото ме натоварва физически и психически с тези тесни маршутки....), тази година го ползвахме единствено от Прага да се приберем..., прибирали сме се и от Виена, и от Бергамо..., срамота, че няма никакъв полет от/до Италия от тук..., барем една Болоня да пуснат..., от там влакове бол, ама....

**Варна-София също ползвахме, сега Райън имат, но не е ежедневен както беше в Уиз...

***наблъскаха полети до Германия, на които не ми се качва, а нищо друго интересно не пускат

# 20
  • Мнения: 1 652
Махат единия самолет от Варна и ето какво се случва:
https://money.bg/business/wizzair-ostavat-samo-s-2-samoleta-vav- … tsii-otpadat.html

От 1.10. щe бъдaт oтмeнeни пoлeтитe нa WіzzАіr мeждy Bapнa и cлeднитe дecтинaции:

Bиeнa;
Πpaгa;
Ливъpпyл;
Hюpнбepг;
Kapлcpye;
Фpaнĸфypт-Xaн.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 816
За съжаление не от 1.10 , а от средата на септември. Имахме билети за 21.09 Хан - Варна, но отмениха всичко след 10.09

# 22
  • Мнения: 4 808
    Aretka, от Варна пак имате повече полети, а какво да кажем ние от Бургас?! Обърнаха летището на сезонно, от септември до март няма нищо, освен Лондон. Гледам за момента, Уиз имат полети през октомври до Унгария - Будапеща и Дебрецен и едни ниски цени, но имам много силни съмнения, че ще отменят всичко след 15 септември.

    # 23
    • Мнения: 1
    Здравейте, някой имал ли е подобен проблем.
    Преди малко чекирах 3 билета - двама възрастни (със закупени места) и едно дете (без закупено място). Бордните карти на възрастните са ОК, но на детето няма разпределено място (би трябвало да е до единия възрастен), и на получената карта пише - Бордната карта е невалидна. И да отидем на гише 2 часа преди полета служител да ни помогне.

    # 24
    • Мнения: 2 631
    Вероятно купените ви места са до заето място и няма как да настанят детето до вас.

    # 25
    • Мнения: 22 457
    Dan4o_VT, Ако ще се пътува с дете под 14г или не купувате места за нито един от пътниците, или купувате за всички.
    Сега ще трябва да закупите и за детето.

    # 26
    • Мнения: 4 371
    Ако не платите места, детето е винаги до възрастен, ако платите, се предполага че вие контролирате нещата и щом не сте платили за някого, не ви интересува.

    # 27
    • Мнения: 3
    Здравейте, бях решила да изпращам моя при приятели в Германия да си почине малко, но от Wizz Air ми изпратиха имейл, че му сменят полета. Но датите вече не са същите и ми изписа да му сменя датите или да си взема парите. Реших да погледна за други дати, но на тях пък излиза полета по-евтин отколкото на нашите първоначални. И сега се чудя какво да правя, те могат ли да ми върнат парите и да резервирам друг или да ги избера тези дати и да ми изгори разликата в парите? Моля ви за помощ.

    # 28
    • Мнения: 10 641
    Докато чакаш да ти върнат парите, билетите за новите дати също ще поскъпнат. Ако имаш кредит, купи си нови дати на ниски цени, пък искай да ти върнат парите.

    # 29
    • Мнения: 4 371
    Здравейте, бях решила да изпращам моя при приятели в Германия да си почине малко, но от Wizz Air ми изпратиха имейл, че му сменят полета. Но датите вече не са същите и ми изписа да му сменя датите или да си взема парите. Реших да погледна за други дати, но на тях пък излиза полета по-евтин отколкото на нашите първоначални. И сега се чудя какво да правя, те могат ли да ми върнат парите и да резервирам друг или да ги избера тези дати и да ми изгори разликата в парите? Моля ви за помощ.

    Да, може да поискаш връщане на парите и съответно да купиш по-евтините. Купи ги бързо, че ще се качат.
    Върнатите кредити трябва да може да ти ги преведат по карта при поискване, ако билета е платен с карта, а не с кредити.

    Общи условия

    Активация на акаунт