Конна езда

  • 1 367
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 558
Здравейте! Не открих такава тема и реших да пиша - има ли сред вас родители на деца, които яздят?
Къде тренират езда? От колко време? с каква насоченост са тренировките? Ходят ли на състезания? Картотекирани ли са към спортен клуб?
Дъщеря ми язди от две години и темата ми е интересна.

# 1
  • Мнения: 18 503
Дъщеря ми - силно казано язди, в никакъв случай като спорт, по-скоро като разходка. Но тя да речем е малка. Въпреки че и догодина, когато ще бъде на възраст за истинска езда, някак не виждам да се ориентира към ездата като спорт, по-скоро ще остане на нивото любител.
Т.е. не съм съвсем по темата, но ще ми бъде интересна Simple Smile

Успех на вашето детенце!

# 2
  • Мнения: 7
Здравейте! Не открих такава тема и реших да пиша - има ли сред вас родители на деца, които яздят?
Къде тренират езда? От колко време? с каква насоченост са тренировките? Ходят ли на състезания? Картотекирани ли са към спортен клуб?
Дъщеря ми язди от две години и темата ми е интересна.
Здравейте можете ли да споделите къде ходите да яздите и колко струва?

# 3
  • Мнения: 2 558
Здравейте! Не открих такава тема и реших да пиша - има ли сред вас родители на деца, които яздят?
Къде тренират езда? От колко време? с каква насоченост са тренировките? Ходят ли на състезания? Картотекирани ли са към спортен клуб?
Дъщеря ми язди от две години и темата ми е интересна.
Здравейте можете ли да споделите къде ходите да яздите и колко струва?
Здравейте! В Тракиец до село Житница. Цените са различни спрямо възрастта и времетраенето. Ние плащаме 48 лв за 45 минутвн урок.

Общи условия

Активация на акаунт