Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 21

  • 42 085
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Привет на всички!!!
Ив много благодаря за тема!!!!!

Хубаво е да гледаш красоти, дали са Афрам или СейФер няма значение, все красота!!!

Като заговорихме за рожденни дати, някой заели на Сейран и Ферит кога са ? някога споменавани ли са? Дали няма да има изненади за някои от техните РД.

След около 1/2 месец почват снимките! Охххххх нямам търпение. простооооооооо вече съм нетърпелива!!!

Само ако можех да надникна, ей така мъничко и да видя дори и 1 секунда от това което предстои. Де да имах кристално кълбо и да видя в бъдещето. Simple Smile 

Purple HeartPurple HeartPurple HeartPurple HeartPurple HeartPurple HeartPurple Heart

# 16
  • София
  • Мнения: 1 854

Като заговорихме за рожденни дати, някой заели на Сейран и Ферит кога са ? някога споменавани ли са? Дали няма да има изненади за някои от техните РД.


Ферит е на 2 юни, Сейран на 15 август. Сценариста дали ги помни е друг въпрос Simple Smile

# 17
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
MMM то Феритчо да не забравя Simple Smile. Ама сега ще си има оправдание - в болница ще е Simple Smile Шегувам се Simple Smile Ще видим какво ще измислят и сценаристите и всички Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 138
Запис! Ив... 🌹🌺👌👏

ПП:Тези дни няма да мога да ви радвам с гифове че съм с изядено зарядно на лаптопа ако успея нещо да измисля от компа ще пусна пак.


# 19
  • София
  • Мнения: 1 854
Берил и Ознур се забавляват заедно на плаж в Акиака


# 20
  • Мнения: 1 807
Леле,колко сте бързи...
Вече втора сраница на нова тема
А аз си стоя на старата и си мисля,че всички сте на море...
Ив,оправяйте се бързо и благодаря за новата тема.Flowers Hibiscus
Flowers Cherry Blossom

# 21
  • Мнения: 3 333
Благодаря за новата тема Детенце да оздравява бързо

DeFacto" kamera arkası

https://twitter.com/huyde12/status/1684267098250379264


Последна редакция: ср, 26 юли 2023, 21:22 от dterziiska

# 22
  • Мнения: 5 470
Гьозде Кансу се присъедини към актьорския състав на втория сезон на сериала Моето друго Аз, режисиран от Бурджу Алптекин...  
# Рибарче

Малките Афра и Мерт с родителите си

# 23
  • София
  • Мнения: 1 854
Афра преди малко качи интересно стори

Скрит текст:
Каонаши (на японски: カオナシ / Kaonashi; буквално Без лице / Безлики[1]) е герой от аниме „Отнесена от духовете“ на Хаяо Миядзаки.
Бог, божество, призрак както и дух. Място на раждане, възраст, роднини неизвестни. Той е облечен в черна полупрозрачна роба и маска. Под маската е голяма уста. Безлики може да стане невидим, с помощта на ръцете може да създаде злато. Не може да говори. Каонаши пътува, търсейки своето място в света. С Чихиро той открива дом и уют[2].
Предполагам, че това е отговора на "новината", която сътвори Мелиса Дьонгел.

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1684484375180705792

Последна редакция: чт, 27 юли 2023, 16:12 от MysteryG

# 24
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 858
Току-що изгледах филма на Афра и Кубилай - Aşk Bu Mu? Хареса ми Simple Smile
Не знам дали го има преведен на български език.

Четох, че Афра е снимала два филма по едно и също време - този и İyi Oyun. Стана ми интересно какво се е получило.

# 25
  • Мнения: 2 453
Има го озвучен на руски

https://turkru.tv/eto-li-lyubov/

Мелис се извини. Телефонът й бил в джоба и случайно е станало. Всички жени били красиви цветя или нещо подобно е озаглавено сторито, в което се обяснява Joy
Дано сторито на Афра да не е свързано с този лайк. Тъпо е. Всички осъдиха Мелис, всички си направиха изводите. А и винаги ще има хора, които ще я смятат за некрасива и неталантлива.
Гледам аз Шахмаран в момента. Мерт колко ми е различен. Май втори сезон снимаха заедно с Рибарчето.

# 26
  • Мнения: 1 298
"Ask Bu Mu" го има и с бг суб:

https://www.vbox7.com/play:8e86b2529a

Честно казано на мен не ми хареса, но "Лошо момче" с Толга ми допадна.

Новииии,  Рамо :





Аз видях чантата на Афра в колата  Grinning



Ама много нездравословни неща хапват Grinning

Последна редакция: чт, 27 юли 2023, 19:25 от Мис ЧагиЗо

# 27
  • Мнения: 9 138
Aşk Bu Mu съм го гледала тогава и Кубиляй ми харесваше като човек беше с Мирай. Добър е като актьор но като човек не струва а при мен това много играе роля..опротивя ми и все повече копа надолу чак мина "любимия" ми Косъм.
Ураз днеска само се тагват с Притньо в инстаграм аман от този де не го сееш там никне... Остава и в дизито на Ураз да се настани за да не искам и да гледам 😂🤦‍♀️
А така видяхме и чехли че има Рамо😂😇

# 28
# 29
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Охооо кой се появиииииии. Хаш Мертчо!
Тпва трябва да е от вканцията им. Момчето наистина има пръстен... ама май и на двете ръце има по един.
След толкова много шоколад, то май наистина ще трябва да детокс Simple Smile

Аз все още си мисля, че Мерт снима нещо в момента... Незнам за какви детокси хората говорят, но смятам, че графикът му е претрупан с работа. Може и  да греша.

Общи условия

Активация на акаунт