Pulze електронни цигари?

  • 7 303
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте.

Направих няколко опита да премина от стандартните цигари към електронните - ползвал съм iQOS и Glo. И двата бранда не успяха да ме накарат да премина изцяло към тях, защото стиковете им ми идваха силни или не ми действаха добре здравословно (виеше ми се свят и получавах коремни болки).

От десетилетие пуша Davidoff и сега виждам, че и те са пуснали свои електронни цигари - Pulze със стикове ID.
Въпроса ми е някой има ли впечатления от тях? Знаете ли колко е никотина в стиковете им (защото не намирам информация, а от Кол центъра казаха, че не могат да споделят информация относно никотина, което за мен беше странно :/) ? Ако ги ползвате забелязахте ли някакво въздействие върху здравето ви ?

Искам да премина към такива цигари защото много познати спряха цигарите именно с такива продукти, но ги ползваха по-продължително.

Благодаря за отговорите предварително

# 1
  • Мнения: 12 125
Поблазни ме офертата на Pulze. Срещу 35 лв. пет кутии стикове, от всички техни разновидности. Добре, обаче и за мен нещо...., не са моето. Ментолът ми допадна най-много. Продължих да си пуша Давидов голд, ползвам електронната само в ситуации, в които няма как да запуша цигара.

# 2
  • Мнения: 170
В офиса се навъдиха колежки, които пушат новите стикове. За мен миришат странно, още по-странно е, че не искат да кажат съдържанието на никотин от централата.

Опитвала ли си вейпване? Не говоря за тези за еднократна употреба, а тези където се налива течност в тях.

# 3
  • Мнения: 6 150
Знаете ли колко е никотина в стиковете им
Heets са 6, предполагам и ID толкова. С iqos съм, но пуша и ID с него, плодовите им.

# 4
  • Мнения: 377
Поблазни ме офертата на Pulze. Срещу 35 лв. пет кутии стикове, от всички техни разновидности. Добре, обаче и за мен нещо...., не са моето. Ментолът ми допадна най-много. Продължих да си пуша Давидов голд, ползвам електронната само в ситуации, в които няма как да запуша цигара.
Здравей, от къде го взе с кутии стекове?
На сайта им предлагат само устройството за 35 лв.

# 5
  • Мнения: 7
В нашия магазин срещу 35 лв има 3 кутии. Мисля, че онлайн офертата не важи тъй като куриерите не доставят стикове, защото са тютюневи продукти.

А за вейповете съм много против - тютюна колкото и вреден не мисля, че е по вреден от тази химия в тези устройства (лично мнение Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 12 125
Беше от промоутър в близкия ми Кауфланд. Кампания, точно когато ги пуснаха на пазара.

# 7
  • Мнения: 13
Здравейте.

Направих няколко опита да премина от стандартните цигари към електронните - ползвал съм iQOS и Glo. И двата бранда не успяха да ме накарат да премина изцяло към тях, защото стиковете им ми идваха силни или не ми действаха добре здравословно (виеше ми се свят и получавах коремни болки).

От десетилетие пуша Davidoff и сега виждам, че и те са пуснали свои електронни цигари - Pulze със стикове ID.
Въпроса ми е някой има ли впечатления от тях? Знаете ли колко е никотина в стиковете им (защото не намирам информация, а от Кол центъра казаха, че не могат да споделят информация относно никотина, което за мен беше странно :/) ? Ако ги ползвате забелязахте ли някакво въздействие върху здравето ви ?

Искам да премина към такива цигари защото много познати спряха цигарите именно с такива продукти, но ги ползваха по-продължително.

Благодаря за отговорите


 предварително



Взех това устройство за проба досега бях с айкос дуо 2. Мое мнение. Тия пулзе са пълен боклук. Подобие на айкос но не така добри. Цугарите са с малко тютюн. Пушека е много слаб дори на бустер ниво. Вкуса не ми хареса изобщо. Платих 35 лв с три кутии цигари. Изпуших по една от кутия за проба не успя с нищо да ме впечатли. Пня ден пробвах нео новото. Еми с силните цигари на бустер ниво е много добре бих казал мн по добре от айкос или пулзе. Ако трябва да избирам бих си взел неото ако е между айкос и пулзе задължително айкос. Лично мое мнение пулзе е пълен майтап.

# 8
  • Мнения: 57
Знаете ли колко е никотина в стиковете им
Heets са 6, предполагам и ID толкова. С iqos съм, но пуша и ID с него, плодовите им.


Казвате,че с iqos стават и ID ли,че има един вкус диня много ми допада,но не съм сигурна дали са съвместими с цигарите на icos

Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 12:11 от niky97

# 9
  • Мнения: 6 150
Казвате,че с iqos стават и ID ли,че има един вкус диня много ми допада,но не съм сигурна дали са съвместими с цигарите на icos
Ами да, именно динята и чат-пат тяхната боровинка пушех с iqos-а. Имам и Pulze, но не ми харесва устройството и не го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт