ДЕКЕМВРИйското коремче расте, мама иска вече пол да разбере - ТЕМА 5 (2023)

  • 22 025
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 108
Momoftwo моя грешка, уж чета ама май по-скоро спя. 😂

# 706
  • Мнения: 212
MomOfTwo66 хайде да ги минаваме еднократно и всичко да бъде наред ☺
Ти при кой ендокринолог ще ходиш , моята свекърва сега ме наплаши,че веднага трябва са започвам да пия Еутирокс, била се чула с познат ендокринолог,че цялото семейство са в медицинската сфера. Но аз все пак ще се чуя с ендокриноложка в Щерев и да видим тя какво ще каже с това мое TSH.

Аз съм във Варна при една жена, първата която намерих със свободен час. Чух се и с моят диетоложка, защото е наясно с тези неща и тя ми каза, че ще дадат това лекарство. Ама няма страшно, защо те притеснява. Аз съм с 4,3, твоето колко е?

Sunny
Аз съм 13+5, просто съм с съдов и ендокринолог имах предвид с другото момиче 😅

3.18 е моето , просто свекито ми изкара акъла, иначе не бях до сега притеснена 🤣

# 707
  • Мнения: 377
#diorgg, аз съм от Перник,, но живея от 6 години и половина в Германия. И тук понякога се чака и по 6 месеца за специалист. Ох, и да сигурно да ще си поостана тук поне до понеделник 😌

# 708
  • Мнения: 59
Иве силно се надявам всичко да се развие добре при теб. Само две ли са болниците, в които може да се ражда? Проучи и други възможности, ако се налага в по-близки градове.

Някоя с много ниско кръвно да ми каже как се справя. Пия айряни, вода, но слънцето изгря и се започна. То още от самото начало на бременността де, но ми е все по-трудно да го нормализирам. На мен кола и сладко не ми помагат. Попринцип солен айрян, понякога храна и сън + айряна.

Пиене на многооо вода е най-доброто, което може да се направи. Без рязко ставане, изправяне. Повече движение.

# 709
  • София, България
  • Мнения: 3 609
Някоя, май Thekitten по-назад беше питала колко се пръска от Вит.Д + К2, но забравих да отговоря - аз от Вигантола взимах по 1500IU на ден , а от Betteryou правя две впръсквания на ден. Сутрин след закуската обикновено Simple Smile

Rossie94, супер коремче! Heart Eyes

Аз обявих край на антибиотика! Време е да си почине стомахът ми, че отслабнах 2 кила откакто бях в болницата Astonished

Как сте днес? Hug

# 710
  • Мнения: 571
От седмица някъде нямам гадене , умора отпадналост и апетитът ми се завърна и така си хапвам от всичко . Като невидяла съм и съответно килограмите скочиха.  От вчера се опитвам да си нормализирам храненето . Стискайте палци ,иначе накрая на бременността ще се търклям !🤗

# 711
  • Мнения: 212
При мен поне от седмица насам,гаденето отшумя. Апетит на макс за въглехидрати в солена форма. Болките в пръсците продължават, ще започвам Магнерот 500мг.Кръвното продължава да ми е ниско, полежава ми се повече,упорита умора и сърцебиене. Но като цяло се чувствам по-адекватна и във форма дори да си работя от вкъщи , че лятото дойде , а моята работа с хендмейд артикули е точно за сега. Даже се притеснявах с това трудно ставане от леглото , каква ще я свърша,нооо има светлина в тунела 🔆

# 712
  • Мнения: 134
Добро утро и от мен, аз също хапвам.. 😁Колко кг сте качили до тук?

# 713
  • Мнения: 166
На мен още ми се гади в 11 г.с. точно. Ям въглехидрати като луда такъв глад ме гони и само като ям не ми се гади. Качила съм 2.5 кг.

# 714
  • Мнения: 262
Аз съм свалила 1.5 кг, не съм повръщала никога, но може би от стреса покрай зацапванията който изживях.

# 715
  • Мнения: 185
Аз последно ме мериха на ФМ на 29,тогава бях 13+4 дни и не съм качила кг бях същите като в началото на бремеността.Аз ям доста плодове и зеленчуци до сега това ми понасаше,но кг са си ми доста и без това така,че май е добре от рано да не качвам много.Иначе АГ ми каза,че това не е проблем някой хора чак от 5-6 месец почват да качват

# 716
  • Мнения: 571
До скоро бяха плаващи 2 кг ,но от няколко дни съм на гости при мама и рязко заступорих на 2,5 кг 😁

# 717
  • Мнения: 14
Аз съм свалила 3-4 кг от началото... Но г отдавам на това, че пия много вода и пишкам много често. По принцип си задържам много вода. В 12 г.с. съм

# 718
  • Мнения: 212
Аз не съм качила нищо и никой по нищо не може да разбере , че съм бременна. А ям като разпрана , ако изредя дневно меню , ще се хванете за главата. В друга ситуация щях да се търкалям, защото аз и от въздуха пълнея попринцип.
Радвам Ви се от далече на коремчетата.

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 09:54 от diorgg

# 719
  • Мнения: 156
За сега съм качила 1,5кг, но е относително един ден са 500гр, на другия 1,5. Не мога да разбера,може би от водата зависи.

Общи условия

Активация на акаунт