Пациенти на др Емре Тургут - тема 3

  • 24 298
  • 354
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 818
По-добре им пишете и ги питайте, защото наскоро моя приятелка ходиха при него и им казаха, че има промяна и вече е задължително условие….

# 31
  • Мнения: 2 510
Нашият опит беше април и ни искаха свидетелство за сключен брак, но ние си бяхме женени.

# 32
  • Мнения: 30
Относно свидетелството за брак - има промяна. Май месец бях на консултация и Хафизе каза, че вече се изисква.

# 33
  • Мнения: 10
И на нас искаха свидетелство за брак през месец май Simple Smile

# 34
  • Мнения: 36
Имаме час за първичен преглед на 26ти юли. Хафизе ми написа, че брака е задължително условие за стартиране на процедурата.

# 35
  • Мнения: 952
Задължителен е вече брак, за да започнете процедура по инвитро, така ми писа Хафизе през юни. Ако искате само преглед и консултация тогава може.

# 36
  • Мнения: 56
Потвърждавам и аз, че изискват граждански брак. Правих стимулация този месец.

# 37
  • Мнения: 458
Здравейте, след 2 стимулации и 3 неуспешни трансфера ( водим се с неизяснен стерилитет)  вече се замислям и аз за Турция и съм се спряла на доктор Тургут, но тъй като нямаме брак( а ММ няма как да се навие на подпис) - дали има някаква "вратичка'" или е задължително условие.
Много пъти назад писахме, че за чуждестранни двойки не е задължително условие брака. Поне при д-р Тургут и болниците, с които той работи. Хващайте пътеката, защото по-важното е да имате детенце, а другото се урежда по един или друг начин.
Не е вярно това! От няколко месеца отново е задължително условието да имате брак. Специално звънях да питам няколко пъти, също и моя близка, която е пациент на Тургут пита на място.
По тази причина аз нямах възможност да отида. Пради религиозни причини те не работят и с донорски материал.

# 38
  • Мнения: 5 790
Здравейте, след 2 стимулации и 3 неуспешни трансфера ( водим се с неизяснен стерилитет)  вече се замислям и аз за Турция и съм се спряла на доктор Тургут, но тъй като нямаме брак( а ММ няма как да се навие на подпис) - дали има някаква "вратичка'" или е задължително условие.
Много пъти назад писахме, че за чуждестранни двойки не е задължително условие брака. Поне при д-р Тургут и болниците, с които той работи. Хващайте пътеката, защото по-важното е да имате детенце, а другото се урежда по един или друг начин.
Не е вярно това! От няколко месеца отново е задължително условието да имате брак. Специално звънях да питам няколко пъти, също и моя близка, която е пациент на Тургут пита на място.
По тази причина аз нямах възможност да отида. Пради религиозни причини те не работят и с донорски материал.
Това беше вярно миналата година. Прочетох всички постове след моя и виждам, че нещата в настоящия момент са променени. Извинявам се за категоричността на поста си без да съобразя, че нещата се променят.
Въпреки всичко смятам, че едно дете е по-важно от подписа и ако партньорът го желае ще си промени мнението. На всички произтичащи от един брак последствия можр да се намери решение.
За донорския материал много ми допада позицията им.

# 39
  • Мнения: 413
Здравейте борбени момичета! На 11.07 се роди нашият прекрасен син, дело на др Тургут и проф. Башар. Чувството е неописуемо, след толкова години борба най-сетне да държа в ръцете си своята рожба! Не се отказвайте нито за миг, пътя е дълъг и трънлив, но си заслужава! Др Тургут има наистина златни ръце! Доверете му се!Пожелавам на всяка една от вас да сбъдне в най-скоро време мечтата си ❤❤❤

# 40
  • Мнения: 508
Здравейте борбени момичета! На 11.07 се роди нашият прекрасен син, дело на др Тургут и проф. Башар. Чувството е неописуемо, след толкова години борба най-сетне да държа в ръцете си своята рожба! Не се отказвайте нито за миг, пътя е дълъг и трънлив, но си заслужава! Др Тургут има наистина златни ръце! Доверете му се!Пожелавам на всяка една от вас да сбъдне в най-скоро време мечтата си ❤❤❤
Браво!🤗
Да ви е жив и здрав и много щастливи бъдете заедно! 👶💐🥳

# 41
  • Мнения: 42
Здравейте борбени момичета! На 11.07 се роди нашият прекрасен син, дело на др Тургут и проф. Башар. Чувството е неописуемо, след толкова години борба най-сетне да държа в ръцете си своята рожба! Не се отказвайте нито за миг, пътя е дълъг и трънлив, но си заслужава! Др Тургут има наистина златни ръце! Доверете му се!Пожелавам на всяка една от вас да сбъдне в най-скоро време мечтата си ❤❤❤
Честита рожба! 🍀 Нека бъде здрав, щастлив и благословен! 🍀😻

# 42
  • Мнения: 151
Здравейте борбени момичета! На 11.07 се роди нашият прекрасен син, дело на др Тургут и проф. Башар. Чувството е неописуемо, след толкова години борба най-сетне да държа в ръцете си своята рожба! Не се отказвайте нито за миг, пътя е дълъг и трънлив, но си заслужава! Др Тургут има наистина златни ръце! Доверете му се!Пожелавам на всяка една от вас да сбъдне в най-скоро време мечтата си ❤❤❤

Честито! Много здраве и весели моменти на трима ви! ❤🍀

# 43
  • Мнения: 215
Момичета, на 14.07 се роди нашето дълго чакано чудо, прекрасно момченце, дело на невероятния д-р Тургут. Вярвайте и не се отказвайте, борбата е жестока, но това е най-голямото вълшебство в живота, да прегърнеш новия живот, това малко съвършено същество, излязло от нас жените. Орисвам всички ви с бебешки прашец и в най-скоро време при всички ви да дойде чудото, наречено ЖИВОТ ❤️

# 44
  • Мнения: 2 510
Момичета, на 14.07 се роди нашето дълго чакано чудо, прекрасно момченце, дело на невероятния д-р Тургут. Вярвайте и не се отказвайте, борбата е жестока, но това е най-голямото вълшебство в живота, да прегърнеш новия живот, това малко съвършено същество, излязло от нас жените. Орисвам всички ви с бебешки прашец и в най-скоро време при всички ви да дойде чудото, наречено ЖИВОТ ❤️
Честито, миличка! Пожелавам да бъдете благословени цялото семейство! Нека малкият да расте здрав, палав, много щастлив и с много късмет! Бързо възстановяване! ☺️❤️❤️❤️ Взимам си бебешки прашец за следващия опит 😁

ddd29, честита радост и на теб! Пожелавам много семейно щастие!
ПП Явно доктор Тургут е майстор в синята гама 🤣🩵🩵

Общи условия

Активация на акаунт