Сполучливи имитации на маркови парфюми - 51

  • 49 745
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 190
Аз чакам Гиза да пусне другия на Maison Martin Margiela. Много искам да го пробвам...
Като чета за Ябълковоро бренди на Килиан направо се изненадвам колко различно мнение има за този аромат от моето, но пък и моето  е на друга фирма. Ако някой го обявява в размени аз съм на разположение 😁😁😁👍👍👍

# 46
  • Мнения: 73
Здравейте! Харесвам много Ксерджоф Наксос. Преди време получих 2мл мостра на парфюма и се "влюбих" в него. По разбираеми финансови причини търся някаква добра имитация. Вече имам вариация от Айфел Бигхил и съм доволен, но дали може да ми препоръчате друго добро попадение от друга фирма? Ще ми бъде интересно да опитам и да сравня.

# 47
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Ако намерите имитацията на Naxos от Muscent бихте останал много доволен, невероятна е! Горещо препоръчвам! Flowers Hibiscus

# 48
  • Мнения: 949
Здравейте, другата седмица пътувам за Германия и ще бъда там 10тина дни. Мисля да си направя една поръчка от eclat.de. Може ли мнение за амуаж съншайн и блосъм лов. А също и за нещо готино от тях. Като цяло не познавам техните имитации. Как се държат?

# 49
  • Филибето
  • Мнения: 1 039
Солар, не съм чела темата, стигнах до твоето мнение и ти отговарям за Eden Cacharel от Рефан.
Харесах го от тестер в Лили оригиналчето. Никога не съм го носила нито на оригинал, нито на имитация макар да го разпознавам идеално по улиците разбира се. Обаче реших завчера и отидох да видя Рефан имат ли го , оказа се че го поддържат и вчера си налях 10 мл без капки. Наскоро открих че Клое без капки ми върви много и харесва повече. Поомръзна ми , други имтации нямам в момента и налях Кашарела. Втори ден такъв кеф и в къщи и навън. Мисля обаче , че Рефана е много малко почти незабележимо по-сладък от оригинала. Сега че ще долея и ще лисна и малко капки е ясно, но се чудя и на оригинала евентуално едно 30 мл дали да не взема. Не си падам от години по ретро аромати, наносила съм им се , но този е нещо страхотно точно сега в жегата и моето усещане е като твоето. 123 е номера на Рефан предполагам , че го има навсякъде добре че не е спрян. Тъкмо влизах да питам други фирми поддържат ли го?
Връщам се да ви чета.

# 50
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета ! Flowers Hibiscus
Търся имитации на парфюмите на Replica, освен Sailing Day в Гиза, дали имате информация къде могат да се намерят още ?
Блгодаря ви!
П.С. Ако сте си харесали By The Fireplace, Bohemian Oud by Zara ми мирише по абсолютно същия начин - имам и оригинала и този на зара вкъщи (малко ме хвана яд като го открих) - заслужава си да се пробва.

# 51
  • Мнения: 190
Здравейте, другата седмица пътувам за Германия и ще бъда там 10тина дни. Мисля да си направя една поръчка от eclat.de. Може ли мнение за амуаж съншайн и блосъм лов. А също и за нещо готино от тях. Като цяло не познавам техните имитации. Как се държат?
Двата парфюма са много различни препоръчвам тест за съншайн много особен аромат е и не е за сляпа покупка. Цветя се харесват всеобщо, по лесен аромат. Аз имам и двата, но не от тази фирма..

# 52
  • Мнения: 73
Ако намерите имитацията на Naxos от Muscent бихте останал много доволен, невероятна е! Горещо препоръчвам! Flowers Hibiscus

Благодаря! Турците наистина се справят добре с имитациите на класни парфюми. Ще разгледам и ще видя как може да се поръча. Иначе разбрах, че Naxos се води номер N095, но в България не намирам предложения за продажба.

Последна редакция: чт, 06 юли 2023, 13:12 от Torro

# 53
  • Мнения: 1 933
Според мен арабските клонинги на Amouage са най-добри,просто защото последните ги правят там😂😂😂😂

# 54
  • Мнения: 740
Солар, не съм чела темата, стигнах до твоето мнение и ти отговарям за Eden Cacharel от Рефан.
Харесах го от тестер в Лили оригиналчето. Никога не съм го носила нито на оригинал, нито на имитация макар да го разпознавам идеално по улиците разбира се. Обаче реших завчера и отидох да видя Рефан имат ли го , оказа се че го поддържат и вчера си налях 10 мл без капки. Наскоро открих че Клое без капки ми върви много и харесва повече. Поомръзна ми , други имтации нямам в момента и налях Кашарела. Втори ден такъв кеф и в къщи и навън. Мисля обаче , че Рефана е много малко почти незабележимо по-сладък от оригинала. Сега че ще долея и ще лисна и малко капки е ясно, но се чудя и на оригинала евентуално едно 30 мл дали да не взема. Не си падам от години по ретро аромати, наносила съм им се , но този е нещо страхотно точно сега в жегата и моето усещане е като твоето. 123 е номера на Рефан предполагам , че го има навсякъде добре че не е спрян. Тъкмо влизах да питам други фирми поддържат ли го?
Връщам се да ви чета.
Здравейте
Еден имам в оригинал подарък ,макар ,че съм младичка:joy:харесвам този аромат и то много.
Смея да кажа Рефан са го направили 1към 1 ,но смятам ,че оригиналът е малко по сладко по красив ,а на Рефан по ретро

# 55
  • Мнения: 949
The_demon, може ли да споделиш за кои става въпрос? Влюбена съм в туберозата. Бих опитала.

Последна редакция: чт, 06 юли 2023, 15:29 от pavlina_hrist0va

# 56
  • София
  • Мнения: 124
Моля препоръчайте парфюм за мъж,който харесва Пако Рабан - Инвиктус и  Армани - Аква ди Джоя

# 57
  • Мнения: 1 376
Скрит текст:
Солар, не съм чела темата, стигнах до твоето мнение и ти отговарям за Eden Cacharel от Рефан.
Харесах го от тестер в Лили оригиналчето. Никога не съм го носила нито на оригинал, нито на имитация макар да го разпознавам идеално по улиците разбира се. Обаче реших завчера и отидох да видя Рефан имат ли го , оказа се че го поддържат и вчера си налях 10 мл без капки. Наскоро открих че Клое без капки ми върви много и харесва повече. Поомръзна ми , други имтации нямам в момента и налях Кашарела. Втори ден такъв кеф и в къщи и навън. Мисля обаче , че Рефана е много малко почти незабележимо по-сладък от оригинала. Сега че ще долея и ще лисна и малко капки е ясно, но се чудя и на оригинала евентуално едно 30 мл дали да не взема. Не си падам от години по ретро аромати, наносила съм им се , но този е нещо страхотно точно сега в жегата и моето усещане е като твоето. 123 е номера на Рефан предполагам , че го има навсякъде добре че не е спрян. Тъкмо влизах да питам други фирми поддържат ли го?
Връщам се да ви чета.
Супер новина! Заг Зодиак също го имаха /преди/, но не знам дали и те още го поддържат...
Рефан без капки...това си е ерес Simple Smile ... Аз слагам двойно количество капки. Но скоро не съм пазарувала Рефан от физически магазин, а по - често от Рефаншоп /сайта/, където са некапсуловани, с капки горе - долу 1,5 към 1.
Еден е прохладен по много различен начин от всички прохладни аромати. Обожавам го и аз !

# 58
  • София
  • Мнения: 1 788
Днес си взех поръчка от Гиза с 5 аромата, над 80 лв и не беше разрешено плащането с карта в Спиди Rage. Ужасно се подразних, нямах кеш в себе си и а-ха директно да откажа получаването. Само дето сина ми ми наду главата за Angels Share. Имайте предвид.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 494
Моля препоръчайте парфюм за мъж,който харесва Пако Рабан - Инвиктус и  Армани - Аква ди Джоя
Явно ще са все по-свежички аромати със сладък отенък.
Armani Code Sport от ЗАГ
Dior Sauvage EDP от лукс серията на Камея
YSL Y EDT от Гиза и Заг
Chanel Allure Homme Sport от ЗАГ и Рефан
Versace Dylan Blue от ЗАГ
Versace Pour Homme от Сансиро
Invictus Legend и Platinum от Рефан също са много хубави
Mugler Alien Man ЗАГ и D&G K ЗАГ също много ми допадат за пролетно време. Не са за жегите.
Creed Aventus от който и да е.
Chanel platinum Egoiste ЗАГ
Boss Bottled Unlimited Рефан
Пробвайте на място някои от тях. Поне Рефан присъстват навсякъде, ЗАГ също често се откриват в различни по-големи градове.

Общи условия

Активация на акаунт