Пазаруване от HМ, тема 63

  • 42 203
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 762
Този сутиен къде е малък? В чашката или гръдната обиколка?

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 955
Този сутиен къде е малък? В чашката или гръдната обиколка?
В гръдната обиколка .

# 722
  • Мнения: 54 651
Този сутиен къде е малък? В чашката или гръдната обиколка?

В подгръдната. И като добавиш, че се облича като потник, или пола Stuck Out Tongue Winking Eye, както успееш, става много, много сложно.
Иначе стои невероятно, но трябва размер нагоре.

Тете, ами ще видим, ако са тесни, ще се връщат.

# 723
# 724
  • Мнения: 1 379
Здравейте, ХМ изпращат ли някакъв имейл, когато получат върната пратка и вижда ли се някъде в профила, защото аз не откривам никъде да се виждат текущи връщания?

# 725
  • Пазарджик
  • Мнения: 738
Здравейте, ХМ изпращат ли някакъв имейл, когато получат върната пратка и вижда ли се някъде в профила, защото аз не откривам никъде да се виждат текущи връщания?
Да,изпращат и след това се появява и в профила.Ден след това възстановяват и сумата по връщането, поне при мен е така.

# 726
  • Мнения: 54 651
При мен много често имейлът идва след като са ми върнали парите.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 602
А връщането от дома с куриер безплатно ли е? Имам пратка за връщане, но нямам път към офис, досега винаги в офис съм връщала, та не знам, ако куриер дойде дали е безплатно.

# 728
  • Мнения: 1 992
А връщането от дома с куриер безплатно ли е? Имам пратка за връщане, но нямам път към офис, досега винаги в офис съм връщала, та не знам, ако куриер дойде дали е безплатно.

Аз съм връщала от адрес, безплатно беше. Но може би зависи , какво ниво си, аз съм +
Не съм викала, обаче по заявка, просто ми донесе друга пратка от Н М и аз му дадох една за връщане.

# 729
  • Мнения: 69 054
Още преди нивата, колежка така връщаше, безплатно беше - иде Гоше да носи, тя му дава пратката за връщане.

# 730
  • Мнения: 54 651
Ако носи, бих му дала за връщане, но иначе ще ми е неудобно да го разкарвам.

# 731
  • Мнения: 1 534
Nano M, това “връщане от вкъщи” няма нищо общо с нивата. И аз така, отдавна го правя: идва куриерът за пратка, и аз го моля да вземе подготвената за връщане. Те са с етикета, с готовата товарителница. Не са ми отказвали, но нашият куриер е изключителен.
От H&M въобще не знаят на кого и как съм връчила пратката. А и не им пука. Важното е да я получат.
Всяко ‘ниво’ може да действа така, стига да е съгласен куриерът.

# 732
  • Мнения: 390
Здравейте! Дъщерята иска сукман. Харесали сме този https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1163308002.html . Дали някой го има? Много ли е къс? Благодаря предвалително за отговорите.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 602
Благодаря ви за споделения опит. Аз не очаквам пратки в скоро време, иначе и аз бих я дала директно на куриера. Тъй като в информацията в приложението относно връщане има и опция за връщане от дома с извикване на куриер, затова търсих отзиви тук ☺️ Ще пробвам, нямам възможност да се разхождам до офис аз.

# 734
  • Мнения: 2 778
Връщането с Еконт не е като при Спиди, където се прави предварителна заявка.
Момчето от Еконт ми обясни, че заявка не е необходимо и мога да му махна и от улицата да приеме пратка

Получих  клин в зелено и
сиво, като е намален така бива, има подсилена лента в областта на ханша, нищо магическо
 https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1114926006.html

Общи условия

Активация на акаунт