Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 107
Ти земи мръвка и идвай, за останалото няма да разказваме публично.

Мая е прекрасна мяука дама, умирам си Heart

# 16
  • Мнения: 10 704
Мая е супер ! Помня каква беше като я взе и сега каква е станала. С този губер който има в жегата и трябва подстрижка Wink
Кикимора наистина се губи, явно е по плажовете и мръсува. Дано всичко при нея да е наред.
Аз мръвките силно съм ги ограничил. Хапва ми се мешана скара ама сега не може.....

# 17
  • Мнения: 19 885
Тифчо, чули са те от общината. Поправят ми изтокчето. Едни хубавиии тротоарии правят и платната гледам изравняват и запълват. Не че не си го харесвах и така. За мен си е любим квартал с носталгична стойност.
Скрит текст:
Денят започва с император тестаций. Ден за хранителен разврат и още нещо.
Скрит текст:
И едно невероятно сладичко канарче, което ми пя цял ден.
Скрит текст:
//
Мая е двойникът на моя загубен Коприн. Всеки път като я видя и се затъжавам....
Чудна принципеса. Heart

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 22:21 от BasilA

# 18
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Ей сега мятам пържолите.
Цяла зима не ми се дояде свинско, сега в жегите се сетих...  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 15 317
За мен свинската вратна пържола винаги е била универсалното ядене. Няма зима, няма лете, няма основно, няма десерт, щом има вратна пържола, значи има 'сичко.
Пп Хора, много ви благодаря за отзивите за Мая, тя е едно прекрасно същество. Съвършенство облечено в котешко кожухче. Heart

# 20
  • Мнения: 6 383
Браво, Горджи, дет ти се удава дан спиш много. Като се прибираш по нощите е полезно. Joy

Красива Мая, много красива.

Аз покрай детето, с неговите протеини, та се влюбих във фъстъченото масло. Фкусно, засища, а и качих 2-3 кила, тоест колкото исках. Ся въпросът е дан продължа с качването. Joy

Кики, мисля към месец, ней писала. Губи се нещо.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 107
Аз покрай царчето и протеиновите неща ще се разоря. Къ не ги е свян, бе Laughing

Понеделник, спънах се в роклята, ударих си бедрото в бюрото, лакътя на една стойка - аз съм си, добър ден!

# 22
  • Мнения: 6 383
Ох, Горджи ... аз още не съм се убила за днес. Grinning
Протеините, да, в 1 бака са, 200 и кусур лв, уж за 2 месеца.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 107
Онзи не е балама, сух не - ама в кофички кремчета разни, скироподобни, барчета, телешки стекове, риби Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 383
Тва нашто доскоро ядеше само мляно месо. Сега прояде пилешко. Па и риба не яде. И затва си търси други варианти. Луда работа, ама нормално - млади са. Joy

# 25
  • Мнения: 19 885
Синини само от кекс са позволени.
Пита ме притеснена онази седмица най-добрата ми приятелка – Босилко, що си в синки цялата, ма.
Поглеждам я невинно, мълчание.
А, ясно. Аз помислих да не си се била.
//
Почивково ми е днес. Да има късмета да завали, планирам дълга разходка пеша.

# 26
  • Мнения: 15 317
Онзи не е балама, сух не - ама в кофички кремчета разни, скироподобни, барчета, телешки стекове, риби Mr. Green
Ахаха, и аз съм тъй, ма мноу златно иде сичкото туй йедене да му се не знае. Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 35 107
За пиеньето дума няма да отваряме Joy

# 28
  • Мнения: 19 885
Няма.
Наздраве

# 29
  • Мнения: 17 407
Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт