Операция на перде на очи

  • 1 812
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Здравейте, бихте ли ми препоръчали.добра клиника и лекар за операция на перде на око в София. Майка ми има проблем и с двете очи и бих искала да се оперира в София. Другата опция е Варна, но там е потресаващ броя на неуспешните операции във всички клиники, а все пак говорим за очи.
Имате ли опит с Токуда? Също и Ресбиомед? Разбира се ако знаете и други клиники ще се радвам да чуя мнения.

# 1
  • Мнения: 248
Клиника Зора. Няколко мои близки си направиха там операция и на двете очи.

# 2
  • Мнения: 7
Аз съм с операция катаракта.Случи ми се на два пъти да виждам всичко в синьо,другия път в зелено.Уплаших се може би е тумор който подтиска очните ябълки.Правиха ми скенер на главата ,всичко е наред.Има ли някой да е преживял нещо подобно?Много е стресиращо....

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Аз съм с операция катаракта.Случи ми се на два пъти да виждам всичко в синьо,другия път в зелено.Уплаших се може би е тумор който подтиска очните ябълки.Правиха ми скенер на главата ,всичко е наред.Има ли някой да е преживял нещо подобно?Много е стресиращо....
.
Къде Ви е правена операцията?

# 4
  • Мнения: 1 252
доц. д-р Кючуков най-добрия офталмолог, има и собствена практика, к дето правят операции, шеф на очното отделение на ИСУЛ, което се занимава с най-спешните случаи и ако нещо се случи спешно, директно в ИСУЛ, а не Пирогов.

Общи условия

Активация на акаунт