Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 496
  • 335
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 339
Айде Цомбе почвай ги. Сигурна съм, че ще ти подействат.
Аз днес гладувам цял ден заради луната. Успявам доста успешно да карам само на водица... ако не бяха тия капсули нямаше никога да успея  Naughty

# 271
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Заа съжаление и при мен зелените не проработиха,. Днес си купих от розовите,във варна са 27 лева, струва ми се,че вече прекалиха.вместо да ни направят намаление, те вдигнаха цената.

Днес взехме от Червения две опаковки розови за 49,10 лева.

Скоро и аз ще си направя сефтето, ама направо ме е страх честно казано...

# 272
  • Мнения: 13 512
и аз я взех от дрогерията на Червения , в  13 часа - за 27 лева, имаше етикет  на кутията.

# 273
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
и аз я взех от дрогерията на Червения , в  13 часа - за 27 лева, имаше етикет  на кутията.

Да де, ама ако вземеш 2 опаковки ги дават по-евтино.

Тоест общо двете за 49.10 лева ..

# 274
  • София
  • Мнения: 2 896
DDeli, МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА!

Аз работя на Т.Каблешков и нямам време да отида чак до центъра в работно време. Неможе ли да го оставят там и когато можем ще отидем.

# 275
  • Мнения: 13 512
Цомбе, как е хавата днес? Аз определено нямам същия апетит. Нито имам някакви странични ефекти. Щее видим утре как ще съм.

# 276
  • Мнения: 669
Здравейте и от мен. Аз също ви чета от известно време и аз се запалих по тез китайски хапове. Едни мои познати ги пият от 2 седмици вече, но на скоро разбрах, че става въпрос за едни и същи. СЕга и аз си поръчах да ми ги закупят от Китайския на Пиротска, и другата седмица ще ги започна и аз.
Искам само да попитам за сърцебиенето и главоболието при тези хапчета ли се получава (розовите), или при зелените? Или и при двете има оплаквания, според организма.

# 277
  • Мнения: 10 758
Цомбе, как е хавата днес? Аз определено нямам същия апетит. Нито имам някакви странични ефекти. Щее видим утре как ще съм.
Утре ги почвам, щот днес не можах, много късно ги взех.

# 278
  • Мнения: 1 339
Искам само да попитам за сърцебиенето и главоболието при тези хапчета ли се получава (розовите), или при зелените? Или и при двете има оплаквания, според организма.

Аз пия от розовите и първите две нощи получих сърцебиене за кратко. Главоболие много малко но не знам дали е от капсулите може и да е от тях тъй като не получавам често главоболие.

# 279
  • Мнения: 13 512
В крайна сметка колко станахме "китайките"? Laughing

# 280
  • някъде там
  • Мнения: 1 472
В крайна сметка колко станахме "китайките"? Laughing
Аз да се запиша- розова китайка съм Joy Joy Joy

# 281
  • Мнения: 13 512
е,то май всички вече сме розови.
Цомба да пуска нова тема, че то нашето ще е одисея...1,2,3,4,..

# 282
  • Мнения: 10 758
Не е ли рано за нова newsm78

# 283
  • София
  • Мнения: 1 320

В крайна сметка колко станахме "китайките"? Laughing
Monda, много сме все с розави отенъци.... Абе да слабееме, ама дано не дръпнеме очетата  Crazy
Цомбе, предлагам понеделнишка нова тема, ама както решите!

# 284
  • Мнения: 13 512

В крайна сметка колко станахме "китайките"? Laughing
Monda, много сме все с розави отенъци.... Абе да слабееме, ама дано не дръпнеме очетата  Crazy
Цомбе, предлагам понеделнишка нова тема, ама както решите!
абе да ти кажа....прасетата по- ми розовеят от хората...ще видим тая работа. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт