Сърбеж около интимните части след бръснене

  • 2 430
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, сържеж около интимните части след депилация със самобръсначка?

# 1
  • Мнения: 1 033
Гъбички.

# 2
  • Мнения: 988
Еми не мисля, че е задължително да са гъбички. След бръснене, ако не си премахнала космите изцяло е нормално да ти боцка, което да води до сърбежи. Отиди на гинеколог най-добре

# 3
  • Мнения: 3 195
Раздразнена е кожата, особено ако е за пръв път. Някакъв крем бих сложила. После като расте пак ще сърби няколко дена. Ако продължава - на кожен лекар.

# 4
  • Мнения: 1 922
Да не би да е от материята на бикините ? След бръснене аз нося памучни бикини или такива , които са без шев на края . Може би те ти дразнят . Дантели в никакъв случай .

# 5
  • Мнения: 2 081
Здравейте, сържеж около интимните части след депилация със самобръсначка?

За начало използвай някакъв бебешки крем . Смени метода за епилация , самобръсначката не е най-добрия вариант .
Да са гъбички е малко вероятно .

# 6
  • Мнения: 1 509
Може да пробваш и с пяна за бръснене. Или да смениш с друг вид самобръсначка. Аз ползвам Венус, от тези които имат гел на тях.

# 7
  • Мнения: 170
Ако можеш остани няколко часа без бельо след бръснене.
Заложи на памучни бикини и хубава пяна + самобръсначка, вземи си хубав топъл души преди бръснене и не натискай силно.
Ако сърбежа не премине до ден-два, може да отидеш на гинеколог (за да ти е спокойно).

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 111
Ако си ползвала някакъв сапун, крем, пяна освен самобъсначката може да е от него, пробвай друг, а ако е било без сапун, крем, пяна то ползвай такива следващия път. Или е от бельото, жегата, изпотяване...

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Над 20 години се бръсна, крака, интимни части, подмишници. Никога нищо не ме е сърбяло. И материи на бельо съм сненяла, никога никакви проблеми.

# 10
  • Мнения: 709
Ох, гъбички вика.
Не са гъбички. Пробвай с по-хубава самобръсначка, както и не се бръсни в посока обратна на растежа на косъма.

Общи условия

Активация на акаунт