На тренировка с бебе :)

  • 1 000
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,

Къде в София има фитнес с детски кът? Или някои групови тренировки подходящи за мама на които ще е ок да има пълзящо, почващо да върви бебе в зала?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 579
В детски кът не може да се оставя дете под 3 години без придружител. И по втория въпрос не се сещам за подходящ тип тренировка, при която няма да пречи.

# 2
  • Мнения: 1 804
Наемете си бавачка за няколко часа.Няма да сте спокойни и няма да бъде никаква тренировка.

# 3
  • Мнения: 8 886
Няма как дете да бъде оставено без надзор да се мотае в спортна зала. Не е безопасно - нито за него, нито за спортуващите. Има тежести, лостове - всичко е случва.
Иначе и аз се интересувам за след няколко месеца - до фитнеса, в който тренирам има детски кът. Вече колко малки деца могат да бъдат оставяни, не съм питала.

# 4
  • Мнения: 14
Няма как дете да бъде оставено без надзор да се мотае в спортна зала. Не е безопасно - нито за него, нито за спортуващите. Има тежести, лостове - всичко е случва.
Иначе и аз се интересувам за след няколко месеца - до фитнеса, в който тренирам има детски кът. Вече колко малки деца могат да бъдат оставяни, не съм питала.

Казах(да е на пода да пълзи) за групова тренировка а не във фитнеса. Аз си представям някаква йога, пилатес. Не някой да кляка със 100 кг и детето да пълзи под лоста.

# 5
  • Мнения: 8 886
На много от груповите тренировки се ползва оборудване включително тежести. Но дори да си мислите за йога и пилатес - за мен пак не е удачно. Хората правят асани и бебето пълзи между постелките. Лично на мен би ми било притеснено. Освен ако не е някой клас за родители с деца, не вярвам преподавател да го допусне. Но пък знае ли се - разпитайте.

# 6
  • София
  • Мнения: 28 579
И йога да е - как ще спре детето да не пречи на останалите?

Последна редакция: пт, 14 юли 2023, 13:31 от milenaka

# 7
  • Мнения: 1 804
Тренировките не са място за деца! Хората са отделили от ценното си време и няма да са съгласни да им се нарушава комфорта.

# 8
  • Мнения: 15 356
Аз съм вземала детето на 3г е. Издържа към час и половина, реди пъзели на лежанка. После обаче като легнах с дъмбели на другата лежанка се метна да ме целува и завърших набързо. Избрах време, в което няма хора и бяхме само ние и едно момче, ако не беше седяла търпеливо щях да тръгна. С бебе не бих отишла.

# 9
  • Мнения: 1 021
За мен звучи абсурдно идеята да тренирам и да трябва с едното око да наблюдавам бебе, което пълзи. Едно на ръка - във фитнеса има опасни уреди с тежести, второ - необезопасени контакти. И въобще няма как толкова малко бебе да бъде оставено самО в детски кът. Освен това ще пречи на останалите трениращи, а и на вас самата. Бих водила детето само ако е поотраснало достатъчно и ако в детския кът има бавачка, която да се занимава с децата.

# 10
  • Мнения: 612
Тренирайте у дома, сутрин рано, преди да се събуди малкото. Хем няма да го мислите, хем тренировката ще е първото нещо за деня и със сигурност ще я направите.

# 11
  • Мнения: 102
Здравейте, моя позната беше споделила, че е взимала детенцето си, когато ходеше на тренировка Xbody в Младост, понеже са сравнително кратки (20 Мин), а и не се струпват хора. Може да проверите дали имате наблизо и да се обадите, за да попитате дали това е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт