Отваряне на бар

  • 2 895
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.
Последните няколко месеца  с моя приятелка много обсъждаме темата да си отворим заведение/бар в София, насочено към рок музика с лайв събития, седмично организиране на игри и т.н.. Какво ще ме посъветвате, тъй като жанра музика е доста спезифичен и не знам дали в София би могъл да се разгърне?

Много Благодаря за съветите1

# 1
  • Мнения: 170
Рок и метъл сцената си е жива в София. Най-култовите заведения (за които се сещам в момента) Road 66, Live & Loud, Mixtape 5, Adams, Stroeja, Маймунарника, MAZE винаги имат големи програми от събития и добра клиентела.
 
С кеф бих отишла на някое ново местенце. Има ли желание - има и начин. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 35 098
Ако не знаеш какво се е разгърнало в жанра в столицата, не знам какво ще отваряте...

# 3
  • Мнения: 149
Жанрът музика, който споменавате, не е специфичен, а дори бих казала основен. Страшно много хора слушат рок и стиловете под шапката му.
Много лековато е написано питането, чак романтично.
Работили ли сте в бар с бъдещата съдружничка, началният капитал известен ли е? И още многооо, много питанки би трябвало да имате преди същинското отваряне на обект.

# 4
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Избрали ли сте място?

# 5
  • Мнения: 1 467
В София има доста рок заведения.Още едно може би няма да е излишно,но ще ви е трудно да се преборите със съществуващите вече.Добре трябва да обмислите стратегията си.Виж,във Варна,имаме нужда от нещо ново и свежо.Хайде,скачайте тук!

# 6
  • Мнения: 932
Преди да пристъпите към отваряне на тематично заведение трябва да си направите маркетингово проучване на нишата. Разбирам, че не сте "заклети" почитатели на рок музиката, след като нямате предварително впечатление, и няма това да ви е мотивационния мотор - значи трябва да подходите по стандартния подход за бизнес планиране.

Общи условия

Активация на акаунт