Кухо яйце?

  • 469
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте мамита!
Последната ми менструация беше на 30.05
След двудневно закъснение направих тест, веднага излезе положителен.
Вчера бях на първи преглед, при АГ с много хубава апаратура. Каза, че има нещо, но все още не може да установи бременност и да ида отново след 2 седмици.
Това ми е втора бременност. С първата, в 6+5 г.с. Се виждаше идеалното мехурче в плодния сак, дори чухме пулс, а този път сакчето ми изглежда празно, отделно всички симптоми, които имах изчезнаха.
Според АГ, сега отговаря на размера си и е в 6г.с, макар че според календара ми съм в 7-ма.
Предупреди ме ако се появи кървене и болки - в спешното.
Какво мислите? Благодаря!

Последна редакция: ср, 12 юли 2023, 21:56 от ladyshrew

# 1
  • Мнения: 478
Определено не отговаря на 6 г.с. Обаче бременност е можела да настъпя по-късно, близо до очакван край на цикъла, понякога и такова нещо се случва. Наистина би било по-добре да изчакате и да повторите преглед.

# 2
  • Мнения: 182
Определено не отговаря на 6 г.с. Обаче бременност е можела да настъпя по-късно, близо до очакван край на цикъла, понякога и такова нещо се случва. Наистина би било по-добре да изчакате и да повторите преглед.

Благодаря Ви!
През месеца, в който вероятно съм забременяла, цикълът ми беше странно дълъг - 34 дни, а бебеправенето беше в края на този цикъл, когато дори не бях в овулация по календар - тя настъпваше 2-3 дни след половия контакт. Даже за мен е чудо как в станало.

Общи условия

Активация на акаунт