Отлепена ретина

  • 2 573
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Здравейте. Засега нещата вървят добре. Ако мога да помогна на някой с моя проблем разкъсване на ретината и отлепяне ще отговоря. След обикаляне по лекари и мнения.

# 16
  • Мнения: 196
Здравейте. Засега нещата вървят добре. Ако мога да помогна на някой с моя проблем разкъсване на ретината и отлепяне ще отговоря. След обикаляне по лекари и мнения.
Кой лекар у нас Ви помогна?

# 17
  • Мнения: 9
Проф. Нели Сивкова

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте. Бих желала да попитам някой правил ли си е лазерен бараж  и какви странични ефекти има? Благодаря предварително.

# 19
  • Мнения: 6
По принцип съм в листа на изчакващите в БГ за д-р Клаес. За Белгия някой съдейства ли от БГ по принцип.

Здравейте, не трябва да губите време! Дъщеря ми я оперира проф. Хюсеин Йетик в Истанбул! Много е добър. Ако мога да бъда полезна ще ви дам повече информация 0886424307

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте. Нещата вървяха добре до днес. Отново имам периферно отлепване само там. Предложиха ми витректомия при д-р Шандурков в София. mari bel в Истанбул със силикон ли залепиха ретината?

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте. Нещата вървяха добре до днес. Отново имам периферно отлепване само там. Предложиха ми витректомия при д-р Шандурков в София. mari bel в Истанбул със силикон ли залепиха ретината?
Здравейте, в Истанбул залепиха ретината със силикон през януари тази година, през април отстраниха силикона за сега нещата са добре! Проф. Йетик направи витректомия, защото при нас имаше цялостно отлепване вследствие на травма. Мога много неща да ви разкажа, ако желаете съм на разположение. 0886424307

Общи условия

Активация на акаунт