СЕДМИ КЛАС - второ и трето класиране

  • 67 203
  • 826
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 565
Останах с впечатлението, че квесторите от същото училище са за 10. клас. Мотивът - НВО за тях ще са в учебни дни и така нямало съществено да се наруши учебният процес.
Те и тази година в 10 клас си бяха от училището

# 16
  • Б
  • Мнения: 574
Не чакаме 2 -ро класиране . Записахме се още на първо . Вече имаме е списък с учебниците и тетрадките (работни).

# 17
  • Мнения: 114
В 73то училище тази година седмокласниците изобщо дори не учиха в 2те седмици след изпитите, че дори и не ходиха изобщо на училище последната седмица... така че абсолютно подкрепям това изместване. Даже трябва да е с 2 седмици. Иначе някои само се водят как учат до 30 юни, а на практика ни учат, ни работят учителите.

# 18
  • Мнения: 28
По-малко оценки, по-сериозен субективизъм и по-малко работа за учителите.

Идеята е оценките да не са по над 10 бр. и учителите да се крият зад това ... Защото в училището на синът ми наблюдавам една тенденция да се изпитва но не и да се преподава. Децата еда ли не се подготвят сами по дадения предмет - пишейки домашни и уя.тетрадки и след това ги изпитват и така цяла година .... и така като извъртят класа веднъж се започва отначало същото .... та явно не са само в наето училище така преподавателите по дадения преднет ( става дума за преподавател по чужд език ) Аз лично се надявам на повече работа от учителите с въвеждаето на това.

# 19
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Не чакаме 2 -ро класиране . Записахме се още на първо . Вече имаме е списък с учебниците и тетрадките (работни).
Аз даже и учебниците закупих вече без помагалата,които ще се поръчват групово в началото на учебната година.
Следя темата и стискам палци на всички чакащи второ класиране.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Останах с впечатлението, че квесторите от същото училище са за 10. клас. Мотивът - НВО за тях ще са в учебни дни и така нямало съществено да се наруши учебният процес.
Те и тази година в 10 клас си бяха от училището
При нас не бяха. Били са от друго училище✌

# 21
  • София
  • Мнения: 513
Успех на всички деца във второто класиране! Ние не го чакаме, но искам да видя дали ще се стопят 20те точки от по-предното жеание.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Останах с впечатлението, че квесторите от същото училище са за 10. клас. Мотивът - НВО за тях ще са в учебни дни и така нямало съществено да се наруши учебният процес.
Те и тази година в 10 клас си бяха от училището

Къде това? В Пловдив и в 7, и в 10 клас бяха с чужди квестори. На ДЗИ учителите бяха квестори в своето училище, но с чужди ученици.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Симулира дейност министърът. Намерил за графици да се хване...
И аз съм в поредното очакване. Дано този път има повод за радост,  че да не се изкушавам за трето класиране.

# 24
  • Мнения: 590
Успех на всички, чакащи второ класиране. При нас госпожата по БЕЛ може и да взе в предвид резултатен от матурата, защото закръгли в полза на детето. Така, че не мисля, че това е нещо лошо, някое по-чувствително и притеснително дете може точно на външно оценяване да покаже повече. Според мен горе-долу си бяха добре датите тази година, имаха около 2 седмици за преговор и по бел и по мат.

# 25
  • Мнения: 183
Не чакаме 2 -ро класиране . Записахме се още на първо . Вече имаме е списък с учебниците и тетрадките (работни).
Аз даже и учебниците закупих вече без помагалата,които ще се поръчват групово в началото на учебната година.
Следя темата и стискам палци на всички чакащи второ класиране.

И аз купих някои учебници втора ръка. Чакаме второ класиране, но тези съвпадат в училищата и ги взех на оферта!

# 26
  • Мнения: 741
Късмет и успех на всички чакащи класирането!
И аз знам, че са с външни квестори в 10 клас. Не съм го слушала министъра, реагирах на преразказа на изявлението му.
За 7-ми клас е безумие да са с квестори от училището, за 10-ти също мисля, че не е редно.

# 27
  • Мнения: 183
Не е редно да са квестори от училището! Ще има широко затворени очи и голямо преписване!

# 28
  • Мнения: 87
Късмет и успех на всички чакащи класирането!
И аз знам, че са с външни квестори в 10 клас. Не съм го слушала министъра, реагирах на преразказа на изявлението му.
За 7-ми клас е безумие да са с квестори от училището, за 10-ти също мисля, че не е редно.
Така гарантирано ще се вдигне средният успех 😁

# 29
  • Мнения: 1 479
Припомнете ми моля къде се виждаха колко свободни места има за дадена паралелка? В сайта на МОН ли? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт