До астрала и обратно...или какво има "отвъд"

  • 79 716
  • 1 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 699
Еее, КРР, каква тъжна история с този мъж.
А той как се свърза с теб?

# 31
  • Мнения: 829
Много интересен пост, КPP. Благодаря, че сподели. Мисля, че точно потиснати емоции са причината за хроничните ми вече проблеми със стомаха.
През последните години прекратих и отношения с някои “приятели”, защото вече не виждам смисъл в общуването ни.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 175
Ели, не съм много наясно с тълкуването на сънищата, но специално за море и вълни, някъде бях чела, че има общо с отношенията с майката.
Аз имам един пророчески сън и един, който се оказа решаващ за пълното преодоляване на силна фобия. Може по- нататък да ги опиша, защото не са фантасмагории и особено вторият оказа голямо влияние върху живота ми.
Калина, имам две книги на Лиз Бурбо, в които тя пише за връзката между емоциите и болестите.
Скрит текст:
Специално за проблемите със стомаха е, когато има трудност да приемеш или "смелиш" дадено лице или събитие, да се приспособиш към някого или нещо, което противоречи на навиците ти или начина ти на живот. Също така е липса на смелост, невъзможност за отпускане, прекален контрол и критика. Тъй като стомахът се намира близо до сърцето, това е указание, че трябва да се подхожда с повече любов към всичко.

# 33
  • Мнения: 18 530
В Индия може да са страшно духовни хората, но има и огромна мизерия и бедност. Труден живот, при ужасни условия. Нормално е да се подкрепят и да се "извисяват" над всичко това, защото как ще издържат, ако не се отнасят поне мислено другаде?
Темата за астралните пътувания ми е много интересна, макар че никога не ми се е случвало.

# 34
  • Мнения: 218
Като малка, когато още не знаех думата медитация, обичах да се скатая някъде сама и да се концентрирам, задавайки си някакъв въпрос. Или да си визуализирам нещо. И така едно лято на село, отпред къщата, няма деца, няма с кого да си играя - скука. Една бяла каменна чешма само насред поляната и аз се разнообразявах като я обикалях и изведнъж някакво странно чувство за нещо особено, което се случва с мен. Някак по-светло, някак още по-тихо ш, пространството сякаш ме обгърна, и аз си зададох съкровения въпрос: колко години ще живея!? Отговорът беше 300. 😁🥹

# 35
  • Мнения: 51
KPP много интересна информация и благодаря, че я споделяш с нас. На мен тези теми са ми много, много интересни и на последък много чета по тези въпроси. Може ли да те помоля да споделиш с нас това за "идващата вода" и твоите видения, което също звучи много интересно. И не, ни най-малко не сме си и помислили, че говориш налучдничаво или че си "откачалка с карти", аз лично вярвам на всяка една твоя дума!

# 36
  • София
  • Мнения: 710
Благодаря за отговорите момичета. На мен също ми  е много интересна темата. Искам да попитам как мога да имам осъзнат сън? Чела съм някакви неща от рода на " ако видиш чаовник значи сънуваш" и тн. ,  но досега не съм успявала ако не се брои един единсвен път и то и аз не знам как е станало.

# 37
  • Мнения: 1 274
Освен с трениране за релакс вечер преди сън за друго не се сещам.Трябва да научим мозъка да се отпуска и с времето ще стане.
А,това за часовника според мен не е вярно,защото при мен и двата пъти,които бяха успешни, осъзнатия сън започна,когато в съня ми се виждах от страни как се събуждам (сън в съня) както се вика.Първия път бях в една много красива бяла стая,с голямо легло с балдахин и големи прозорци,които бяха отворени.Усещах вятъра,пердетата се развяваха от него толкова красиво и бавно..Погледнах към леглото и видях себе си там.В момента,който осъзнах това се събудих в леглото,което беше в стаята.Никога няма да забравя чувството,когато излезнах от стаята и полетях.....Вълшебно е просто!!! Няма такова усещане...

# 38
  • Мнения: 2 213
През 2019, когато животът ми беше сравнително безгрижен, напълно естествено започнах да правя опити за излизане от тялото си по време на сън. До голяма степен го отдавам на спокойствието и липсата на по-осезаем стрес в онзи период. Тогава ставах много рано, но раб. ми време приключваше до обяд и можех да си позволя да легна за час-два във времето, когато няма никой вкъщи.

Всичко започна, когато по време на една такава следобедна дрямка се събудих и установих, че съм “седнала“ в тялото си. Помня, че се почувствах неприятно, хванах се за главата и почнах да я тръскам с надеждата да се събудя. Реалността - усетих всичко това като леко помръдване на тялото. Поетапно започнаха вибрациите.🙂 По същия начин - в началото се чувствах неприятно от тях, после се пристрастих към това усещане. Буквално нямах търпение да се прибера и да заспя, но този път да не се страхувам, а да позволя да видя докъде ще ме отведе всичко това. Звучи като някаква утопия, но за мен беше нещо тайно и интимно, което имам правото да преживявам.

Ще запомня този период с две възприятия, едно от тях наименувах - Най-хубавото преживяване в живота ми! - а именно усетих как душата ми се връща в тялото. Нямам осезателни спомени къде съм “ходила“, но душата я усетих как се връща. Мислила съм си, че трябва да имаш истинска връзка с тялото си да усетиш всичко това! Когато се гледам в огледалото не казвам - “Това съм аз.“, а винаги съм се възприемала като Аз и моето тяло. Определям себе си повече във физическото, в това намирам обяснение за силната ми връзка с физическото тяло. Не разбирам кремацията, мисля, че мястото на безжизненото тяло е в земята.

Въпросът ми към дамите, имащи значителен и осъзнат опит с астралните пътувания - какво е отношението ви към огледалата, когато сте в това състояния? Попадала съм на информация, че докато човек не е напълно готов, трябва да заобикаля огледалата в астралния свят. Да не се оглежда в тях. Поне докато не е готов да види наистина как изглежда душата му. Има ли истина в тези думи?

# 39
  • Мнения: 1 274
Чела съм,че може душата да се стресне от това,че се вижда.А,в нашата религия Ислям се казва (май не само при нас де),че докато обикаля духът на починалия може да се "заклещи" в огледалото.За това се закриват огледала до 40ти ден.Но нека,по-компетентните дадат мнение,защото това съм чела и чула,това знам! Вече има ли нещо вярно в това,не мога да потвърдя!

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 13:06 от *ĤĚŇĂ*

# 40
  • София
  • Мнения: 710
Чела съм,че може душата да се стресне от това,че се вижда.А,в нашата религия Ислям се казва (май не само при нас де),че докато обикаля духът на починалия може да се "заклещи" в огледалото.За това се закриват огледала до 40ти ден.Но нека,по-компетентните дадат мнение,защото това съм чела и чула,това знам! Вече има ли нещо вярно в това,не мога да потвърдя!

По моя край го има същото нещо, само  че ние покриваме огледалата,  за да не се огледа починалия и да вземе още някого със себе си.

# 41
  • Мнения: 1 274
Ellie честно казано това ми прозвуча страшно! При нас пък казват,че ако преди да почине човекът,каже името на някой или иска да го види ще вземе този човек 😳..
Но аз съм скептична..Не мисля,че е вярно това.Защото,ако е човек,който е обичал преживе,дали ще иска да сложи край на живота му! Направо си е измислица според мен..Но това е друга тема..Отклоняваме се.

# 42
  • Мнения: 218
Аз съм експериментирала. Нарочно търсех огледало, за да мога да се местя в пространствата по-лесно. Още по-добре е и през вода, като много силен проводник. Знаех, че е опасно с огледало, но се бях преценила като много напред с материала 😁 и рискувах.
Много пъти съм се оглеждала и никога не съм аз. Виждам висока колкото мен жена, но с червена коса, огромна и къдрава. Или друга прическа, но червенокоса.
Относно преминаването през огледало, да трябва да се внимава, но вижте, в който и свят да се върнете, или да отидете, вие няма да помните предишния, така че спокойно. 😁 Ще се връщат само в сънищата ни, или като дежа-вю.
Относно починалите да, покриват се, за да не ги погълне огледалото и да се заклещят в някое измерение и да не могат да си тръгнат оттук.
П.П. В едно от "пътуванията" ми се бях заклещила в някакво пространство, тясно, колкото стая. И не мога да изляза, беше все едно някой ми беше устроил капан, заради наглостта. И панически затърсих огледало, ненамирайки, си го представих и избягах.

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 13:36 от FBID10206456949248728

# 43
  • Мнения: 1 274
Уау страхотно,искам и аз! 😁
Може митовете за това,че огледалата са портали да излезе верен,ако съдя по това,което казваш!
Иначе,ако няяякой ден отново ми се случи да имам осъзнат сън и да е продължителен аз бих искала да отида на места,където има тайни и загадки.Примерно пирамидите или,дупката в Царичина,Зона 51 и т.н

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 13:46 от *ĤĚŇĂ*

# 44
  • Мнения: 66
Страхотна тема, от малка ме влече! Имала съм 2 преживявания с излизане от тялото, тогава много се уплаших, после четяйки исках да се случи отново, но уви... И двата пъти бях над тялото, чувах всичко около мен, но спалнята не беше същата... Усещах, че душата ми поема извън помещението, срясках се и се връщах в тялото си с много усилия. Мина година две и направих ремонт, без ясна нагласа какво точно искам, спонтанни покупки и когато сглобиха  мебелите  осъзнах, че това е обстановката от онези ми излизания! КPP, а какво е мнението ти относно раждането на силно недоносени дечица, такива които седят с месеци в неонатологии докато укрепнат, за кого е урока... какво се е объркало в духовен план!
Но и сега имам някакви странни мои "включвания", ако мога така да се изразя. Когато съм силно разтревожена и си блъскам главата над нещо в съзнанието ми се стрелка някаква мисъл, която отговаря на въпроса ми... Пример, като обявиха началото на операцията в Украйна, много се притесних(близко е до нас, имам и такъв произход по бащина линия) и се стрелна мисъл"всичко е за пари, ще има нова валута" и като гледам натам отиват нещата. А вчера от сутринта имах странно усещане и гледах полилеите, защото постоянно бях с усещане за земетресение!

Общи условия

Активация на акаунт