Риск за бебенце

  • 1 192
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравей,
много съм притеснена бременна съм в пети месец вчера бях на преглед и проблема е че бебенцето не е пораснало от последния преглед,който беше преди 20 дена,какви са рисковете и какво следва?Много съм объркана.

# 1
  • Мнения: 785
А зададохте ли тези въпроси на лекаря, който ви следи бременността?

# 2
  • София
  • Мнения: 28 579
Бих отишла на второ мнение.

# 3
  • Мнения: 19 014
Сега пети месец е точно време за фетална морфология. Иди при добър специалист.

# 4
  • Мнения: 900
Можете да пуснете Скрининг за тримбофилия, обсъдете го с проследяващия Ви лекар

# 5
  • Мнения: 20
Здравей,
много съм притеснена бременна съм в пети месец вчера бях на преглед и проблема е че бебенцето не е пораснало от последния преглед,който беше преди 20 дена,какви са рисковете и какво следва?Много съм объркана.

Здравейте, ако имате съмнения за тромбофилия - възможно най-прецизния тест е генетичният. В момента съм на тази вълна и проверявам  възможностите на пазара- аз ще си направя пренателен тест за Синдром на Даун, Патау и Едуардс. За сега съм се спряла на Пренатест България по ред причини. Видях,че те предлагат и тест за тромбофилия.  Защо не се обадите да попитате за Вашия случай? Вероятно, ще могат да Ви насочат по-правилно от нас? Дали изобщо сте за такъв тест ?

# 6
  • Мнения: 2
Здравей,
много съм притеснена бременна съм в пети месец вчера бях на преглед и проблема е че бебенцето не е пораснало от последния преглед,който беше преди 20 дена,какви са рисковете и какво следва?Много съм объркана.

Здравейте, ако имате съмнения за тромбофилия - възможно най-прецизния тест е генетичният. В момента съм на тази вълна и проверявам  възможностите на пазара- аз ще си направя пренателен тест за Синдром на Даун, Патау и Едуардс. За сега съм се спряла на Пренатест България по ред причини. Видях,че те предлагат и тест за тромбофилия.  Защо не се обадите да попитате за Вашия случай? Вероятно, ще могат да Ви насочат по-правилно от нас? Дали изобщо сте за такъв тест ?
Здравейте, имам изследвания за тромбофилия положителни на фраксипарин съм 0,3 също си правих и изследвания дали бебока има аномалии няма 1600лв дадох лаборатория,,Афродита,,днес съм на второ мнение.

# 7
  • Мнения: 715
В 5 ти месец за 20 дни колко да порасне? Може да не е измерено правилно предния път или сега. Кръвоток мериха ли ви да се разбере дали се храни добре. Чувала съм, че изписват протеини на прах в такъв случай. Вие приемате ли достатъчно протеини? А на фетална морфология бяхте ли? Там замерванията са по-прецизни. Търсете и друго мнение. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт